Setari Cookie-uri

Cel mai bun Balsam fara clatire


Imi place sa folosesc balsam fara clatire la fiecare spalare ptr ca:
1. in loc de balsam clasic folosesc intotdeauna masca ( masca intensiva vital nutrition Keune)
si 2. e mai comod, dupa ce sterg putin parul ud sa pulverizez balsamul fara clatire sau sa-l intind pe par si gata.

Am folosit pana acum 1 an balsam Relax de la kallos si a fost praf si pulbere, apoi am trecut pe produse profesionale si m-am oprit la cele Keune dupa indelungi cautari care mi se par ffffff bune.
Balsamul meu preferat fara clatire e Vital Nutrition, e de fapt un tratament:
http://www.profesionalcosmetics.ro/store/3-ingrijire-par/25-tratamente/1336-tratament-nutritiv-fara-clatire.html?keyword=vital+nutrition

Voi ce folositi? Ce alte balsamuri fara clatire au fost ok?
ronna20
Postat pe 25 Iunie 2010 15:54
gliss cu trandafir salbatic.singurul produs neprofesional mai bun.restul de la gliss sunt RAHATURI :D
blondiewishes
Postat pe 26 Iunie 2010 01:04
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 13:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna! 3 De la: yumy 15 August 2011 17:51
Difuzorul 14 De la: scorpyoW 22 Iunie 2009 17:21
henna pe par blond? 7 De la: LiveFromHell 16 Octombrie 2013 20:08
Fetele am o prb urgenta ajutati-ma... sunt blond si vreau sa ma vopsesc brunet acum si am nevie de niste sfaturi 30 De la: alexandra007 31 August 2014 00:45
help!am nevoie de sugestii pentru parul cret! 6 De la: RalluPunk 3 Iulie 2009 21:58