Setari Cookie-uri

zumba bucuresti pipera

Buna,

Eu merg la o sala in Bucuresti, in Pipera, deschisa recent, mie imi este foarte la indemana ca lucrez aproape. Rezultatele sunt uimitoare la zumba, dupa fiecare sedinta in parte te simti extraordinar, este greutz asa ...ca na e antrenament cardio..se transpira ff mult , eu una zici ca ies de la sauna dupa. Dar va recomand sa mergeti pentru ca tipa care preda se ocupa cu adevarat de fiecare in parte, adica nu exosta cineva care sa nu fcaa coregrafia corect sau ceva de genul asta se implica foarte mult si ii pasa..asta e cel mai important. Pentru detalii intrati pe site...zumbabucuresti.ro
nuni
Postat pe 18 Iunie 2010 23:12
E super treaba asta cu zumba. Eu am beneficiat de ea si pe plaja Diana din Saturn. E chiar super misto. Plus ca dupa aia te simti mai usoara. E un mod simplu de a imbina "corvoada" gimnasticii cu dansul. Eu o gasesc mai interesanta, atractiva si mai funny decat un simplu program de exercitii. Inainte numaram minutele pana faceam cateva exercitii.Acum trec minutele, asa, in zbor. Se recomanda sa faci si daca nu sunt pb serioase cu articulatiile, coloana (anumite elemente, precum sariturile nu fac bine nici coloanei si nici articulatiilor cu pb in antecedente)...
kudika_kudika
Postat pe 29 Iunie 2010 00:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Intrebare :D 6 De la: amircristian 17 Martie 2010 12:08
la multi ani tuturor! ma ajuta cineva? 5 De la: Full_Metal_Jacket 21 Ianuarie 2010 19:50
BUNA!!!!!!!!! 17 De la: annya_852004 30 Martie 2009 21:33
ajuta-ma 5 De la: Dontyyy 4 Februarie 2010 09:45
eu, el si internetul... 47 De la: carmina33 23 Septembrie 2009 21:23