Setari Cookie-uri

O relatie bazata pe sex...

help me!!!!....sunt disperata...de cv vreme ma intalnesc cu un barbat....adik de vreo 8 luni...eu am 20 de ani el are 28 si a trecut printro desp fiind casatorit 7 ani..:(...pb e ca nu avem o relatie stabila..ne intalnim si facem doar sex...dar eu decand ma intalnesc cu el nu am mai avut nici un fel de relatie cu nici un barbat..in schimb el aduce fete pe aksa...aa..am uitat..stam in acelasi bloc..:D pb e ca in ultima perioada ma cam ignora...adik s-a imbolnavit...a luat BTS si zice k de la mn....si acum nu ma mai cheama pe la el...imi zice doar buna si atat..dar eu m-am atasat f tare de el..atunci cand sunt cu el...vb f tandru facem lucruri minunate impreuna...:(..imi povesteste despre tot...si m-am indragostit de el...ce sa fac???? sa il las sau sa ii zic toate sentimentele mele cu riscul de al pierde??
bombonik2_0
Postat pe 19 Iunie 2010 21:36
ce trist fata!
size_back
Postat pe 19 Iunie 2010 22:43
nasol rau
eu zic sa lasi totul sa decurga de la sine
kudika224232
Postat pe 2 Iulie 2010 14:32
De la: bombonik2_0, la data 2010-06-19 21:36:01help me!!!!....sunt disperata...de cv vreme ma intalnesc cu un barbat....adik de vreo 8 luni...eu am 20 de ani el are 28 si a trecut printro desp fiind casatorit 7 ani..:(...pb e ca nu avem o relatie stabila..ne intalnim si facem doar sex...dar eu decand ma intalnesc cu el nu am mai avut nici un fel de relatie cu nici un barbat..in schimb el aduce fete pe aksa...aa..am uitat..stam in acelasi bloc..:D pb e ca in ultima perioada ma cam ignora...adik s-a imbolnavit...a luat BTS si zice k de la mn....si acum nu ma mai cheama pe la el...imi zice doar buna si atat..dar eu m-am atasat f tare de el..atunci cand sunt cu el...vb f tandru facem lucruri minunate impreuna...:(..imi povesteste despre tot...si m-am indragostit de el...ce sa fac???? sa il las sau sa ii zic toate sentimentele mele cu riscul de al pierde??
tu iubesti pe unul care face sex cu tine dar si cu altele ? FARA PREZERVATIV? Care nici nu stie de unde a capatat bts si te acuza pe tine? Fetito pe ce lume traiesti maica? Cauta naibilor un baiat de virsta ta ca asta acum isi traieste copilaria pe care nu a trait-o cind a fost insurat! Mergi la biserica si pune slujbe multumind cerului ca nu ti-a dat un pui de SIDA. Doame unde va este capul nu stiu
kudika1993
Postat pe 2 Iulie 2010 14:54
De la: kudika1993, la data 2010-07-02 14:54:24
De la: bombonik2_0, la data 2010-06-19 21:36:01help me!!!!....sunt disperata...de cv vreme ma intalnesc cu un barbat....adik de vreo 8 luni...eu am 20 de ani el are 28 si a trecut printro desp fiind casatorit 7 ani..:(...pb e ca nu avem o relatie stabila..ne intalnim si facem doar sex...dar eu decand ma intalnesc cu el nu am mai avut nici un fel de relatie cu nici un barbat..in schimb el aduce fete pe aksa...aa..am uitat..stam in acelasi bloc..:D pb e ca in ultima perioada ma cam ignora...adik s-a imbolnavit...a luat BTS si zice k de la mn....si acum nu ma mai cheama pe la el...imi zice doar buna si atat..dar eu m-am atasat f tare de el..atunci cand sunt cu el...vb f tandru facem lucruri minunate impreuna...:(..imi povesteste despre tot...si m-am indragostit de el...ce sa fac???? sa il las sau sa ii zic toate sentimentele mele cu riscul de al pierde??
tu iubesti pe unul care face sex cu tine dar si cu altele ? FARA PREZERVATIV? Care nici nu stie de unde a capatat bts si te acuza pe tine? Fetito pe ce lume traiesti maica? Cauta naibilor un baiat de virsta ta ca asta acum isi traieste copilaria pe care nu a trait-o cind a fost insurat! Mergi la biserica si pune slujbe multumind cerului ca nu ti-a dat un pui de SIDA. Doame unde va este capul nu stiu
lollll sunt prezervative fiinta sa nu mai faci sex neprotejat 1 la mana ramai gravida fara sa vrei 2 la mana te imbolnavesti
anamaria_brunetik
Postat pe 2 Iulie 2010 15:19
"facem lucruri minunate impreuna"...adica sex sex si iar sex si BTS( printre altele poate sa fie si hepatita btw )...asta da dragoste
miss_darine
Postat pe 2 Iulie 2010 15:20
Ups,asta e iubire care se lasa cu niste boli....
Barbie30
Postat pe 2 Iulie 2010 15:52
De la: bombonik2_0, la data 2010-06-19 21:36:01help me!!!!....sunt disperata...de cv vreme ma intalnesc cu un barbat....adik de vreo 8 luni...eu am 20 de ani el are 28 si a trecut printro desp fiind casatorit 7 ani..:(...pb e ca nu avem o relatie stabila..ne intalnim si facem doar sex...dar eu decand ma intalnesc cu el nu am mai avut nici un fel de relatie cu nici un barbat..in schimb el aduce fete pe aksa...aa..am uitat..stam in acelasi bloc..:D pb e ca in ultima perioada ma cam ignora...adik s-a imbolnavit...a luat BTS si zice k de la mn....si acum nu ma mai cheama pe la el...imi zice doar buna si atat..dar eu m-am atasat f tare de el..atunci cand sunt cu el...vb f tandru facem lucruri minunate impreuna...:(..imi povesteste despre tot...si m-am indragostit de el...ce sa fac???? sa il las sau sa ii zic toate sentimentele mele cu riscul de al pierde??


te intreb de curiozitate: Ce ai in capul ala ?
in loc sa fii tu aia care il respinge pentru ca e bolnav tu te bagi in gura lupului?du-te la strada daca esti asa disperata de sex si el nu te mai vrea acolo mai scoti si un ban plm, o faci cu un rost macar..
yogeolove
Postat pe 2 Iulie 2010 17:52
Traiasca "secsul"!
Si uite asa mai faci si un ban gramada.
Barbie30
Postat pe 2 Iulie 2010 17:59
De la: Barbie30, la data 2010-07-02 17:59:54Traiasca "secsul"!
Si uite asa mai faci si un ban gramada.

lasa mai secsu
fata vorbeste derios
e numa' secs
si ea nu vrea..e viol
dragon_fly88
Postat pe 2 Iulie 2010 18:05
De la: Barbie30, la data 2010-07-02 17:59:54Traiasca "secsul"!
Si uite asa mai faci si un ban gramada.


e numa' secs
si ea nu vrea..e viol
si poveste..
oare de ce te complaci?
dragon_fly88
Postat pe 2 Iulie 2010 18:05
Fly,cred ca ii place sa fie violata
Barbie30
Postat pe 2 Iulie 2010 18:24
De la: Barbie30, la data 2010-07-02 18:24:22Fly,cred ca ii place sa fie violata

nu barbie..ai gresit
imi place in 3
dragon_fly88
Postat pe 2 Iulie 2010 18:27

Era un tip care cauta pe acilea o combinatie de genul FBF
Barbie30
Postat pe 2 Iulie 2010 18:29
De la: Barbie30, la data 2010-07-02 18:29:31
Era un tip care cauta pe acilea o combinatie de genul FBF

oare facea fata?
tavi85
Postat pe 2 Iulie 2010 18:32
Eu i-am oferit si varianta BFB ca sa faca si spate,nu mi-a raspuns!
Barbie30
Postat pe 2 Iulie 2010 18:33
tu erai in stare sa faci sex cu el si daca mai era insurat...
cred ca nevastasa l-a lasat pentru ca era prea bun !?
tavi85
Postat pe 2 Iulie 2010 18:36

Are kudika asta o imaginatie....doamne, bolnava....
Summer_
Postat pe 2 Iulie 2010 18:38
Tavi,era bun....DE LASAT!
Barbie30
Postat pe 2 Iulie 2010 18:40
De la: Barbie30, la data 2010-07-02 18:40:59Tavi,era bun....DE LASAT!

cred ca si-a terminat vorbele minunate ...a ramans omul fara imaginatie ..7 ani sa tot sa-ti debiteze mintea doar minunati.
tavi85
Postat pe 2 Iulie 2010 18:46
De la: bombonik2_0, la data 2010-06-19 21:36:01help me!!!!....sunt disperata...de cv vreme ma intalnesc cu un barbat....adik de vreo 8 luni...eu am 20 de ani el are 28 si a trecut printro desp fiind casatorit 7 ani..:(...pb e ca nu avem o relatie stabila..ne intalnim si facem doar sex...dar eu decand ma intalnesc cu el nu am mai avut nici un fel de relatie cu nici un barbat..in schimb el aduce fete pe aksa...aa..am uitat..stam in acelasi bloc..:D pb e ca in ultima perioada ma cam ignora...adik s-a imbolnavit...a luat BTS si zice k de la mn....si acum nu ma mai cheama pe la el...imi zice doar buna si atat..dar eu m-am atasat f tare de el..atunci cand sunt cu el...vb f tandru facem lucruri minunate impreuna...:(..imi povesteste despre tot...si m-am indragostit de el...ce sa fac???? sa il las sau sa ii zic toate sentimentele mele cu riscul de al pierde??



draguta de tine...da egoista mai esti!!!! adica de ce el sa aiba BTS si tu nu???????
anastasia_m
Postat pe 2 Iulie 2010 18:50
cuvintele nu-si mai au rostul
rox_sb
Postat pe 2 Iulie 2010 21:04
o casatorie nu tine daca intre cei doi ,sot si sotie,nu este de acord,adica ,sexul,face totul pt sot, si o femeie trebuie sa fie de acord, ca-i place sau nu,este sotie si trebuie sa fie supusa,,,, si atunci va merge bine casnicia,lor,
kudika101704
Postat pe 2 Iulie 2010 22:21
De la: kudika101704, la data 2010-07-02 22:21:02o casatorie nu tine daca intre cei doi ,sot si sotie,nu este de acord,adica ,sexul,face totul pt sot, si o femeie trebuie sa fie de acord, ca-i place sau nu,este sotie si trebuie sa fie supusa,,,, si atunci va merge bine casnicia,lor,


unde'i ala de se prapadeste de ras????????


unde dai si unde crapa


''............trebuie sa fie supusa,,,, si atunci va merge bine casnicia,lor..'' thuamne ....
anastasia_m
Postat pe 2 Iulie 2010 22:25
la varsta ta nu iti poti gasi un prieten pe masura ta care sa te iubeasca pentru ce esti nu pentru ce prestati sexuale faci cred ca esti prea tanara sa iti complici viata cu unu divortat si mai e si obesedat sexual si tu speri sa te mai si iubeasca chiar asa putina stima fata de tine ai in cat nu poti gasi ceva mai bun e mare pacat
lucia_loredana
Postat pe 3 Iulie 2010 00:14
De la: size_back, la data 2010-06-19 22:43:37ce trist fata!

el zice BTS ,dar tu nu esti curioas sa stii mai intai ce fel de BTS are si dupa aia sa te mai gandesti la o relatie cu el???Nu de alta,dar lista e lunga cu BTS
BTS Boli cu transmitere sexuala
Bolile cu transmitere sexuala (BTS) sunt infectii pe care le puteti contracta prin raport sexual cu cineva care are o astfel de infectie. Aceste infectii sunt de obicei transmise de la o persoana la alta prin raport sexual normal, dar pot fi transmise si prin alte tipuri de sex. Unele dintre cele mai obisnuite BTS sunt chlamidia, herpesul genital, gonoreea, hepatita B, SIDA (cauzata de infectie cu virusul imunodeficientei umane sau HIV), papilomavirusul uman HPV (negi genitali), sifilis si trichomoniaza. Dupǎ cum se poate observa din nume, bolile cu transmitere sexuala sunt transmise de la o persoana la alta prin anumite activitati sexuale si nu sunt cauzate de catre aceste activitati sexuale.
mihaela255
Postat pe 3 Iulie 2010 00:34
De la: bombonik2_0, la data 2010-06-19 21:36:01help me!!!!....sunt disperata...de cv vreme ma intalnesc cu un barbat....adik de vreo 8 luni...eu am 20 de ani el are 28 si a trecut printro desp fiind casatorit 7 ani..:(...pb e ca nu avem o relatie stabila..ne intalnim si facem doar sex...dar eu decand ma intalnesc cu el nu am mai avut nici un fel de relatie cu nici un barbat..in schimb el aduce fete pe aksa...aa..am uitat..stam in acelasi bloc..:D pb e ca in ultima perioada ma cam ignora...adik s-a imbolnavit...a luat BTS si zice k de la mn....si acum nu ma mai cheama pe la el...imi zice doar buna si atat..dar eu m-am atasat f tare de el..atunci cand sunt cu el...vb f tandru facem lucruri minunate impreuna...:(..imi povesteste despre tot...si m-am indragostit de el...ce sa fac???? sa il las sau sa ii zic toate sentimentele mele cu riscul de al pierde??

stai ca te lamuresc acum....el te'a vrut doar pt a te tavali putin si te'a prostit cum a vrut el,intelegi?!trebuie sa stii cum sa "citesti"macar putin un barbat,unii sunt asa,sunt cei mai buni pana obtin ce vor,apoi apare alta prospatura si iti baga un pretext tampit pentru a scapa de tine si.....next .....da,mai sunt si specimene de astea din pacate....ori si'a dat seama ca te'ai indragostit de el si poate nu vrea nimic serios si s'a gandit sa'ti taie elanul....vorbeste cu el si lamureste'te. ....
sweet_heart
Postat pe 3 Iulie 2010 00:36
maa "bomboana..." nu te lua dupa "cotogirlele" astea...ce stiu astea ce e ala sex... eu zic sa-l pastrezi...nu vezi ca "astea" sunt invidioase pe tine... baiatul are de toate : experienta (a fost casatorit),BTS (deci nu trebuie sa mai cauti pe la altii),este si econom (nu da banii aiurea pe prostii...recte prezervative),sta si aproape (in bloc) deci nu trebuie sa mai iesi afara ...(te mai musca un caine..ceva...mai te imbolnavesti si de turbare...)
fa tot ce poti sa nu-l pierzi...(MARE E GRADINA TA...)
RUY_BLAS
Postat pe 3 Iulie 2010 12:47
sfat:sa iti vezi de treaba ta .Si lasa barbati divortati deoparte
kudika179795
Postat pe 3 Iulie 2010 12:51
De la: anastasia_m, la data 2010-07-02 22:25:46
De la: kudika101704, la data 2010-07-02 22:21:02o casatorie nu tine daca intre cei doi ,sot si sotie,nu este de acord,adica ,sexul,face totul pt sot, si o femeie trebuie sa fie de acord, ca-i place sau nu,este sotie si trebuie sa fie supusa,,,, si atunci va merge bine casnicia,lor,


unde'i ala de se prapadeste de ras????????


unde dai si unde crapa


''............trebuie sa fie supusa,,,, si atunci va merge bine casnicia,lor..'' thuamne ....



Foarte tare!!!!!!!!!!

NENEA,gresisi topicul bre!
Barbie30
Postat pe 3 Iulie 2010 13:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
lasati kilogramele, ce faci atunci cand ai o piele urata?! 5 De la: kudika176534 13 Iulie 2010 17:03
Useri Kudika agasanti 98 De la: puiut_77 26 Ianuarie 2015 10:35
prieteni kudilife ! 6 De la: papillon145 23 Iunie 2010 15:35
firma noua de vanzari directe in romania 1 De la: metropolitancosmetice 30 Mai 2010 16:43
Românii citesc tot mai puþine cãrþi 14 De la: ra_kudika 30 Mai 2010 01:52