Setari Cookie-uri

Eu Berbec, el Leu

Eu sunt Berbec si m-am indragostit absolut LULEA de un Leu. Am citit despre asta si spunea ca ne potrivim dar am nevoie de cineva care sa imi garanteze asta. Help!!!!! Si in horoscopul floral eu sunt bojor si el orhidee. Help!!!!!
AlessandraSC87
Postat pe 27 Iunie 2010 21:16
cineva sa iti garanteze asta? aici pe forum? :))
shosanna
Postat pe 8 Iulie 2010 00:22
Cineva sa-ti garanteze asta?

Nu ma ajuta globul in seara asta!Maybe tomorrow night if you have luck
Barbie30
Postat pe 8 Iulie 2010 02:33
supeeeer
eu leu el berbec!!!! ce vrei sa stii??
louiza
Postat pe 16 Iulie 2010 21:42
De la: AlessandraSC87, la data 2010-06-27 21:16:51Eu sunt Berbec si m-am indragostit absolut LULEA de un Leu. Am citit despre asta si spunea ca ne potrivim dar am nevoie de cineva care sa imi garanteze asta. Help!!!!! Si in horoscopul floral eu sunt bojor si el orhidee. Help!!!!!







... eu tatal omidei iti pot garanta ca esti perfect compatibila cu bibiloiul ...
marco918
Postat pe 16 Iulie 2010 21:45
va recomand nervi de otel,oricit de mult va veti iubi,rabdare si calm si muuulta dragoste
utad
Postat pe 17 Iulie 2010 08:07
De la: AlessandraSC87, la data 2010-06-27 21:16:51Eu sunt Berbec si m-am indragostit absolut LULEA de un Leu. Am citit despre asta si spunea ca ne potrivim dar am nevoie de cineva care sa imi garanteze asta. Help!!!!! Si in horoscopul floral eu sunt bojor si el orhidee. Help!!!!!



sunt nascuta pe 13 aprilie...iar leul meu de aproape 30 de ani este nascut pe 14 aug.Vreau sa-ti spun ca este cea mai compatibila relatie din tot horoscopul.Leii sunt familisti convinsi isi divinizeaza jumatatea si isi adora copii...crede-ma...avem doi baieti de 25 si 23 de ani dar i iubeste si la varsta asta ca pe bebeci.Ma iubeste si respecta dupa atatia ani ca la inceput...suntem o familie completa iar de o saptamana suntem si bunici de la cel mare.Avem o nepotica si crede-ma dupa ce cresti doi baieti...cea mica este minunea si jucaria noastra.Bunicul leu se ingrijeste de nepotica la fel ca de cei doi baieti dar mai ales sa nu carecumva sa-i lipseasca ceva fetei.Deci cu toata increderea daca te cere de sotie nu ezita...este cea mai buna alegere si nu vei regreta niciodata.Iti doresc tot binele din lume,fericire si impliniri....crede-ma alege-l si va fii super bine viata voastra.Succes!!! Daniela.
DanielaAndrei
Postat pe 17 Iulie 2010 12:20
Daca e sa ne luam dupa horoscop, merge f. bine, totusi, de la inceput trebuie sa stabiliti in ce zile veti fi ,pe rand, sefi...
kudika226898
Postat pe 17 Iulie 2010 19:08
De la: kudika226898, la data 2010-07-17 19:08:05Daca e sa ne luam dupa horoscop, merge f. bine, totusi, de la inceput trebuie sa stabiliti in ce zile veti fi ,pe rand, sefi...
....Intr-adevar ! ma alatur declaratiilor facute de aceasta d-na !pt ca si eu sunt berbec si am iubit cu mare pasiune un leu (a fost singura mea iubire pe acest pamant...ne-am despartit dupa 5 ani din cauza orgoliului meu...)..dar, desi au trecut 32 de ani de cand nu mai suntem impreuna, cand ne intalnim cu totul intamplator, ni se rascolesc sufletele la fel ca la 18-20 de ani si ne admiram cu ochii acelor ani....Daniela, ia-l cat mai repede si tine-l langa tine pt ca sigur va fi barbatul vietii tale ! O sa fii o femeie extrem de fericita si impreuna ve-ti forma un cuplu de admirat sau de invidiat de altii ! Va doresc sa va iubiti pana la 100 de ani cu aceeasi intensitate cu care va iubiti azi,,,,Bafta !
florivizireanu
Postat pe 18 Iulie 2010 08:34
De la: AlessandraSC87, la data 2010-06-27 21:16:51Eu sunt Berbec si m-am indragostit absolut LULEA de un Leu. Am citit despre asta si spunea ca ne potrivim dar am nevoie de cineva care sa imi garanteze asta. Help!!!!! Si in horoscopul floral eu sunt bojor si el orhidee. Help!!!!!


SA ITI GARANTEZE ASTA?PT. CE?TRAIESTE VIATA SI BUCURATE PT. CA NIK NU-I GARANTAT.
gianyn
Postat pe 18 Iulie 2010 09:46
esti o norocoasa, si al meu e leu ,dar acum este in criza varstei ,are 42 ani si aplecat cu o puicuta de 20 cu toate ca are copii .Si puicuta e berbec
jeniS
Postat pe 18 Iulie 2010 20:42
Nu garanteaza nimeni ce vrei tu dar eu pot sa-ti spun ca relatia noastra berbec-leu dureaza de 22 ani cu multa intelegere,sustinere si stare de bine.
asa ca incerca daca crezi ca te simti bine linga el,asta conteaza cel mai mult
daditza
Postat pe 20 Iulie 2010 09:34
E greu ca cineva sa iti garanteze asa ceva. Oricum depinde si de omul din zodia lei. Am cunoscut 3 barbati in zodia leu, toti au fost "lenesi" in pat, sau poate am vrut eu prea mult de la ei
eu fiind zodia Capricorn.
Oricum traieste clipa si vei afla.
Bafta
jeje
Postat pe 22 Iulie 2010 13:18
eu sunt o berbecuta nascuta pe 13 aprilie, iar el un leu nascut pe 18 august. suntem de 1 an si 1 luna impreuna (tot pe 13 a inceput si relatia noastra). Dragoste cu nabadai-tot ce ai nevoie sunt nervi de otel ,mult mult mult calm si intelepciune sa faci fata orgoliului nemasurat al leului.In rest toate bune si frumoase-putere sa poti sa-ti stapanesti impulsivitatea si nervii de care nu duce lipsa nici berbecul-intr-un cuvant sa fii in stare sa mai faci si ceva compromisuri .Astfel vei avea parte de clipe magice alaturi de leu.Pot sa afirm cu mana pe inima ca este barbatul vietii mele ,si nu-s tocmai la prima adolescenta (am ceva mai mult peste 30 de ani)Sa fie intr-un ceas bun!
kudika_66
Postat pe 24 Iulie 2010 07:51
Si eu sunt berbec si sunt casatorita de 22 de ani cu un leu!
Este o relatie de durata! Compatibilitate maxima! Nu ezita!
kudika095783
Postat pe 26 Iulie 2010 10:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
decalarea zodiilor odata cu a XIII-a zodie Ophiuchus... 202 De la: yumalai 8 Ianuarie 2010 10:41
Poate dura o relatie dintre un sagetator si un varsator??? 23 De la: ade_ciufulici 27 Iulie 2009 14:36
eu-capricorn, el -rac 8 De la: steffy91 5 Iulie 2011 15:00
eu gemeni si el rac 26 De la: kudika183384 12 August 2010 21:17
Ce "pasarele" au nativii din zodii:P 12 De la: kudika026889 7 Iunie 2009 11:17