Setari Cookie-uri

oare sa ma despart de el??

am prieten de 1 an si 2luni. ne-am inteles foarte bine din totdeauna. sa trec direct la subiect! peste cateva zile este ziua unui prieten de-al nostru. si am hotarat sa punem bani impreuna sa-i luam un cadou. ramasese sa vorbeasca cu taicasu sa-i dea bani dupa care vine sa mi-i aduca, el nu are telefon pt ca si l-a stricat si de o saptamana tot am fost nevoita sa ii sun prietenii ca sa pot vorbi cu el. neavand telefon aseara am vorbit cu tatal meu sa ma duca cu masina pana la el ca sa-mi dea banii sa merg sa-i cumpar cadou respectivului baiat. cand am ajuns la el....a venit frumos la masina si a inceput sa ridice tonul la mine si chiar m-a lasat vorbind singura indepartandu-se usor , usor de masina. eu sunt foarte orgolioasa si nu accept asta. nici macar nu a avut tupeul sa ma sune. bineinteles nici eu nu l-am sunat. un detaliu fosrte important: el ma iubeste mult. si stiu asta sigur ca nu sunt genul de persoana care sa-si imagineze sau sa-si faca iluzii. nu ma supraapreciez, ma cunosc foarte bine si la fel de bine imi cunosc si persoanele cu care convietuiesc. dar intrebarea este: sa ma despart de el?? este un motiv destul de bun?? acum mi-e bine. sunt doar 16 ore decand nu am vorbit cu el, dar daca mai incolo voi suferi si voi regreta? nu stiu ce sa fac....
lediable_symonyk
Postat pe 17 Iunie 2010 13:36
...poi nu te-ai explicat bine(care este mai precis motivul pt care a ridicat tonul????)...in rest chiar daca te iubeste , intr-o rel. femeia este cheia si lacatul asa ca modeleaza-l cum vrei tu si nu cum vrea el....
ionelyizza
Postat pe 19 Iunie 2010 13:07
poate nu a fost frumos ca a ridicat tonul dar daca nu ti-a adus banii e ca poate nu-i are si nici ai lui nu i-au dat....de ce nu pui tu de la tine si te intelegi cu el dupa.E destul de greu pt un baiat sa explice ca nu are bani ....te-ai gandit la asta?
lavvy
Postat pe 23 Iunie 2010 13:14
esti orgolioasa???......atunci de ce pui intrebari???....
oricum vei face ce vrei ....asa ca......este inutil efortul de a tasta un raspuns..!!!!!
succes..!!!!
ninushk
Postat pe 24 Iunie 2010 13:20
asta e motiv???sau sunt eu beata???
te desparti de el fiinda a ridicat tonul la tine?nu zice nimeni sa astepti sa-ti dea vreo una dar...asta e prea de tot...
dar daca ti s-a facut de ...duca...du-te!!
alina_constantin88
Postat pe 24 Iunie 2010 13:31
[. dar intrebarea este: sa ma despart de el?? este un motiv destul de bun?? acum mi-e bine. sunt doar 16 ore decand nu am vorbit cu el, dar daca mai incolo voi suferi si voi regreta? nu stiu ce sa fac....[/quote]

asteapta sa te caute el , (nu l suna tu si nu l cauta tu) si cand te cauta roaga l sa explice de ce a ridicat tonul la tine . vezi ce zice si daca i pare rau sau nu .

si daca zici ca nu are telefon ce te miri ca u trecut 16 ore sau 20 de ore pana te a sunat ??!!
kudika052198
Postat pe 28 Iunie 2010 18:12
totusi tu ti la el?
daca da , nu cauta cu lumanarea motive de despartire
Katte02
Postat pe 14 Iulie 2010 17:52
Incerc sa constat ca sentimentele de dragoste sunt reciproce, dar se pare ca este o dragoste cu nabadai. Nu crezi cumva ca esti responsabila de propriul tau comportament fata de el? Cred ca oferi prea putin si ceri prea mult.
artafengshui
Postat pe 24 Iulie 2010 09:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce stiti despre curatirea la fata in conditii de casa? 49 De la: ADDICTED_TO_LOVE 2 Noiembrie 2011 13:19
unde urmaresc mai frate raspunsul ? ca nul arata nicaieri!!!! 5 De la: fante_de_dorobanti 12 August 2010 11:17
eu berbec cu ascendent in varsator,el varsator cu ascendent in scorpion 4 De la: DiavolytaTa 6 Aprilie 2009 17:36
eu rac, el balanta 5 De la: criona 23 Mai 2009 09:34
situatie dificila 7 De la: supermiki 9 Aprilie 2010 11:07