Setari Cookie-uri

Barbatii si epilarea

Nu stiu daca a mai fost deschis acest topic, dar cred ca nu strica daca se mai poarta discutii pe aceasta tema. Adresez aceasta intrebare atat pentru baieti cat si pentru fete, pentru a afla parerea ambelor parti: Ce credeti despre barbatii care se epileaza pe picioare, pe piept...?inghinal si axila nu mai intreb pt k sincer acolo mi se pare inadmisibil sa vezi pe vreunul cu parul de cativa cm. Astept raspunsuri;)
Issab3lla
Postat pe 12 Iunie 2010 16:44
De la: kudika031403, la data 2010-06-12 16:44:30Nu stiu daca a mai fost deschis acest topic, dar cred ca nu strica daca se mai poarta discutii pe aceasta tema. Adresez aceasta intrebare atat pentru baieti cat si pentru fete, pentru a afla parerea ambelor parti: Ce credeti despre barbatii care se epileaza pe picioare, pe piept...?inghinal si axila nu mai intreb pt k sincer acolo mi se pare inadmisibil sa vezi pe vreunul cu parul de cativa cm. Astept raspunsuri;)


eu tin ciucurelul mereu ras si cremuit...la fel si axila..asa me simt mai fresh....in rest,nu ma rad pe piept,picioare....nu cred ca parul de pe mine reprezinta o atractie dar,nu vad rostul unui asemenea deranj
cine nu ma place...sa fie sanatoasa

nu inteleg ce vrei sa afli mai exact....dar ete exemplu...
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 12 Iunie 2010 16:50
Angelo...am auzit destule pareri gen "aoleu, barbatii epilati..parca sunt gay" si asa mai departe si eram curioasa sa descopar mai multe. Adica, asa cum spuneam mi se pare mai mult decat normal, e chiar necesara epilarea inghinala si axila, dar parul de pe piept, picioare reprezinta niste alegeri individuale. Eu personal nu aveam preferinte pentru chestiile astea inainte sa-l cunosc pe actualul meu iubit si de curiozitate s-a epilat si pe picioare. arata chiar bine, mai ales cand sunt muschii dezvoltati si pielea bronzata. dar cred ca depinde si de cat de bine se simte tipul respectiv in pielea lui...epilat sau nu. mersi pt raspuns;)
Issab3lla
Postat pe 12 Iunie 2010 17:54
da foarte bine ca isi da mararul jos!
si cui ii pasa de ce zice lumea? mie nu
baba_cloanta
Postat pe 12 Iunie 2010 20:23
discutat si rasdiscutat
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20097/Ce-barbati-apreciati-mai-mult-cand-vine-vorba-de-sex-cei-epilati-sau-cei-neepilati.html
intra aici sa vezi adevarate polemici
miss_darine
Postat pe 15 Iunie 2010 20:39
De la: miss_darine, la data 2010-06-15 20:39:12discutat si rasdiscutat
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20097/Ce-barbati-apreciati-mai-mult-cand-vine-vorba-de-sex-cei-epilati-sau-cei-neepilati.html
intra aici sa vezi adevarate polemici





mare deptate ai..chiar ca adevarate polemici. si inceputuri de dispute pe deasupra...funny de citit cateva oricum ca pe urma te plictisesti cand se mai supara cate unii ca nu le e apreciata parerea:)) mersi de link, chiar nu am avut rabdare sa cauta sa vad daca mai exista subiectul. ;)
Issab3lla
Postat pe 16 Iunie 2010 16:20
Parerea mea este k se vede f bn :X mie una imi plac baietii epilati pe picioare piept:x e mult m dragut dekt q paru d cativa cm :D sh le da un aer mult mai...aspectos dk pot spune asa ...:D prietenul meu este fotbalist sh pot spune k i se vad picioarele f frumos epilate:X
Nico18
Postat pe 4 Septembrie 2010 00:56
De la: Issab3lla, la data 2010-06-12 16:44:30Nu stiu daca a mai fost deschis acest topic, dar cred ca nu strica daca se mai poarta discutii pe aceasta tema. Adresez aceasta intrebare atat pentru baieti cat si pentru fete, pentru a afla parerea ambelor parti: Ce credeti despre barbatii care se epileaza pe picioare, pe piept...?inghinal si axila nu mai intreb pt k sincer acolo mi se pare inadmisibil sa vezi pe vreunul cu parul de cativa cm. Astept raspunsuri;)






... barbatii epilati ... sint ... FEMINIZATI ... parul (prin partile esentiale si nu in excess) e necesar unor ... BARBATI ... vorbim de cei ... vero ... din mai multe cauze ... de identitate (o explicatie nestiintifica dar adevarata) ... si de ... atractie (o explicatie stiinfica, e vorba de niste faimosi feromoni masculini care se pastreaza mai mult pe o piele ''paroasa'') ... totul (adica parul) combinat cu ... apa si sapunul ... da ... cel putin o impresie ... cu adevarat ... MASCULINA ...

... restul ... n-au decit sa se si ... rujeze ...

marco918
Postat pe 4 Septembrie 2010 02:00
De la: Issab3lla, la data 2010-06-12 16:44:30Nu stiu daca a mai fost deschis acest topic, dar cred ca nu strica daca se mai poarta discutii pe aceasta tema. Adresez aceasta intrebare atat pentru baieti cat si pentru fete, pentru a afla parerea ambelor parti: Ce credeti despre barbatii care se epileaza pe picioare, pe piept...?inghinal si axila nu mai intreb pt k sincer acolo mi se pare inadmisibil sa vezi pe vreunul cu parul de cativa cm. Astept raspunsuri;)


Bravo lor,sa se epileze peste tot!
Barbie30
Postat pe 4 Septembrie 2010 11:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sunt inselata de sotul meu 27 De la: Indiana_Jones 22 Octombrie 2011 17:59
ce parere aveti despre ceea ce spune Elena Carstea:'barbatii sunt niste mitocani"?? 64 De la: wolfy 22 Iulie 2009 20:19
Nu stiu ce sa mai cred, cum sa ma mai comport...am nevoie de sfatul vostru. 44 De la: 24 Iunie 2013 22:57
de 9 De la: kudika_nikole 9 Ianuarie 2012 15:14
vine ziua indragostitilor!!!!! 9 De la: deea_andrutza 10 Februarie 2009 10:05