Setari Cookie-uri

stiti vreun nutritionist bun?

nu sunt f grasa, am insasoldurile mari si... ma simt mereu constipata. sunt destul de tanara, am 23 de ani... as vrea sa apelez la un nutritionist care sa imi stabilesca pentru cativa ani de aici in colo ce alimentati trebuie sa am pentru a ma simti bine si a fi sanatoasa, cunoasteti vreunul?
allyna_healthy
Postat pe 8 August 2008 12:36
BUNA, SUNT LEON MARIAN DIN GALATI CONSILIER NUTRITIONIST CALIVITA INTERNATIONAL
AS VREA SA TE AJUT SA-TI REZOLVI PROBLEMA CU PRODUSELE DE LA CALIVITA SI CU O ALIMENTATIE CORESPUNZATOARE NR. MEU DE TELEFON ESTE 0754541219 / 0336101586.
habybela
Postat pe 10 Septembrie 2008 09:21
Da, stiu un nutritionist FOARTE BUN. Inainte de afi nutritionist este OM-cu adevarat. Este linistea de care eu, una, am nevoie cand intru in contact cu persoane care urmeaza sa-mi VANDA SERVICII, pentru ca permanent sunt in cautare de SERVICII DE CALITATE. Si oricare ar fi brandul, omul este acela care face diferenta.

Pot sa te incurajez spunandu-ti ca te poti programa la o consultatie gratuita dupa care SIGUR vei sti daca ii vei da credit sa-ti rezolve problema, sau nu. Cert este ca nu ai nimic de pierdut, mai mult, eu stiu ca vei avea de castigat.

Nu stiu cum se pot face programarile, altfel decat telefonic. Eu am telefonul lui dar nu il pot face public pt ca nu am acceptul lui, insa pot sa-ti dau site-ul care... evident, e public. Si nu m-am uitat dar sigur are o cale de contact.

www.amslabit.ro


Mult succes!
danaspirea
Postat pe 10 Septembrie 2008 11:00
Am 16 ani, 1.70 si 66 de kg...
Vreau sa slabesc vreo 13-15 kg.... am nevoie de sfaturile unui nutritionist, pentru a slabi sanatos si a nu reveni la greutatea actuala...
Va rog, daca puteti sa`mi dati datele unui nutritionist bun din Targu Jiu...
Va multumesc mult !
misonika16
Postat pe 1 Octombrie 2008 09:48
am 16 ani,1m55 si 55 de kg..vreau sa slabesc in primul rand pentru ca nu sunt foarte mandra de siuleta ma,ba mai mult..si cine ma poate ajuta sa.mi spuna cum ma pot inalta?am auzit unele persoane vorbind de vitamine,insa o doamna doctor farmacista mi-a spus ca nu voi avea prea multe rezultate folosindu-le.pls help me!!:((
la0orycky
Postat pe 25 Octombrie 2008 21:14
Pentru a slabii sanatos nu este indicat sa facem cure de slabire drastice. Eu va recomand schimbarea obiceiurilor alimentare.Regimurile de slabire radicale duc la deshidratare,demineralizare severa si perderea masei musculare.Nu ceea ce mananci te determina sa te ingrasi, ci mai degraba cantitatea pe care o consumi. Fa cat mai multa miscare.Dupa o alimentatie echilibrata, exercitiul fizic contribuie cel mai mult la scaderea in greutate, dobandirea unui alt tonus muscular si a unei stari de spirit mult mai bune.Astfel recomand programele : Clen 9 si Lifestile 30 ptr detalii scrie pe cernencuirma@yahoo.com.Succes!
cernencuirma
Postat pe 27 Octombrie 2008 12:57
Dragele mele,

Ca toate fetele de la 20 ani ma chinui sa slabesc si rezultatul este ca de la an la an am cu un Kg mai mult in mod stabil.
Din fericire anul acesta am fost in America si am dat de un aparat Japonez care este incredibil.De o luna l-au adus si in Europa. Daca vreti sa stiti mai multe,va rog sa-mi scrieti. As fi fericita sa va ajut. Este scump dar merita (se poate cumpara in grup si revine mai putin fiecaruia)
liliana.mandescu@gmail.com
liliana66
Postat pe 3 Noiembrie 2008 17:18
0723695145
dana florea
danaherbalife
Postat pe 12 Ianuarie 2009 15:32
Daca inca doresti sa discuti pe tema de nutritie, te astept sa ma contactezi la mihaela_dobre1962@yahoo.com
mihaela1962
Postat pe 12 Ianuarie 2009 18:10
Te astept sa ma contactezi daca mai esti interesata de slabire sanatoasa.
Mihaela. (mihaela_dobre1962@yahoo.com)
mihaela1962
Postat pe 12 Ianuarie 2009 18:12
Laurita!
Nici un remediu de slabire nu va da rezultate daca nu este asociat cu sport.Eu toate recomandarile le fac intr-ocombinatie ;pr.naturiste,cantitate de apa minima consumata,alimentatie echilibrata si nu in ultimul rind un anumit comlex de ex.fizice!!
Georrgy
Postat pe 20 Ianuarie 2009 20:47
NUMELE MEU ESTE COSTEL UDEANU, SI SUNT CONSULTANT INTERNATIONAL IN NUTRITIE.
SFATUL MEU ESTE SA RECURGI LA O METODA DE NUTRITIE ECHILIBRATA PENTRU A AJUNGE LA GREUTATEA DORITA.DACA ESTI INTERESATA DE UN PROGRAM DE SLABIT,POTI SA IEI LEGATURA CU MINE PRIN E-MAIL PENTRU A FACE O EVALUARE CORPORALA GRATIS.ASTA INSEAMNA SA STABILIM CARE SUNT INDICILE DE MASA CORPORALA,CATE CALORI ARDE CORPUL TAU IN STARE DE REPAUS, SI CATE PROTEINE NECESITA CORPUL TAU.ADRESA MEA DE E-MAIL BIENESTAR22@HOTMAIL.ES TELEFON 0034 697247406
ESTE UN PROGRAM CU EFECT GARANTAT. POTI PIERDE MAI MULT DE 4-5 KG. PE LUNA.
danyella84
Postat pe 22 Ianuarie 2009 12:07
un program de slabire trebuie sa fie foarte echilibrat,combinat cu sport si sa nu uitam de consumul de apa.e important sa ne schimbam stilul de viata.degeaba tinem un program de slabire iar apoi,dupa ce ajungem la greutatea ok,revenim la obiceiurile vechi alimentare.trebuie sa avem grija de noi cu un program de alimentatie sanatoasa pt o viata intreaga,nu doar pentru o luna,doua ,trei sau cat e necesar sa slabim.
lidia_25m
Postat pe 25 Ianuarie 2009 12:30
Buna
Cunoaste cineva un nutritionist bun in Craiova ?Daca da ,vreau si eu un reply pe mailul florentina_87_4_you@yahoo.com...multumesc anticipat
florentina_87_4_you
Postat pe 27 Ianuarie 2009 01:06
da pot sa te indrum gratuit prin internet
cernencuirma
Postat pe 14 Februarie 2009 00:55
probabail ai un colon lenes ,problema care te v-a urmari o viata .deci trebuie sa ai ore fixe sa mergi si sa stai la baie pana cand se formeaza un reflex.e nevoie de rabdare si consecventa ,altfel te vor invada toxinele .ai dureri de cap ?pe talpa sunt puncte reflexogene care se pot masa ,la fel si pe abdomen -miscari specifice.nu consuma laxative sau ceaiuri care te tin in casa si in timp vor produce hemoroizi prin agresarea rectului si anusului . www.dermavital-med.ro
mcornelia19
Postat pe 14 Februarie 2009 10:25
CAUT URGENT UN MEDIC NUTRITIONIST IN TG-JIU!!!

Postat pe 17 Februarie 2009 14:58
AM UN PROGRAM DE CRESTERE IN INALTIME...DAR ESTE IN ENGLEZA...DAK AI UN PROGRAM DE TRADUS..ESTE OK...CONTACTEAZA MA PE MESS....DARIUS_LOVER2000
opal_2000
Postat pe 29 Martie 2009 08:56
DAK IMI SPUI CE GR. SANGV AI...ITI TRIMIT EU O DIETA
opal_2000
Postat pe 29 Martie 2009 08:57
Si eu doresc un nutritionist in Piatra Neamt,daca stiti spunetimi si mie va rog tare mult !
ismariana
Postat pe 29 Martie 2009 14:48
As dori si eu informatii despre medic nutritionist din Craiova. Daca doriti, imi puteti da detalii pe adresa the_elpower@yahoo.com. Va multumesc!
elpower
Postat pe 7 Aprilie 2009 00:43
da eu!!!!
healthy002027
Postat pe 4 Mai 2009 13:17
Sunt in Bacau si te pot ajuta cu o consultatie in domeniu.Sunt consultant de nutritie Herbalife.Chiar in Piatra ma deplasez frecvent si ne putem sincroniza pentru o intalnire.
Suna la 0745434333, Carmen.sau trimite mail pe adresa carmenhblife@yahoo.com
camy77
Postat pe 30 Mai 2009 10:17
Orice persona care are probleme cu greutatea corporala, forma fizica, stres, depresie, ma poate contacta pentru a va oferi o solutie completa problemelor voastre. Pentru mai multe detalii accesati www.healthylifestyleconcept.com cititi cu atentie tot acest sistem sa intelegeti cum functioneaza. Va astept! Alexandru Iliuc
healthy002027
Postat pe 15 Iunie 2009 20:41
Orice persona care are probleme cu greutatea corporala, forma fizica, stres, depresie, ma poate contacta pentru a va oferi o solutie completa problemelor voastre. Pentru mai multe detalii accesati www.healthylifestyleconcept.com cititi cu atentie tot acest sistem sa intelegeti cum functioneaza. Va astept! Alexandru Iliuc
healthy002027
Postat pe 15 Iunie 2009 20:42
tarot_healthy
Postat pe 9 Iulie 2009 12:04
DR GAGIU ANDREEA - este extraordinara !!! sora mea a aslabit 17 kg datorita ei !
poate fi gasita la Centrul medical med-as , nr tel 021 312 50 64
leilaalexandru
Postat pe 23 Iulie 2009 03:36
Forever living ,cel mai bun nutritionist din lume.
enemgabriel
Postat pe 23 Iulie 2009 09:02
cel mai bun nutritionist este propriul creier !!! daca el da comanda,organismul automat o executa...asadar totul tine de cat de mult vrem !!!
4Life
Postat pe 23 Iulie 2009 09:13
De la: TF_, la data 2009-07-23 09:13:03cel mai bun nutritionist este propriul creier !!! daca el da comanda,organismul automat o executa...asadar totul tine de cat de mult vrem !!!
Ciudata concluzie,dar daca creierul nu primeste elemente nutritive este suficient sa-i dai comanda?Hm,nu prea cred,asa ca cele mai eficiente si sanatoase suplimente nutritive sunt cele de la Forever Living.
enemgabriel
Postat pe 23 Iulie 2009 09:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Tine o dieta fara sa iti pui sanatatea in pericol! 6 De la: Asynia 28 Octombrie 2011 00:57
Apa buna pentru copii 3 De la: kudika427396 23 August 2016 13:31
Miscare / Miscare corecta pentru ....echilibrul vietii 1 De la: pasztaizoltan 15 Septembrie 2011 13:30
Vrei sa slabesti dar nu ai motivatie sau nu te poti tine de ea ? 11 De la: GeorgianaBB 1 Iulie 2011 20:44
sanatate 3 De la: kudika_5811 29 Mai 2012 13:42