Setari Cookie-uri

unghii fragile

buna,am citit mesajul tau si asi fi si eu interesata de aceasta crema
cum o pot obtine?
aleculelia
Postat pe 24 Iulie 2008 08:38
Sunt foarte interesata de aceasta crema. Da-mi, te rog, mai multe informatii. Trimite-mi, te rog, adresa ta pentru a te putea contacta. Adresa mea este lefter_marta@yahoo.com. Multumesc!

Postat pe 27 Iulie 2008 15:53
ma intereseaza fffffffffff mult crema ta ! adresa mea:rodica.olteanu@yahoo.com TE ROG, CONTACTEAZA-MA !
rodica_olteanu
Postat pe 27 Iulie 2008 16:27
si eu as dori sa stiu de unde se procura aceasta crema alexamaricom@yahoo.com
mary_alex
Postat pe 27 Iulie 2008 23:35
Chiar imi place cum "suna" de unde pot sa cumpar crema, chiar ma intereseaza.Dana
dragomirdmihaela
Postat pe 28 Iulie 2008 08:15
buna!suna tare bine solutia pt unghii.....
de unde as putea sa cumpar aceasta crema?
astept raspuns la camyyah@yahoo.com

multumesc

carmen
carmen41
Postat pe 29 Iulie 2008 15:57
Eiiii cum as putea si eu sa obtin aceasta crema? Spuneti-mi si mie... please! Nicash-2007@mail.ru
NICASH
Postat pe 30 Iulie 2008 08:41
intra pe www.hemel.ro sau com nu m-ai stiu exact si acolo o gasesti si are si lista de preturi.
galop
Postat pe 30 Iulie 2008 09:25
te rog trimite-mi si mie adresa de unde pot procura aceasta crema .
madtrans
Postat pe 30 Iulie 2008 12:01
www.hemel.ro si te duci pe produse si ai si lista de preturi, prima coloana e pt persoanele inscrise care cumpara produse pt ele si a doua coloana e pt clienti
galop
Postat pe 31 Iulie 2008 15:05
au rost mesajele astea,am impresia ca sunt in van.
nu primesti nici un raspuns
aleculelia
Postat pe 31 Iulie 2008 16:54
buna dimineata. ma numesc elena si sunt interesata pa primesc mai multe informatii despre crema ptr unghii fragile. va multumesc.
elly_fox2007@yahoo.com
Postat pe 3 August 2008 08:57
Si, sa adaugam: stati cu unghiile pe masa 12 ore pe zi! Nu le bagati in detergenti sau apa! Eu doar asa reusesc sa fac vreo unghie, cu toate cremele din lume.
dr_psy
Postat pe 26 August 2008 23:25
dati-va cu ulei de ricin exact cum va dati cu oja in fiecare seara timp de o luna si apoi sa vedeti rezultatele.este cea mai eficienta si ieftina metoda.
mary_alex
Postat pe 27 August 2008 19:47
buna!ma intereseaza si pe mine aceasta crema.multe femei au aceasta problema si eu sant una dintre ele.deci,o vreau si eu.tatiana_tatiana3@yahoo.com.Multumesc anticipat!
tatiana_tatiana3
Postat pe 29 Octombrie 2008 09:24
dragutelor, ce-ar fi sa va faceti niste analize, cum ar fi o calcemie si sa cereti sa va faca (scuze pt cacofonie) calciu ionic, pe care de obicei dragii doctori il omit la analizele superficiale ??!! unghiile mele se exfoliau complet, in perioada adolescentei cel putin nu am putut niciodata sa am unghii lungi, sa le dau cu oja, nah, cum isi doreste fiecare ! dupa un tratament cu calciu (care era lipsa la mine in organism) si am mai consumat asa: 5 lamai (mai marisoare), 1kg miere, 5 oua (daca se poate de tara, dintr-alea cu coaja tare, mai marisoare). se taie lamaile cubulete, se amesteca cu mierea, se ia un borcan de cca. 2l (adica un borcan ceva mai mare, dar sticla sa fie) si se aseaza 1/2 din compozitie pe fund, la mijloc ouale spalate inainte cu putina apa si deasupra cealata jumatate din compozitie, se acopera bine si se lasa la macerat la loc intunecos si rece 7 zile. dupa 7 zile, se da cu grija la o parte compozitia de deasupra (nu se scoate din borcan, nu e nevoie), se scot cu grija ouale, care veti vedea ca sunt decalcifiate si au coaja foarte moale, iar mierea si lamaia se amesteca sa se omogenizeze si se consuma cate o lingura din sucul respectiv in fiecare dimineata pe stomacul gol! eu, de ex. am consumat cu tot cu fruct, adica toata compozitia nu numai sucul, e putin amaruie de la coaja de lamaie dar ce conteaza cand iti face bine ?? so, acum daca vreau sa-mi tai unghiile trebuie sa le tin la inmuiat ! sa fiti frumoase !
royan
Postat pe 5 Noiembrie 2008 09:33
padme buna reteta..am sa o incerc si eu ... nu am avut niciodata unghiile mari mai mult de o sapt ... sau fetelor puteti incerca calciu care este din produse naturale ,.. nu afecteaza nimik din organism ..
GossipGirl_healthy
Postat pe 30 Noiembrie 2008 12:14
buna seara, incercati cu o solutie fabricata acas : zeama 1 amaie, 1 sticluta ulei de ricin, i sticla glicerina si va dati infiecare seara timp de o luna.succes
leila_sema@yahoo.com
Postat pe 20 Decembrie 2008 22:35
scuze pt.literele mancate, revin: zeama de la 1 lamaie, 1 sticluta ulei de ricin si 1 sticla glicerina
leila_sema@yahoo.com
Postat pe 20 Decembrie 2008 22:38
padme este super buna reteta,am incercat-o si eu si nu dauneaza organismului :)
rudolphita
Postat pe 24 Decembrie 2008 13:05
ma bucur ca v-a ajutat ! SARBATORI FERICITE va doresc si nu va mai faceti probleme, frumoase sunteti oricum !
royan
Postat pe 25 Decembrie 2008 16:26
Cica ar fi de vina lipsa de calciu pentru unghiile moi...
Sarah_healthy
Postat pe 14 Februarie 2009 13:07
Crema pentru unghii - Hemel for Nails
Contine ulei de ricin, ulei de masline, uleiuri eterice de citrice si levantica, ceara de albine, vaselina. Sporeste cresterea unghiilor, intareste si regenereaza, impiedica ruperea unghiilor si formarea pielitelor.
Este cu adevarat un produs de exceptie fiind 100% naturala.

Centrul national Hemel este la Craiova.
preturi :
30 ml - 21 RON
55 ml-44 Ron (imbogatita cu vitamine)-eu o am de aproximativ 1 an si ma dau dupa fiecare baie)



o puteti comanda prin mail la

remediu_natural@yahoo.com

comanda ajunge la dumneavoastra in maxim 3 zile

Postat pe 7 Martie 2009 17:20
vreau sa stiu si eu tratamente pentru unghi fragile..
mihaela_florica
Postat pe 14 Martie 2009 19:36
De la: ankutza20, la data 2008-07-15 14:06:19pt persoanele care au probleme cu unghiile , va recomand crema de unghii de la hemelcare contine:ulei de ricin, ulei de masline, uleiuri eterice de citrice si levantica, ceara de albine, vaselina, complex activ de vitamine B,E si D . Lavanda in ulei de ricin este cea mai buna combinatie posibila pentru mentinerea structurii tesutului cornos, in timp ce uleiul de masline protejeaza luciul. Luciul puternic si aspectul frumos este dat de esentele de citrice din compozitie.
Protejeaza de actiuni nocive din exterior, unghiile devin tot mai tari si mai elastice. Se absoarbe rapid si in totalitate in piele si in radacina unghiei.
Sporeste cresterea unghiilor, intaraste si regenereaza, impiedica ruperea unghiilor si formarea pielitei.
contactati-ma pt detalii, deoarece aceste produse nu se gasesc in magazine, decat prin reprezentanti


intr adevar sunt foarte bune produsele de la hemel...pe langa faptul ca sunt naturiste si ieftine..la cat de bune sunt..si mama mea e reprezentant la hemel...si ati putea recomanda mai multe produse, cum ar fi uleiurile pt corp ..crema de fata, de maini...shampoanele...produse de calitate :)
summer_love
Postat pe 22 Aprilie 2009 17:19
id-ul meu e kamyvaly@yahoo.com, m-ar interesa pretul! Sper sa fie eficienta ca mi se rup kiar de bag miinile in apa, kiar de nu!
kamyvaly
Postat pe 30 Aprilie 2009 08:33
De la: kamyvaly, la data 2009-04-30 08:33:59id-ul meu e kamyvaly@yahoo.com, m-ar interesa pretul! Sper sa fie eficienta ca mi se rup mereu unghiile , kiar de bag miinile in apa, kiar de nu!
kamyvaly
Postat pe 30 Aprilie 2009 08:35
De la: ankutza20, la data 2009-03-08 16:55:01
De la: PRODUSE100_NATURALE, la data 2009-03-07 17:20:55Crema pentru unghii - Hemel for Nails
Contine ulei de ricin, ulei de masline, uleiuri eterice de citrice si levantica, ceara de albine, vaselina. Sporeste cresterea unghiilor, intareste si regenereaza, impiedica ruperea unghiilor si formarea pielitelor.
Este cu adevarat un produs de exceptie fiind 100% naturala.

Centrul national Hemel este la Craiova.
preturi :
30 ml - 21 RON
55 ml-44 Ron (imbogatita cu vitamine)-eu o am de aproximativ 1 an si ma dau dupa fiecare baie)



o puteti comanda prin mail la

remediu_natural@yahoo.com

comanda ajunge la dumneavoastra in maxim 3 zile




aaaa....pai despre acelasi produs am scris si eu mai sus, la inceput....in caz k nu ai observat ....facem reclama la acealsi produs...crezi k cine nu a comandat la mine va comanda la tine? eu o dau cu reducerea de 33%.....adik la 30 ron cea la 50 ml.....
violeta_vio_2004
Postat pe 25 Mai 2009 10:23
De la: violeta_vio_2004, la data 2009-05-25 10:23:52
De la: ankutza20, la data 2009-03-08 16:55:01
De la: PRODUSE100_NATURALE, la data 2009-03-07 17:20:55Crema pentru unghii - Hemel for Nails
Contine ulei de ricin, ulei de masline, uleiuri eterice de citrice si levantica, ceara de albine, vaselina. Sporeste cresterea unghiilor, intareste si regenereaza, impiedica ruperea unghiilor si formarea pielitelor.
Este cu adevarat un produs de exceptie fiind 100% naturala.

Centrul national Hemel este la Craiova.
preturi :
30 ml - 21 RON
55 ml-44 Ron (imbogatita cu vitamine)-eu o am de aproximativ 1 an si ma dau dupa fiecare baie)



o puteti comanda prin mail la

remediu_natural@yahoo.com

comanda ajunge la dumneavoastra in maxim 3 zile




aaaa....pai despre acelasi produs am scris si eu mai sus, la inceput....in caz k nu ai observat ....facem reclama la acealsi produs...crezi k cine nu a comandat la mine va comanda la tine? eu o dau cu reducerea de 33%.....adik la 30 ron cea la 50 ml.....
violeta_vio_2004
Postat pe 25 Mai 2009 10:28
buna, as vrea si eu aceasta crema de unghii, daca cineva imi poate spune unde sa o comand , sau de unde sa o cumpar ?????????/adresa mea de e-mail este violeta_vio_2004@yahoo.com
violeta_vio_2004
Postat pe 25 Mai 2009 10:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ingrijirea tenului matur.. 9 De la: kentfarafiltru 20 Ianuarie 2010 15:42
makeup si cosmetica/tatuaj Alba Iulia 4 De la: kudika_22906 16 Decembrie 2012 17:45
Unghii tehnice, gel/acryl 1 De la: araly83 25 Iulie 2010 15:35
Rinoplastie ,daca doriti informatii 4 De la: alexandragru 7 Februarie 2016 09:28
caut petrol dublu rafinat 1 De la: silvymgo 27 Decembrie 2008 09:48