SA NE PREGATIM CORPUL PENTRU SARBATORI

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent SA NE PREGATIM CORPUL PENTRU SARBATORI: (4.5 din 2 voturi)

Fosta membra Kudika.ro
ma gandesc sa este timpul sa ne pregatim pentru sarbatori corpul.
sfaturi,idei,trucuri.....
Fosta membra Kudika.ro
fara grasimii incerc sa le reduc ca vreau sa slabesc
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: cryssa, la data 2008-11-05 21:33:45fara grasimii incerc sa le reduc ca vreau sa slabesc

DAR SI CU PUTINA MISCARE SAU CHIAR LIPOMASAJ IN CAZUL IN CARE CHIAR VREI SA SLABESTI
pisyt Avatarul lui pisyt

4 mesaje
Oras: bucuresti

mai bine slabiti dupa sarbatori fetelor , oricum de sarbatori toata lumea se ingrasa
christin3 Avatarul lui christin3

6 mesaje

De la: pisyt, la data 2008-11-19 13:05:23mai bine slabiti dupa sarbatori fetelor , oricum de sarbatori toata lumea se ingrasa

asa e dar ca sa nu se vada cat s-au ingrasat in timpul sarbatorilor vor intai sa slabeasca!! succes si ... la c cadouri v-ati gandit???
ivanescu Avatarul lui ivanescu

101 mesaje
Oras: ramnicu valcea

Buna!!!
Te pot ajuta sa slabesti folosind produsele naturiste care dau rezultatele mult dorite fara sa te infometezi sau sa ti vreo dieta.
Acum pt. ca vin sarbatorile te pot ajuta cu aceste produse minune care nu au reactii adverse si poti sa mananci orice.
Daca esti cu adevarat interesata astept sa imi scri la adresa de email,si te ajut cu mare drag!!!!
Sanatatea nu asteapta!!!!!
Fosta membra Kudika.ro
ieri am fost la socru-meu sa pregatim bunatatile pt Craciun: carnati, leibar, toba si caltabos. evident ca am si gustat. la plecare, mi-am luat acasa un bidon de zeama de varza, sa beau pe stomacul gol, sa imi curat colonul de toate grasimile mancate, mai ales ca ingurgitasem si o gramada de sorici, pe langa celelalte delicatese. bauta pe stomacul gol, la temperatura camerei, zeama de varza declanseaza o nevoie imperioasa de a merge la toaleta, si e suficient de puetrnica incat sa curete tot din colon, pana la cele mai infime resturi. daca mai beti si un pahar doua de apa, dupa ea, curata pana la stadiul de scaun apos. e f sanatoasa, dar nu trebuie exagerat. daca insa sunteti acasa si va permite programul, puteti incerca. cu conditia ca ulterior sa va hidratati bine, pt ca veti fi epuizati. in sensul propriu al cuvantului. numai bine si sarbatori fericite!
kudika026211 Avatarul lui kudika026211

14 mesaje

Eu folosesc o crema anticelulitica extrem de eficienta care inlocuieste cu succes masajele anticelulitice.

Mi-a fost recomandata la un salon si sunt extrem de multumita.

La inceput achizitionam de la ei aceasta crema, dar am gasit-o si online la pret de importator.

www.magazine-online.ro/romdesimed/

Prospect produs:

Crema anticelulitica cu hippocastanus (250 ml)-modeleaza silueta actionand asupra celulitei, chiar si asupra celei mai vechi instalate.

efecte:
-stimuleaza metabolismul
-stimuleaza drenajul si indeparteaza excesul de lichide din tesuturi
-elimina toxinele din tesuturi
-puternic efect lipido-reductor ca urmare a prezentei cafeinei si exctractelor de alge marine.
-relaxeaza tesuturile ca urmare a substantelor active de hedera si favorizeaza resorbtia edemelor din piele. efectul este simiar celui obtinut printr-un masaj profesional intens.

ingrediente active:

glycol hippcastanus extract
glycol ruscus extract
glycol hedera extract
centella glycol extract
caffeine
glycol bladder wrack extract
escin
iodio organico

mod de intrebuintare:

aplicai o cantitate corespunztoare de crema anticelulitica cu hippocastanus pe zonele afectate i masati energic, cu micri circulare, de jos n sus, pn ce crema este absorbita complet.

produs 100% natural.

adriana_2006 Avatarul lui adriana_2006

7 mesaje

Buna,
As vrea foarte tare sa ma ajuti si pe mine sa slabesc.
Multumesc mult.
Adriana
marianaguci Avatarul lui marianaguci

2 mesaje

Salut fetelor!

Din proprie experienta va spun ca cel mai rapid slabesti la salon! O electrostimulare, un vacuum, sau combinate dau rezultate super! A slabit mama asa si era grasuta bine! Eu merg la un salon super in Cotroceni, daca va intereseaza va zic pe PM. Mi se pare o modalitate de a slabi fara prea mult efort, iar daca tineti si o mica dieta si multa apa plata, merge la sigur!
Eu am planuit dupa 1 Ianuarie sa incep, ca de sarbatori nu are rost. Ma mai bucur pana pe 1 si apoi la slabit cu mine!

Va pup!
kudika026211 Avatarul lui kudika026211

14 mesaje

De la: healthy003668, la data 2009-06-23 08:27:19Eu folosesc o crema anticelulitica extrem de eficienta care inlocuieste cu succes masajele anticelulitice.

Mi-a fost recomandata la un salon si sunt extrem de multumita.

La inceput achizitionam de la ei aceasta crema, dar am gasit-o si online la pret de importator.

www.magazine-online.ro/romdesimed/

Prospect produs:

Crema anticelulitica cu hippocastanus (250 ml)-modeleaza silueta actionand asupra celulitei, chiar si asupra celei mai vechi instalate.

efecte:
-stimuleaza metabolismul
-stimuleaza drenajul si indeparteaza excesul de lichide din tesuturi
-elimina toxinele din tesuturi
-puternic efect lipido-reductor ca urmare a prezentei cafeinei si exctractelor de alge marine.
-relaxeaza tesuturile ca urmare a substantelor active de hedera si favorizeaza resorbtia edemelor din piele. efectul este simiar celui obtinut printr-un masaj profesional intens.

ingrediente active:

glycol hippcastanus extract
glycol ruscus extract
glycol hedera extract
centella glycol extract
caffeine
glycol bladder wrack extract
escin
iodio organico

mod de intrebuintare:

aplicai o cantitate corespunztoare de crema anticelulitica cu hippocastanus pe zonele afectate i masati energic, cu micri circulare, de jos n sus, pn ce crema este absorbita complet.

produs 100% natural.

kudika_11262 Avatarul lui kudika_11262

16 mesaje

Mineralium Cosmetics cauta agenti de vanzari! Vrei sa beneficiezi de discount-uri si sa profiti de ofertele promotionale Mineralium? Esti o persoana activa si comunicativa si vrei sa ai un venit suplimentar? Contacteaza-ne la nr 021-317.11.61 sau trimite-ne cv tau pe adresa anca@mineralium.ro! Echipa Mineralium te asteapta si impreuna sa ne bucuram de frumuseatea sanatatii!