Setari Cookie-uri

problema

Nu prea stiu multe...si de aceea am apelat la un forum..
Pot spune ca am o problema..si sunt foarte speriata.
Am observat ca una dintre labiile mici e despicata,sau..inflorita..cred ca astea sunt cuvintele cele mai potrivite si e cam albicioasa.Am si mici dureri plus mancarimi.
Poate fii o rana facuta in urma unui contact sexual?sau e o boala?
Sper sa nu fie mai grav..astept raspunsuri.
Noname77
Postat pe 12 Septembrie 2008 00:51
Am observat ca una dintre labiile mici e despicata..inflorata...cred ca sunt cuvintele potrivite..plus ca e cam albicioasa.Am mici dureri la atingere si mancarimi.
Poate fi o rana cauzata de el la contactul sexual?Sau este o boala?Sper sa nu fie nimic grav.
La primul contact sexual nu mi'a curs sange.Dupa 1 luna..mi'a curs..si cam de atunci..am usoare mancarimi..si o stare de disconfort.
Practic eu sa zic ca labia despicata o aveam dinainte de primul contact.
Sper sa primesc raspunsuri si sa ma lamuresc.
M'am gandit sa consult si un medic ginecolog..dar..in ziua de azi...nu mai gasesti pe nimeni care sa isi faca cu atentie si mie..si nu vreau sa imi faca si mai mult rau.
Noname77
Postat pe 12 Septembrie 2008 01:28
De la: Noname77, la data 2008-09-12 00:51:12Nu prea stiu multe...si de aceea am apelat la un forum..
Pot spune ca am o problema..si sunt foarte speriata.
Am observat ca una dintre labiile mici e despicata,sau..inflorita..cred ca astea sunt cuvintele cele mai potrivite si e cam albicioasa.Am si mici dureri plus mancarimi.
Poate fii o rana facuta in urma unui contact sexual?sau e o boala?
Sper sa nu fie mai grav..astept raspunsuri.
danielapetronela
Postat pe 14 Septembrie 2008 11:12
sa nu fie herpes genital sau cine stie ce altceva trebuie mers la medic cerut parerea si scapat de grija
maria1931
Postat pe 4 Februarie 2009 18:46
http://www.medicina-preventiva.ro/Arhiva/candidoza.htm
Poate e candida
petricpatricia
Postat pe 28 Martie 2009 23:13
Buna ziua,
Doresc sa va impartasesc cateva detalii despre un produs NOU, unic pe piata din Romania. Este vorba despre absorbante active LOVE MOON ale corporatiei Winalite (www.edera.ro) care se deosebesc de oricare altele, prin faptul ca au incorporat in ele o banda dintr-un materal special (patentat) care, in contact cu corpul emite o mare concentratie de ioni negativi. Este un produs revolutionar, cu actiune imediata si eficace. Ionii negativi (anionii),datorita sarcinii electrice negative distrug bacteriile anaerobe(care au sarcina electrica pozitiva) avand astfel efecte benefice in starea generala de sanatate si in numeroase afectiuni : eroziune si infectii ale colului uterin cu toate tipurile de bacterii, candidoze, chist ovarian, miom uterin, fibromiom, endometrioza, infectia cailor urinare, prolaps vaginal, incontinenta urinara, arsuri si uscaciune vaginala (la menopauza), dismenoree, scurgeri excesive, herpes, cancer de col uterin etc. Actiunea generarii de anioni este complet naturala si nu are nici o contraindicatie. In plus, elimina mirosurile. Atentie ! - foarte important este ca se livreaza impreuna cu un card de autoanalize (GRATIS !) pentru aflarea imediata a starii de sanatate (in special a colului uterin) etc. In Romania aceste produse abea incep sa fie cunoscute, in lume fiind deja un miliard de beneficiari ai produsului In lume, inclusiv in America, se afla pe piata deja de 2 ani. Produsele au cetificate FDA-USA si UE. Diferenta de pret fata de absorbantele obisnuite este nesemnificativa, in raport cu multele avantaje oferite de tampoanele anionice cu protectie activa. O veste foarte bine primita de doamne si domnisoare care au optat deja pentru absorbantele LOVE MOON : de curand produsele firmei noastre s-au diversificat, iar preturile s-au micsorat, devenind mult mai atractive si accesibile tuturor femeilor care au probleme de sanatate sau doresc sa le previna. De acum inainte veti putea beneficia nu numai de absorbantele pentru ciclu normal, ciclu abundent sau pentru uz zilnic, ci si de absorbante mini, absorbantele pentru bikini, talpici cu emisii de infrarosii si de ioni negativi sau seturi cu plasturi impotriva durerilor de ciclu (ofera mai mult de 16 ore de alinare a durerilor, disconfort abdominal, eliminarea durerilor cauzate de raceala si este ideal pentru intretinerea ovarelor sau ingrijirea dupa avort).
.
Relatii : loapersonal@yahoo.com si 0745.074.755
kudika028076
Postat pe 5 August 2009 21:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hepatita B 20 De la: petty_healthy 12 Octombrie 2013 20:10
sa vina pe net un medic de specialitate 41 De la: cmonikdulcik 8 Februarie 2010 16:23
lichidul seminal 2 De la: dera36 5 August 2009 16:57
Raman gravida sau nu ? 3 De la: camiflorea 27 Martie 2010 22:08
conizatie 1 De la: yzaz 21 Ianuarie 2012 14:23