Setari Cookie-uri

SA NE PREGATIM CORPUL PENTRU SARBATORI

ma gandesc sa este timpul sa ne pregatim pentru sarbatori corpul.
sfaturi,idei,trucuri.....
Florentina90
Postat pe 17 Octombrie 2008 14:18
fara grasimii incerc sa le reduc ca vreau sa slabesc
bogdan_7000
Postat pe 5 Noiembrie 2008 21:33
De la: cryssa, la data 2008-11-05 21:33:45fara grasimii incerc sa le reduc ca vreau sa slabesc

DAR SI CU PUTINA MISCARE SAU CHIAR LIPOMASAJ IN CAZUL IN CARE CHIAR VREI SA SLABESTI
Florentina90
Postat pe 6 Noiembrie 2008 17:41
mai bine slabiti dupa sarbatori fetelor , oricum de sarbatori toata lumea se ingrasa
pisyt
Postat pe 19 Noiembrie 2008 13:05
De la: pisyt, la data 2008-11-19 13:05:23mai bine slabiti dupa sarbatori fetelor , oricum de sarbatori toata lumea se ingrasa


asa e dar ca sa nu se vada cat s-au ingrasat in timpul sarbatorilor vor intai sa slabeasca!! succes si ... la c cadouri v-ati gandit???
christin3
Postat pe 21 Noiembrie 2008 11:32
Buna!!!
Te pot ajuta sa slabesti folosind produsele naturiste care dau rezultatele mult dorite fara sa te infometezi sau sa ti vreo dieta.
Acum pt. ca vin sarbatorile te pot ajuta cu aceste produse minune care nu au reactii adverse si poti sa mananci orice.
Daca esti cu adevarat interesata astept sa imi scri la adresa de email,si te ajut cu mare drag!!!!
Sanatatea nu asteapta!!!!!
ivanescu
Postat pe 8 Decembrie 2008 10:48
ieri am fost la socru-meu sa pregatim bunatatile pt Craciun: carnati, leibar, toba si caltabos. evident ca am si gustat. la plecare, mi-am luat acasa un bidon de zeama de varza, sa beau pe stomacul gol, sa imi curat colonul de toate grasimile mancate, mai ales ca ingurgitasem si o gramada de sorici, pe langa celelalte delicatese. bauta pe stomacul gol, la temperatura camerei, zeama de varza declanseaza o nevoie imperioasa de a merge la toaleta, si e suficient de puetrnica incat sa curete tot din colon, pana la cele mai infime resturi. daca mai beti si un pahar doua de apa, dupa ea, curata pana la stadiul de scaun apos. e f sanatoasa, dar nu trebuie exagerat. daca insa sunteti acasa si va permite programul, puteti incerca. cu conditia ca ulterior sa va hidratati bine, pt ca veti fi epuizati. in sensul propriu al cuvantului. numai bine si sarbatori fericite!
megas
Postat pe 15 Decembrie 2008 12:09
Eu folosesc o crema anticelulitica extrem de eficienta care inlocuieste cu succes masajele anticelulitice.

Mi-a fost recomandata la un salon si sunt extrem de multumita.

La inceput achizitionam de la ei aceasta crema, dar am gasit-o si online la pret de importator.

http://www.magazine-online.ro/romdesimed/


Prospect produs:

Crema anticelulitica cu hippocastanus (250 ml)-modeleaza silueta actionand asupra celulitei, chiar si asupra celei mai vechi instalate.

efecte:
-stimuleaza metabolismul
-stimuleaza drenajul si indeparteaza excesul de lichide din tesuturi
-elimina toxinele din tesuturi
-puternic efect lipido-reductor ca urmare a prezentei cafeinei si exctractelor de alge marine.
-relaxeaza tesuturile ca urmare a substantelor active de hedera si favorizeaza resorbtia edemelor din piele. efectul este simiar celui obtinut printr-un masaj profesional intens.

ingrediente active:

glycol hippcastanus extract
glycol ruscus extract
glycol hedera extract
centella glycol extract
caffeine
glycol bladder wrack extract
escin
iodio organico

mod de intrebuintare:

aplicaþi o cantitate corespunzãtoare de crema anticelulitica cu hippocastanus pe zonele afectate ºi masati energic, cu miºcãri circulare, de jos în sus, pânã ce crema este absorbita complet.

produs 100% natural.

kudika026211
Postat pe 23 Iunie 2009 08:27
Buna,
As vrea foarte tare sa ma ajuti si pe mine sa slabesc.
Multumesc mult.
Adriana
adriana_2006
Postat pe 20 Decembrie 2009 09:45
Salut fetelor!

Din proprie experienta va spun ca cel mai rapid slabesti la salon! O electrostimulare, un vacuum, sau combinate dau rezultate super! A slabit mama asa si era grasuta bine! Eu merg la un salon super in Cotroceni, daca va intereseaza va zic pe PM. Mi se pare o modalitate de a slabi fara prea mult efort, iar daca tineti si o mica dieta si multa apa plata, merge la sigur!
Eu am planuit dupa 1 Ianuarie sa incep, ca de sarbatori nu are rost. Ma mai bucur pana pe 1 si apoi la slabit cu mine!

Va pup!
marianaguci
Postat pe 20 Decembrie 2009 20:48
De la: healthy003668, la data 2009-06-23 08:27:19Eu folosesc o crema anticelulitica extrem de eficienta care inlocuieste cu succes masajele anticelulitice.

Mi-a fost recomandata la un salon si sunt extrem de multumita.

La inceput achizitionam de la ei aceasta crema, dar am gasit-o si online la pret de importator.

http://www.magazine-online.ro/romdesimed/


Prospect produs:

Crema anticelulitica cu hippocastanus (250 ml)-modeleaza silueta actionand asupra celulitei, chiar si asupra celei mai vechi instalate.

efecte:
-stimuleaza metabolismul
-stimuleaza drenajul si indeparteaza excesul de lichide din tesuturi
-elimina toxinele din tesuturi
-puternic efect lipido-reductor ca urmare a prezentei cafeinei si exctractelor de alge marine.
-relaxeaza tesuturile ca urmare a substantelor active de hedera si favorizeaza resorbtia edemelor din piele. efectul este simiar celui obtinut printr-un masaj profesional intens.

ingrediente active:

glycol hippcastanus extract
glycol ruscus extract
glycol hedera extract
centella glycol extract
caffeine
glycol bladder wrack extract
escin
iodio organico

mod de intrebuintare:

aplicaþi o cantitate corespunzãtoare de crema anticelulitica cu hippocastanus pe zonele afectate ºi masati energic, cu miºcãri circulare, de jos în sus, pânã ce crema este absorbita complet.

produs 100% natural.

kudika026211
Postat pe 22 Decembrie 2009 16:03
Mineralium Cosmetics cauta agenti de vanzari! Vrei sa beneficiezi de discount-uri si sa profiti de ofertele promotionale Mineralium? Esti o persoana activa si comunicativa si vrei sa ai un venit suplimentar? Contacteaza-ne la nr 021-317.11.61 sau trimite-ne cv tau pe adresa anca@mineralium.ro! Echipa Mineralium te asteapta si impreuna sa ne bucuram de frumuseatea sanatatii!
kudika_11262
Postat pe 4 Iulie 2012 15:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
epilare fete 16 De la: Selenass 6 Mai 2010 12:02
bijuteriile sint doar accesorii? 6 De la: VictoriaOutlet 4 Ianuarie 2011 14:13
ce-am avut si ce-am pierdut 55 De la: kudika200175 22 August 2010 23:05
sani ... 14 De la: healthy010635 5 Iunie 2011 05:38
Machiaj de Revelion 2011 - Ochi 1 De la: danyx 30 Decembrie 2010 15:05