Setari Cookie-uri

Putin ajutor ?:-)

Ok.am o problema si m-am cam saturat de ea.
As fi vrut si eu sa mi fac carare fiindca m-am saturat sa stau cate 3 ORE sa mi fac rahatul asta de....oarecum breton.
Problema e ca am fruntea foarte lata si in parti e si bombata,fata ovala...cu barbia alungita.
Nu stiu ce sa mai fac si va spun ca m-am saturat.dupa ce ma spal pe cap trebuie sa mi lipesc bretonul de fata si sa l usuc asa repede ca altfel arat ingrozitor ca mai am si vartej fix in frunte .Am vrut tare mult sa mi fac carare dar din cauza fruntii,inafara de bretonul ala care il prind intr-o parte cu o agrafa parca nu-mi sta bine cu nimic. .
S-a mai confruntat cineva cu o asemenea problema ?Ce rezolvari ati gasit?
Precizez ca am si parul lung,aproape de fund.
Multumesc frumoooos
blondiewishes
Postat pe 23 Iunie 2010 18:32
buna,
si eu ma confrunt cu o problema similara numai ca am carare intr-o parte si vartej pe centru...poti sa-ti imaginezi :))
folosesc Spuma profesionala nutritiva modelanta Keune si ma impac foarte bine cu ea, o comand online. imi fixeaza atat cat trebuie, daca am timp sa pun putin si uscatorul dupa ce am dat cu spuma pe parul ud si am pieptanat iese beton. Succes!
ronna20
Postat pe 25 Iunie 2010 15:39
de ce nu mergi la un stilist?
Shhh
Postat pe 25 Iunie 2010 16:09
sa-ti tapezi bretonul si prinde-l in spate cu agrafe simple
kudika145609
Postat pe 25 Iunie 2010 18:19
Nu pot sa mi dau parul de pe frunte pentru ca e lata rau nu stiu ce sa mai fac.
blondiewishes
Postat pe 26 Iunie 2010 01:03
Du-te la un stilist si spune-i sa-ti faca breton asimetric pt ca nu e greu de intretinut.
AlexandraAlexis
Postat pe 1 Iulie 2010 21:50
dar nu merge!!!!! am incercat toate felurile de breton...nu sta fiindca am fruntea lata si am si un fel de vartej in parti...daca intelegi ce vreau sa zic..
.
e aiurea...
blondiewishes
Postat pe 2 Iulie 2010 23:00
Buna, ai putea sa imi trimiti o poza cu tine pentru a putea sa vad cu siguranta despre ce e vorba:)
oricum, pentru a putea evita asezarea stupida a bretonului incearca sa iti obisnuisti parul in directia vartjilor!
Cristina_Cerga
Postat pe 17 Octombrie 2010 22:12
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 12:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ingrijirea parului cret 8 De la: balrog 14 Martie 2011 12:47
Cresterea parului. 16 De la: carmen_natural 1 August 2011 22:45
Par slab genetic 2 De la: Cristina_Lungu_2 12 Februarie 2016 16:39
tratament par Hairgrow 2% minoxidil 1 De la: Sierra 12 August 2011 16:13
extensii par 2 De la: Mary88810 5 Decembrie 2009 16:38