Setari Cookie-uri

pentru slabit

buna seara si eu as fi interesanta despre asa ceva ptr slabire! ce as putea folosii ptr a slabii aceste kg de 15 kg in 2 luni ?!

va multumesc si astept un raspuns de la d-voastra!
spaleyna
Postat pe 13 Ianuarie 2009 18:28
Desert plant, tu mereu faci asa...si e foarte urat ce faci.Arunci momeala ca fetele innebunite sa slabeasca cat mai repede cat mai mult sa creada ca gata...gasesc minunea!Daca esti atat de corect(a) poarte ar trebui sa spui aici ce solutie "miraculoasa" oferi.Dar tu esti ca cei de la Herbalife(poate chiar acolo esti consultant- nu am fost atenta)
Sicilia, 15 kg in doua luni e cam mult...5 kg ar fi mai potrivit...nu de aia, dar sa nu dai in alte alea.Teoretic si practic, daca ai vreo 100 si ceva de kilograme cred ca se poate...dar sanatoasa CLAR nu vei mai fi.
michelle_venus_21
Postat pe 23 Ianuarie 2009 13:17
De la: michelle_venus_21, la data 2009-01-23 13:17:36Desert plant, tu mereu faci asa...si e foarte urat ce faci.Arunci momeala ca fetele innebunite sa slabeasca cat mai repede cat mai mult sa creada ca gata...gasesc minunea!Daca esti atat de corect(a) poarte ar trebui sa spui aici ce solutie "miraculoasa" oferi.Dar tu esti ca cei de la Herbalife(poate chiar acolo esti consultant- nu am fost atenta)
Sicilia, 15 kg in doua luni e cam mult...5 kg ar fi mai potrivit...nu de aia, dar sa nu dai in alte alea.Teoretic si practic, daca ai vreo 100 si ceva de kilograme cred ca se poate...dar sanatoasa CLAR nu vei mai fi.




bubu_nl
Postat pe 23 Ianuarie 2009 14:42
multumesc ptr o sfatuire, dar mi se parea si mie ceva anormal sa dai atitea kg jos! si asa este nu e ceva curat sau sanatos sau poate nici nu exista asa ceva ! multumesc!
o seara placuta!cu stima si respect"sicilia"
spaleyna
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:55
De la: michelle_venus_21, la data 2009-01-23 13:17:36Desert plant, tu mereu faci asa...si e foarte urat ce faci.Arunci momeala ca fetele innebunite sa slabeasca cat mai repede cat mai mult sa creada ca gata...gasesc minunea!Daca esti atat de corect(a) poarte ar trebui sa spui aici ce solutie "miraculoasa" oferi.Dar tu esti ca cei de la Herbalife(poate chiar acolo esti consultant- nu am fost atenta)
Sicilia, 15 kg in doua luni e cam mult...5 kg ar fi mai potrivit...nu de aia, dar sa nu dai in alte alea.Teoretic si practic, daca ai vreo 100 si ceva de kilograme cred ca se poate...dar sanatoasa CLAR nu vei mai fi.


nu sunt pescar(desi imi place pestele foarte mult...)inainte de a scrie mesajul cred ca ar trebui sa te informezi mai bine..cere niste informatii.Din cat estiu am postat printre altele si un id de unde ai putea sa culegi niste informatii..intra pe id: desert.plant intreaba-ma despre acest produs "minune" asa cum i-l numesti tu(eu nu m-am exprimat chair asa)urmand ca dupa aceea sa poti iesi in public si sa-ti spui parerea.Eu cred ca asa este mai corect,nu?(te pot incadra foarte usor in categoria acelor pers care daca s-au ars o data spun ca iaurtul frige..


p.s. nu ma deranjeaza ca ai scris asta..ma deranjeaza formalismul unei pareri nefondate..nu sunt bau-bau si nici vrajitorul din poveste,sunt un om cu care se poate discuta si care poate invata ceva de la celalalt doar daca are binevointa de a-i arata ca ceva este gresit.(sa nu ne pierdem in amanunte pentru ca asa scriem si tot scriem pe site(ne numar mesajele si vedem ca avem multe scrise dar de fapt nici unul clar,corect si la obiect..astept intentia de a cunoaste nu numai un produs ci si un om(scuze pentru limbajul putin deschis tocmai am vizionat un film foarte bun..:))IMI CER SCUZE DACA CEVA,CUMVA DIN ACEST MESAJ ATENTEAZA LA CORECTIA PARERII SI INTERESULUI TAU IN CEEA CE PRIVESTE POSTAREA MEA.
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 25 Ianuarie 2009 00:36
Offff...vai de mine ce am facut!!Am ofensat omul!In primul rand: "te pot incadra foarte usor in categoria acelor pers care daca s-au ars o data spun ca iaurtul frige.." ar fi trebuit sa te abtii ...spuneai ceva de "...unei pareri nefondate".Ce faci, te contrazici singur(a)?
Nu intru pe id-ul tau ca nu ma intereseaza.Insa toti cei care sunt distribuitori sau consultaniti fac asa ceva:fac doar o referire fara sa prezinte concret despre ce este vorba...exact : si arunca momeala.Nu ai fi prima persoana...
Esti pe un forum si aici oamenii spun deschis despre ce este vorba atunci cand se prezinta un produs serios;toti faceti la fel si toti sunteti la fel.Asa ca nu te mai da lovit degeaba si poate ar trebui sa termini cu circul numit reclama!
michelle_venus_21
Postat pe 25 Ianuarie 2009 16:47
apreciez "discretia" limbajului si atitudinea ta..voi tine cont de ea.MULTUMESC!
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 26 Ianuarie 2009 00:36
buna
eu am slabit f bine cu herba life ,dar nu cel ce se distribuie in tara,care este si f scump si care are mai putina substanta activa decat originalul.
Am intrat pe saitul producatorului si de acolo am comandat ceea ce trebuia si stiam eu ca trebuie,la pret mult mai mic si credema si mai bun.An incercat de toate,dar acest produs il recomand tuturor.Insa,nu e bine sa slabesti asa o cantitate de mare in asa de putin timp.Si daca se va intampla totusi,te vei imbolnavi
Cu produsele herbalife se poate slabi cam 5 kg pe luna.Cu efort marit se poate si mai mult,dar nu e sanatos si ai putea sigur ca dupa perioada de regim sa pui dublu.E bine sa ei acest podus pt ati forma un regim de viata ...pe viata,combinat si cu miscare.Cu efort vei reusi.Daca vrei detalii,eu care am consumat si mai consum inca herba life,te pot ajuta cu detalii.Stiu ca acum este un depozit ce distribuie si in romania,dar nu recomand la nimeni.Eu am testat pe mine si stiu acum ce este biun si ce este fraiereala,cu bani multi.A profita de cei grasi si nenorociti este o rusine
26115626
Postat pe 26 Ianuarie 2009 17:10
draga mea.daca nu ai probleme cu stomacul sau inima,incearca dieta cu lamai.de la 1 lamaie la 10 si de la 10 la 1 lamaie,timp de 20 de z ile,scoate faina s i pastele fainoase din mancare,painica,grasimile,zaharul.ca inlocuitor al zaharului iti recomand mierea nu indulcitori.eu am slabit 17 kg in 15 zile cu aceasta dieta.nu vroiam sa slabesc asa mult dar s a intamplat pur si simplu.iti urez succes si credema ca va merge.am incercat personal.SUCCES!
amarutza
Postat pe 27 Ianuarie 2009 10:40
pinno slim....ca si pastile de slabit ....am auzit ca este f bun de la o amica dar nu l am incercat.daca cineva are informatii concrete,...te poate lamurii mai bine.eu doar am auzit ca este f bun si am vazut acea amica ca a slabit 20 de kg,dar eu personal nu l am incercat.sincer nu prea am incredere in pastile prefer calea naturista.
amarutza
Postat pe 27 Ianuarie 2009 10:43
Cine a incercat desert.plant? este bun? vreau ceva fara efect yo-yo, daca se poate..imi este frica de asa ceva.
meza_elena...ai spus ca ai luat herba life mai ieftine. de unde? si eu vreau. are efect yo=-yo? multumesc frumos
ioanaiuliana21
Postat pe 29 Ianuarie 2009 20:35
imi spui te rog exact reteta cu lamaile ce anume ai facut cu ele doar nu le`ai mancat asa pur si simplu pt ca e ceva imposibil sa manaci 10 lamai odata nu prea cred totusi te acresti toata astept raspuns
AnaCristi
Postat pe 30 Ianuarie 2009 02:13
De la: fagadariu_ioana, la data 2009-01-29 20:35:50Cine a incercat desert.plant? este bun? vreau ceva fara efect yo-yo, daca se poate..imi este frica de asa ceva.
meza_elena...ai spus ca ai luat herba life mai ieftine. de unde? si eu vreau. are efect yo=-yo? multumesc frumos


poi folosi cu incredere acest id: desert.plant

tu incearca,noi te ajutam!
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 30 Ianuarie 2009 15:20
Eu am slabit 20 de kg in 4 luni cu ajutorul unui program naturist...puteti vedea rezultate ale persoanelor ce au foosit astfel de programe pe www.cureslabire.eu sau www.slabeste-inteligent.ro
cureslabire_healthy
Postat pe 11 Februarie 2009 09:39
Buna Eth!Te rog ,daca vrei sa imi dai si mie reteta cu lamaile.Multumesc.
51160
Postat pe 12 Februarie 2009 15:17
5 kg e suficient sa slabesti sanatos !!!!!!!!! incearca diete de sanatate !!!! miscare ,masaj www.dermavital-med.ro
mcornelia19
Postat pe 12 Februarie 2009 22:33
Buna,eu am tinut o diete acum vreo 4 ani foarte buna dar foarte grea si am dat jos in 7 zile 5kg si nu m-am ingrasat dupa ,chiar daca am inceput sa mananc normal.Trebuie sa mananci din 3 in 3 ore urmatoarele timp de 7 zile;dimineta o cafea fara zahar un ou fiert 100g carne de pui 100g branza de vaci sau iaurt dietetic un mar cel putin 2l de apa pe zi cu lamaie. Aceasta dieta se tine doar o data pe an. Eu dupa ce am tinut aceasta dieta am inceput sa fac aerobic,tae bo,am inceput sa mananc normal dar nu dupa ora 7 seara si de la 65 de kg in 3 luni am ajun la 52 de kg.Asta a fost in urma cu 4 ani.Acum nu m-ai fac sport si mananc la orce oara si am 53 de kg,pur si simplu mi s-a schimbat metabolismul.Sper sa va ajute si pe voi
strugari_ana
Postat pe 25 Februarie 2009 11:37
a doua carte de pe pagina www.ebooks4her.com este ideala pentru asa ceva
nonstop4you
Postat pe 26 Februarie 2009 08:07
fetelor nu trebuie sa tineti un regm strict trebuie doar sa aveti o alimentatie sanatoasa si sa mancati fara piine dulciuri sucuri paste fast-foduri etc...trebuie sa faceti si sport si o sa slabiti...dupa pastile sau regim drastic puteti sa va ingrasati si dublu depinde de organism..
floryadry
Postat pe 6 Martie 2009 09:56
buna,
intra pe www.starea-de-bine.ro , acolo vei gasi raspunsul la ce te intereseaza
succes ,Laura Amariei-consultant wellness expert
LauraAma
Postat pe 10 Martie 2009 16:42
chiar a functionat sau e doar vrajeala,intrebare penru Srugari-Ana
kudika002442
Postat pe 14 Martie 2009 03:11
De la: strugari_ana, la data 2009-02-25 11:37:26Buna,eu am tinut o diete acum vreo 4 ani foarte buna dar foarte grea si am dat jos in 7 zile 5kg si nu m-am ingrasat dupa ,chiar daca am inceput sa mananc normal.Trebuie sa mananci din 3 in 3 ore urmatoarele timp de 7 zile;dimineta o cafea fara zahar un ou fiert 100g carne de pui 100g branza de vaci sau iaurt dietetic un mar cel putin 2l de apa pe zi cu lamaie. Aceasta dieta se tine doar o data pe an. Eu dupa ce am tinut aceasta dieta am inceput sa fac aerobic,tae bo,am inceput sa mananc normal dar nu dupa ora 7 seara si de la 65 de kg in 3 luni am ajun la 52 de kg.Asta a fost in urma cu 4 ani.Acum nu m-ai fac sport si mananc la orce oara si am 53 de kg,pur si simplu mi s-a schimbat metabolismul.Sper sa va ajute si pe voi
kudika002442
Postat pe 14 Martie 2009 03:21
De la: eth, la data 2009-01-27 10:40:32draga mea.daca nu ai probleme cu stomacul sau inima,incearca dieta cu lamai.de la 1 lamaie la 10 si de la 10 la 1 lamaie,timp de 20 de z ile,scoate faina s i pastele fainoase din mancare,painica,grasimile,zaharul.ca inlocuitor al zaharului iti recomand mierea nu indulcitori.eu am slabit 17 kg in 15 zile cu aceasta dieta.nu vroiam sa slabesc asa mult dar s a intamplat pur si simplu.iti urez succes si credema ca va merge.am incercat personal.SUCCES!
kudika002442
Postat pe 14 Martie 2009 03:23
draga ETH eu nu prea cred ca slabesti daca tii diete cu lamai,cel putin nu 7 kg,sau cu pastilele sunt aiureli.
kudika002442
Postat pe 14 Martie 2009 03:30
si ce fac cu lamaile le mananci si chiar slabesti 15 in 2 saptamai mi se pare enorm de mult ast mesaj
yasmin_healthy
Postat pe 17 Martie 2009 20:28
pastilele astea de slabit isi fac intradevar treaba pe moment, slabesti nici o problema , poate chiar nu simti nici un efect advers, stare de rau, ameteli, sau foame.
Insa dupa cateva luni incepi sa pui la loc ce ai dat jos, si chir sa depasesti ce ai eliminat.
personal am dat jos 7kg in mai putin de o luna, si dupa 4 luni am incepu sa le pun la loc, tinand regin, mancand fara paine , grasimi, dulciuri.
fetelor nu va mai aruncati in vant dupa pastile, deserturi, herba life.
dupa toate aceste programe de slabit metabolismul se deregleaza, iar kg apar la loc cu varf si indesat dupa cateva luni , un an
budurea_mihaelaliliana
Postat pe 21 Martie 2009 18:21
Recomand curele de detoxifiere,avand in vedere ca intr-un an se acumuleaza 4-5 kg de toxine.
enemgabriel
Postat pe 22 Martie 2009 09:43
buna seara
as dori sa stiu daca a auzit cineva de doctorul nutritionist catalin moraru!
am auzit ca are un sirop adus din anglia care face minuni,fiind din plante
slabesti 15 kg intr-o luna si jumatate !
ce parere aveti? a incercat cineva acest sirop?
adresa de mail a medicului este:dr_catalinmoraru@yahoo.com
siropul costa 200ron
nu prea am incredere ,ce sa zic!


kudika127095
Postat pe 22 Martie 2009 09:51
vreau si yo dieta cu lamaie nu am proble me cu stomacu si chiar vreau si yo dietate cu lamaie te rog astept un mesaj
yasmin_healthy
Postat pe 22 Martie 2009 19:24
CURA CU LAMAI---se incepe cu sucul unei lamai in prima zi si se creste zilnic cu sucul unei lamai pana se ajunge la zece lamai,cand se bea in scadere 9,8,7,s.a,m.d.Suculse bea cu apa in diluatie1;5-1;7.Pe parcursul acestei cure cei cu exces de tesut adipios vor evita sa bea si alte lichide.Nu se adauga miere.Se bea inainte de mase sau pe stomacul gol.Cei cu anemie grava vor face o cura mai blanda,ajungand doar la 4 lamai si mentinand acest plafon timp de 6 zile.pe parcursul acestei cure,apetitul se va regla de la sine,asa incat slabirea se va face mult mai usor.Cu toate ca nu exista cure de slabire fara efort aceasta cura il diminuaza considerabil,reducand starile de frustare care apar de obicei la toti care se lupta cu kg si cu propriu apetit.In perioadele de pauza la cura de lamai se face un preparat dintr-o lamaie taiata rondele si o lingurita de florii de musetel[MATRICARIA CHAMOMILLA]---se lasa noaptea sa se macereze , dmineata se stoarce ,din ceea ce ramane se face o infuzie cu 100 ml de apa care se filtreaza,se raceste complect si apoi se amesteca cu maceratul .toata compozitia se bea dimineata pe stomacul gol ,de preferat fara zahar sau indulcit cu putina miere de albine.Este o cura indicata si pt reducerea si eliminarea celulitei,varicelor,arteritei,flebitei si tromboflebitei-------hipertensiune arteriala,afectiuni hepatice,ateroscleroza,diabet,litiaze urice,poliartrita reumatoida----nu este recomandata persoanelor cu hipertensiune,anemie sau demineralizare pronuntata-------SUCCES LA TOATE PERSOANELE CARE SUNT INTERESATE ----PAAA
kudika004145
Postat pe 23 Martie 2009 16:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
apa cu argint coloidal 13 De la: deliutza1975 9 Iulie 2012 12:42
Burta prea mare? 1 De la: kudika_946897 13 Iunie 2017 22:57
pro sau contra dietelor disociate???? 49 De la: kudika22 15 Martie 2010 11:05
Cautam sef de magazin 1 De la: ralucaveggie 5 Octombrie 2011 13:44
buna 3 De la: office_salinasusesi_ro 15 Aprilie 2010 09:54