Setari Cookie-uri

CUM VA PREGATITI SILUETA PENTRU SARBATORI ?????

Astept sugestii.....
Florentina90
Postat pe 1 Noiembrie 2008 00:24
Eu personal ptr sarbatori nu prea o pregatesc ci ptr vara :) multe fructe legume carne de peste,vitel,zahar si alcool putin... incearca si vei vedea ;) nu astepta miracole din prima sapt...Bafta
GossipGirl_healthy
Postat pe 13 Noiembrie 2008 11:21
eu mereu aunci knd vreau sa pierd ceva kg si intr-un timp f scurt am o reteta ,care la mine da roade daca pot spune asa.....timp de 2saptamani beau PE ZI cate 3-4l apa plata,sau apa cu lamaie si tin un regim bazat doar pe produse lactate....ink o data spun k la mine asta da roade si reusesc sa dau in astea 2saptamani intre 5-7kg jos!il poti incerca ptr ca nu face niciun rau organismului tau....mentionez ca pe langa produsele lactate mai poti sa mananci si cate 1-2fructe pe zi!.....trebuie doar putina ambitie.....BAFTA!
brasoveank
Postat pe 5 Decembrie 2008 14:35
http://desertplant.ecosapiens.ro/diete-cunoscute-si-necunoscute/ niste informatii destul de ok..tu ce zici??
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 20 Decembrie 2008 09:01
Slabeste sanatos, mancand normal, cu ajutorul pastilelor facute pe baza de plante.. Pastilele se numesc Lida Daidaihua Slimming Capsule,sunt din China. Eu am slabit mult, si nu au efecte negative, sunt din plante din Tibet, 100% naturale. Inainte de aceste pastille am folosit diferite pastille, ceaiuri, diete si slabeam dar apoi puneam la loc kg.
La aceste pastille cel mai important lucru este ca sunt naturale 100% si dupa ce am terminat tratamentul de trei luni, nu m-am ingrasat, si au trecut 5 luni. De aici mi-a venit ideea ca as putea sa le comercializez, am gasit producatorul de la care trebuie sa iau cantitati mari.
Daca te intereseaza pastilele astea scrie-mi pe email si iti spun pretul: merycamerzan@yahoo.com sau suna-ma la nr: 0744 551 225
Se slabeste cam intre 5-10 kg intr-o luna.
Fac cu adevarat miracole, le-am testat pe mine. In 3 luni am slabit 17 kg, de la 77kg la 60kg. Am avut si eu problema cu greutatea, am fost la un nutritionist si mi-a zis sa nu mai mananc dupa 18.00, sa beau 2,5 litri de apa, sa nu mananc fainoase, mancare gatita.... sa nu combin mancarea.... doar gratare cu salata. Dar trebuie sa si poti face asta, daca mi-i pofta si nu am voie sa mananc, mi-i foame mai tare parca. Si am gasit aceste pastile, au rezultat, iti taie pofta de mancare, iti este sete intruna, si nu au efecte negative.
De exeplu medicul mi-a recomandat Reductil, de la care aveam dureri de stomac, ameteli...........slabiciuni, nu aveam deloc energie........
merycam
Postat pe 20 Decembrie 2008 14:43
Parerea mea ...daca vrei sa slabesti si sa nu pui la loc imediat ce ai renuntat la dieta mai bine incearca asa:
- nu manca niciodata sa te saturi
- fara dulciuri
- pana in ora 19:00
- putin si des
- paine foarte putina
Daca respecti ce ti-am zis sigur o sa slabesti. Eu una am slabit intro-o luna sau chiar mai putin in jur de 6 kg si nu mi-a fost de loc greu.
Succes!
dianatavi
Postat pe 20 Decembrie 2008 19:28
esti amabila sa ne spui si ce pret au pastilele miraculoase?
victoria_hanganu
Postat pe 21 Decembrie 2008 06:23
ma intereseaza pretul pastilelor.Care este pretul acestora pentru un tratament de o luna.Multumesc!
marusca
Postat pe 24 Decembrie 2008 09:19
Eu am o prietena care a luat pastile, a slabit iar dupa ce a renuntat la ele s-a ingrasat la loc si am mai pus kg in plus. S-a ales si cu probleme la stomac...
21ram
Postat pe 27 Decembrie 2008 14:37
21ram
este normal ceea ce spui tu,te-ai antrebat si de ce????
Daca doresti mai multe amanunte scrie-mi!!!!!
ivanescu
Postat pe 29 Decembrie 2008 21:26
Pentru sarbatori... pai niciodata nu bag in mine ca sparta... nu ma pregatesc intr-un fel special...
Sarah_healthy
Postat pe 14 Ianuarie 2009 12:34
as dori sa stiu cam cat ar costa aceste pastile si unde se gasesc?...in orce farmacie?
alinaice83
Postat pe 23 Noiembrie 2009 18:43
.....sa nu cumva sa faceti prostia sa luati pastile ca sa slabiti....o sa va imbolnaviti de stomac,o sa va scada imunitatea si o sa faceti carenta de toate vitaminele care le aveti in organism,ptr ca o sa va "manance"tot ce aveti mai bun in voi...asta in cel mai fericit caz,ptr ca am cunoscut cazuri si mai rele!Daca tineti cu tot dinadinsul sa slabiti,incercati cu un regim in care sa va asigurati strictul necesar de vitamine si proteine ..nu faceti abuz de dulciuri si paine,multa apa plata sau cu lamaie ,cca 3l/zi si ce e cel mai important,incercati sa faceti multa miscare!
brasoveank
Postat pe 24 Noiembrie 2009 18:12
Incercati sa luati Hoodia Gordonii 1000 mg, un supliment 100% natural care va reduce pofta de mancare. Trebuie doar sa inlocuiti o masa pe zi cu o capsula de Hoodia Gordonii 1000 mg.
Daca doriti sa stiti mai multe detalii va las id-ul: oana_eu2009
Va pup
O zi buna
scumpica20
Postat pe 3 Decembrie 2009 09:58
Am scapat de acest stres.Sincer sa va spun , NU depun nici un efort , pentru ca iau Lemo Sillhuete.
RoxyRoxx
Postat pe 16 Septembrie 2013 17:48
De la: brasoveank, la data 2008-12-05 14:35:14eu mereu aunci knd vreau sa pierd ceva kg si intr-un timp f scurt am o reteta ,care la mine da roade daca pot spune asa.....timp de 2saptamani beau PE ZI cate 3-4l apa plata,sau apa cu lamaie si tin un regim bazat doar pe produse lactate....ink o data spun k la mine asta da roade si reusesc sa dau in astea 2saptamani intre 5-7kg jos!il poti incerca ptr ca nu face niciun rau organismului tau....mentionez ca pe langa produsele lactate mai poti sa mananci si cate 1-2fructe pe zi!.....trebuie doar putina ambitie.....BAFTA!


O doamne..este prea migaloasa aceasta pregatire inainte..mai bine ca nu mai am acest stres
RoxyRoxx
Postat pe 16 Septembrie 2013 17:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Bugetul vostru alocat mancarii 15 De la: diana2724 18 Octombrie 2012 13:17
CELULITA SI VERGETURILE 61 De la: cutesuzy 9 Martie 2011 19:51
Ajutati`ma cat mai repede va rooog!!! 32 De la: ioanabobocea 23 Octombrie 2009 09:30
Regim Detox cu sucuri 3 De la: Rusu_Andrei_Andrei_1 30 Ianuarie 2016 12:13
DISTRIBUITOR FOREVER LIVING 1 De la: littlestar76 19 Octombrie 2009 11:18