Setari Cookie-uri

Suplimente BIO

Buna
Vreau sa te rog sa imi permiti sa iti prezint in cateva cuvinte firma Life Care.
Life Care este o firma noua de distributie produse cosmetice si produse pentru curatenie.
Produsele distribuite in exclusivitate pentru Romania de firma noastra: LOGONA, KRAUTER, ALMAWIN, INDRA sunt PRODUSE BIO fara sa contina elemente sintetice sau elemente nocive asupra organismului in compozitia lor.
Poti vedea produsele in catalog la adresa: http://www.life-care.ro/catalog/?bio=1
Devenind consultant al firmei LIFE CARE ai urmatoarele avantaje:
-Cumperi produsele cu o reducere de 25% -40% fata de pretul de catalog;
-Castigi un comision de 25% -40% din fiecare vanzare pe care o realizezi;
- Castigi un comision cuprins intre 2-20% din vanzarile tuturor celor care se inscriu in cadrul firmei LIFE CARE la recomandarea ta;
Daca vrei mai multe amanunte sau sa te inscrii contacteaza-ma pe adresa de e-mail radu.lifecare@yahoo.com.
radu_healthy
Postat pe 6 Octombrie 2008 11:25
Oameni buni! Vedem zi de zi tot felul de lucruri despre nocivitatea produselor de zi cu zi, a alimentelor pe care le folosim..... Cred ca merita sa dam niste bani in plus pentru SANATATEA noastra. Puteti sa ma invinuiti de subiectivism, dar haideti sa incepem sa traim sanatos. Si, ca bonus, putem sa si castigam bani....... Cum? Nu vreau sa plictisesc, asa ca astept mesaje pe adresa alinanghelache@yahoo.com sau vizitati site-ul http://produse-bio.yolasite.com. Eu zic ca merita........ Inca ceva: daca vreti o gramada de bani si sa stati degeaba, nu pierdeti timpul scriindu-mi.
alinanghelache
Postat pe 19 Iunie 2010 11:23
Ba pierd...ca nimeni nu va fi atat de fraier ca tinea sa se bage in MLM-ul care te arunca cu disperare pe net...
kudika226898
Postat pe 15 Iulie 2010 18:50
De la: alinanghelache, la data 2010-06-19 11:23:07Oameni buni! Vedem zi de zi tot felul de lucruri despre nocivitatea produselor de zi cu zi, a alimentelor pe care le folosim..... Cred ca merita sa dam niste bani in plus pentru SANATATEA noastra. Puteti sa ma invinuiti de subiectivism, dar haideti sa incepem sa traim sanatos. Si, ca bonus, putem sa si castigam bani....... Cum? Nu vreau sa plictisesc, asa ca astept mesaje pe adresa alinanghelache@yahoo.com sau vizitati site-ul http://produse-bio.yolasite.com. Eu zic ca merita........ Inca ceva: daca vreti o gramada de bani si sa stati degeaba, nu pierdeti timpul scriindu-mi.

." Inca ceva: daca vreti o gramada de bani si sa stati degeaba, nu pierdeti timpul scriindu-mi. "
Bravo, asa distrugeti renumele MLM-ului! Cum adica stai degeaba si cistigi o gramada de bani?! asta inseamna pentru unii MLM?!
colnago
Postat pe 15 Iulie 2010 19:01
Pai, nu astea sunt cliseele MLM-iste?Sa vi le reamintesc:
"Fii propriul tau sef!"
"Nu te mai duci ca fraierul la serviciu 8 ore, ci lucrezi doar cat doresti si vei castiga fabulos!"
Chiar azi am vorbit cu o fosta "emueista" care mi-a spus ca a renuntat pentru ca ii ocupa tot timpul si ar fi trebuit sa renunte la serviciu, ceea ce ar fi fost o mare prostie, pentru ca respectivele produse nu se vand...Asa ca, ofuscarea MLM-istilor e evidenta cand le trantesti adevarul in fata...da pareaza, spunand ca, ceilalti,sunt pareristi, prost informati, etc.... ...
kudika226898
Postat pe 15 Iulie 2010 19:08
Cca. 95% dintre cei care se apuca de MLM, vor renunta intr-o perioada relativ scurta, motivul fiind neintelegerea sistemului, au crezut ca se vor inbogatii repede si fara efort, se bazeaza pe vinzari, etc. Este o meserie care trebuie invatata daca cineva doreste sa aiba succes si pentru asta e nevoie de timp. Miile de anunturi de pe net (si nu numai) care promit bani fara munca nu fac decit sa distruga imaginea MLM-ului, poate de aici si indirjirea lui kudika 226898, in acest caz o pot intelege, sincer. Dar trebuie stiut ca nu asta e MLM-ul. Cred ca de fapt ea este suparata de modul in care multi incearca sa faca aceasta activitate, activitate care insa nu prea are de aface cu MLM-ul adevarat.
Discutii pro si contra vor exista mereu.
Dar ne am cam indepartat de subiectul topicului
Eventual se poate deschide un topic pe tema asta, chiar ar fii indicat, sa concretizam acolo ce este defapt Multilevel Marketing-ul
colnago
Postat pe 15 Iulie 2010 19:28
Ala ar fi razboi mondial... ...si se scrie "ar fi indicat"...
kudika226898
Postat pe 15 Iulie 2010 21:07
De la: kudika226898, la data 2010-07-15 21:07:23Ala ar fi razboi mondial... ...si se scrie "ar fi indicat"...

Ce mai conteaza unul in plus-aici pe net- cand dumneata arunci manusa zilnic cu nonsalanta drept in fatza MLM istilor. E dreptul dumitale si nu scapi nici nu prilej sa ne amintesti de fiecare data care e parerea ta vis a vis de acest tip de vanzare. Nu incerc sa ti schimb punctul de vedere pentru ca e adanc inradacinat in tine iti pun insa o intrebare:
Daca o prietena iti recomanda deodorantul Dove, Nivea sau mai stiu eu ce marca, il ridica in slavi dar atunci cand il folosesti nu iti face bine il mai cumperi? Banuiesc ca nu la fel cu toate produsele care nu corespund standardelor tale sau care pur si simplu iti provoaca reactii adverse .Tot asa se intampla si in firmele cu renume. Degeaba ii da tzatza Veta cu Colon Help ul ca e bun , ca e miraculos, ca te scapa de boli, grasimi si mai stiu eu ce- daca mie nu mi place, daca pretul mi se pare exorbitant , cutia e de plastic nu de sticla, granulatia nu e pe masura papilelor mele gustative samd ramane saraca cu el in traista.
In incheiere tin sa-ti amintesc ca oamenii pot face reclama cat doresc si dumneata te poti pune de a curmezisul de fiecare data punctul pe i il pune doar cel care cumpara.
Respect,
Gabriela
kudika225175
Postat pe 15 Iulie 2010 22:10
Nu am spus nimic neadevarat...si chiar ieri mi-a confirmat spusele o fosta MLM-ista...dar, desigur, ca sa va parafrazez, nu s-a priceput ea la gasit adepti... ...asa cum nu gasiti nici dvs., oricat ati ridica in slavi produsele...lumea, dupa ce se convinge pe buzunarul ei ca sunt apa de ploaie, nu mai ia nici moarta...fiindca mi-ati amintit de ColonHelp, multa tevatura s-a facut pe net cu el, iar acum zace in farmacii si magazine naturiste...exista remedii naturale mult mai la indemana decat "miracolele" MLM-iste...
kudika226898
Postat pe 16 Iulie 2010 07:04
Cum poti utiliza o pereche de patofi cu toc, o geanta si un nud gratios pentru a intra la scoala? http://www.facebook.com/photo.php?pid=30851931&id=1332832643&subject=129389303749416 Aici gasiti raspunsul:D Un raspuns neconventional si indraznet;) Daca va place, dati un Like la pagina Scoala ADC si apoi un LIke la poza. E o concurenta mare pentru Scoala de Publicitate:( :*:* Va multumesc!!!
valentina_v
Postat pe 18 August 2010 12:40
hmm aici e o dicutie tare aprinsa, referitor la suplimentele naturiste sunt ok, si sa mai si faci bani pe langa eu cred ca nu e chiar asa rau
mariams
Postat pe 29 Noiembrie 2010 02:35
E rea doar partea cu minciunica BIO....
kudika226898
Postat pe 29 Noiembrie 2010 08:09
kudica2268 esti cam rea:))
mariams
Postat pe 29 Noiembrie 2010 17:38
Eu un singur lucru nu l-am inteles niciodata. De ce oamenii astia, daca au o avere fabuloasa, isi pierd timpul pe net? Nu ar trebui sa fie pe vreo insula exotica cheltuindu-si sacii de bani?
Aratati-mi un singur "barosan" care-si pierde timpul pe net si de maine devin mlm-ista.
rashela
Postat pe 29 Noiembrie 2010 17:49
De la: mariams, la data 2010-11-29 02:35:00hmm aici e o dicutie tare aprinsa, referitor la suplimentele naturiste sunt ok, si sa mai si faci bani pe langa eu cred ca nu e chiar asa rau


sincer ... chestia asta cu mlm`ul tine doar cu cei care au bani cu sacii si nu au ce face cu ei .. ca sa iti dau un exemplu clar AMWAY chit ca ei zic ca este o afacere profitabila .. probabil pt cei care sunt vechi in afacere nu si pt inceptori ... ca sa nu zic ca un pachet de 200 de puncte costa 1.000 de lei plus ca trebe sa te mai duci pe infocentre ndo`urri nms`uri mai o intalnire mare pe nu stiu unde prin tara ... insa totul este egal cu 0 sincer ti`ai permite lucxul sa dai 40 de lei pe un detergent de vase??? sau 30 de lei pe o pasta de dinti mica??? care ei zic ca cica iti ajunge 6 luni??? da vitaminele nutriline sunt bune le`am incercat dar sunt si scumpe ... insa afacere este pt cei care au un cerc mare de cunostinte cu bani si care la randul lor sa aiba si bani ca sa faca comanda lunar de 200 de punte adik acei 1.000 asa nu visati la ceva ce putin probabil sa devina realitate
brun3tu
Postat pe 29 Noiembrie 2010 18:02
De la: mariams, la data 2010-11-29 17:38:48kudica2268 esti cam rea:))


Daca a spune lucrurilor pe nume inseamna sa fii rau, atunci sunt rea....
kudika226898
Postat pe 1 Decembrie 2010 08:20
De la: rashela, la data 2010-11-29 17:49:11Eu un singur lucru nu l-am inteles niciodata. De ce oamenii astia, daca au o avere fabuloasa, isi pierd timpul pe net? Nu ar trebui sa fie pe vreo insula exotica cheltuindu-si sacii de bani?
Aratati-mi un singur "barosan" care-si pierde timpul pe net si de maine devin mlm-ista.


Majoritatea sunt vai mama lor...si majoritatea au ales calea MLM fiindca au ramas fara loc de munca sau au pensii mici....cum vanzarile au scazut drastic si din cauza crizei si datorita faptului ca lumea s-a lamurit ca vand apa de ploaie sub diferite forme, sefii din America i-au trimis la produs pe net....
kudika226898
Postat pe 1 Decembrie 2010 08:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ciclism 3 De la: sakamoto 23 Iunie 2010 10:20
slabire sanatoasa si sigura cu produsele herbalife 14 De la: kudika_1045875 1 Mai 2023 20:34
Vreau sa slabesc, dar am oroare de sala. Unde as putea sa fac aerobic in zona Dristor? 7 De la: kudika517244 12 Septembrie 2013 23:52
Metode inovative? 5 De la: office_salinasusesi_ro 27 Februarie 2010 09:05
Exercitii fizice...astept sugestiii:D 87 De la: MiAn 18 Noiembrie 2012 18:20