Setari Cookie-uri

unghii fragile

Ma uit la mesajele anterioare,fratilor ,nu stiti sa vindeti nici macar imaginea voastra,sunt mai scumpe produsele decat voi.Auzi ,crema de unghii,sa fim seriosi ,aici e vorba de lipsa unor minerale din sistemul osos,aceste probleme de fragilitate nu se trateaza cu creme sau mai stiu eu cu ce porcarii.Mai puneti mana pe carti si cititi si despre nutritie dar si despre marketingul produselor.
enemgabriel
Postat pe 25 Mai 2009 12:14
Sunt de acord cu enemgabriel...Cauza fiind interna ,actionand asupra efectului nu veti obtine nici o imbunatatire pe termen lung....
La fel ca si voi, la un moment dat am gasit pe niste forumuri aceste postari ce ridica in slavi cremele Hemel..Recunosc faptul ca am crezut , am intrat pe site-ul lor, am citit...suna bine ..Pasul urmator? Am cautat un reprezentant Hemel si am facut comanda pentru niste ''cremute"..Mare greseala...Pe langa faptul ca sunt foarte scumpe comparativ cu alte produse,sunt vaselina curata ,iar efect 0..Asa ca dragele mele,nu va mai luati dupa toate mesajele postate pe forumuri..Verificati inainte de a arunca banii pe fereastra..
decat sa aruncati cate 30-40 de Roni pe cate un degetar de vaselina urat mirositoare ,mai bine va faceti niste analize sa vedeti calcemia, cum stati cu MG,Fe,etc si apoi va cumparati niste Ca,Mg,Zn,Fe capsule ..
sea_shell
Postat pe 2 Iunie 2009 18:18
poti folosi un complex pentru par ,piele si unghii de la nutrilite( Nr 1 mondial in industrua suplimentelor nutritive,75 ani de experienta in domeniu)...detalii aici:http://www.amway.ro/search?process=search&q=100305

Un amestec exclusiv de ingrediente naturale creat pentru promovarea pãrului sãnãtos, a unghiilor ºi pielii sãnãtoase. cercetãrile au demonstrat cã nutrienþii din acest supliment alimentar vã ajutã sã aveþi pãr, piele, ºi unghii sãnãtoase ºi rezistente.

Pret/flacon: 81,90 RON....de la mine il puteti cumpara cu 63 ron + taxe postale.
4Life
Postat pe 2 Iunie 2009 19:31
.
sea_shell
Postat pe 8 Iulie 2009 16:11
tarot_healthy
Postat pe 9 Iulie 2009 12:05
Folosesc crema de la hemel si e nemaipomenita.v-o recomand cu toata increderea.
stroby
Postat pe 30 Iulie 2009 10:45
O prietena de-a mea care sta in Franta a zis ca si-a luat ceva pastile cu drojdie in compozitie si de atunci are unghii tari si le poate lasa lungi. Nu va luati dupa toate reclamele. Se pare ca si lipsa Burilor e o problema, ca eu stiu ca drojdia are B-uri. O sa o intreb si va scriu concret ce a luat.
floare_de_crin
Postat pe 19 Septembrie 2009 13:37
tarot_healthy
Postat pe 11 Noiembrie 2009 18:01
cel mai bine fa-ti singurica tratament acasa din doua lingurite ulei de masline doua lingurite ulei de ricin incalzestel putin cat sa suport sa ti unghiile inauntru cateva minute apoi spalate pe maini , aplica o crema hidratanta pune manusi de bumbac in maini si dormi asa (imediat ce scoti unghiile din ulei vei simti k sunt mai tari ) problema e ca tratand efectele nu rezolvi cauza asa k va trebui sa repeti tratamentul o data pe saptamana si poti lua revalid intre timp ,pentru ca unghiile moi si cu probleme arata carente de calciu ,vitamine sau minerale dar revalid le contine pe toate si itzi va face si parul frumos si bogat te pup suces
simoniknails
Postat pe 10 Noiembrie 2010 23:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concert Mozart Rock la Sala Palatului Exceptional! 1 De la: deliapetrescu@yahoo.com 9 Iunie 2009 18:22
Obstructie de ram venos inferotemporal ?.... 2 De la: tarot 12 Noiembrie 2009 04:56
Frumusetea vine din interior 6 De la: kudika_974833 7 Aprilie 2015 22:13
vopsea fara amoniac 11 De la: flinxen 12 Septembrie 2011 01:09
Sarcina!! 4 De la: Calin_Marian_1 30 Septembrie 2012 12:00