prima oara

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

marandiuc_catalin Avatarul lui marandiuc_catalin

2 mesaje
Oras: iasi

salutare tuturor.sper sa-mi raspunda cineva la subiectul meu.de ceva timp am o stare de greatza si voma care apare pur si simplu din senin.si se repeta de cateva ori pe zi.faza este ca imi vine sa vomit si nu se intampla niciodata efectiv sa vomit.s-a mai intamplat cuiva asa ceva?cu siguranta da.astept sfaturi.multumesc
Raporteaza abuz de limbaj
ciufi_healthy Avatarul lui ciufi_healthy

5 mesaje
Oras: ploiesti

Salut,

Este destul de posibil sa ai probleme la stomak,o forma de gastrita sau un inceput de ulcer,de aici si starile tale de voma.Ar fii bine sa tii un regim,mankare usoara,un ceai gastric si mai usor cu cafeaua si tigarile.Eu am avut gastrita si stiu cum e.Bineee,k la inceput credeam k sunt insarcinata,la tine nu se pune Multa sanatate iti doresk!!!
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Pai eu inca nu am scapat de starea asta. Cel putin in cazul meu, am aciditatea crescuta la stomac, ceea ce provoaca acest reflux gastric.
iahim979 Avatarul lui iahim979

1 mesaj

maminskaia Avatarul lui maminskaia

18 mesaje
Oras: sibiu

Consumati ganoderma...., e un produs naturist care va rezolva cu brio toate afectiunile posibile si nu e costisitor deloc..., pentru informatii contactati-ma la ID-ul meu: maminskaia...., Eu am facut acest tratament, iar acum il contunui cu produse ganoderma pentru intretinere si ma simt exceptional..., "NU RATATI, CA VIATA SI ASA E SCURTA DESTUL, NOI TEBUIE SA O LUNGIM NU SA NE-O SCURTAM...,o zi buna va doresc, Maria.
Fosta membra Kudika.ro
Eu am patit asa ceva dupa ce am spalat cu CLOR, timp de o saptamana tot aveam senzatia de voma, rau si la fel nu vomam...se pare ca era un fel de intoxicatie cu clor! Daca cumva ai folosit recent o colutie ce contine clor e posibil sa te fi intoxicat putin...
tunari.dobrin Avatarul lui tunari.dobrin

27 mesaje

cred ca cel mai bine ar trebui sa-ti faci niste investigatii si mai apoi sa te iei dupa sfaturile celor ce-ti raspund.conteaza ff mult mediul in care traiesti.daca lucrezi sau inveti int-un mediu stresant poti avea diferite afectiuni.depinde de foarte multe lucruri ceea ce ai expus tu pe forum.cel mai probabil ai probleme cu colecistul.ca recomandare :cam 2 litri de ceai pe zi neindulcit si mancaruri cat mai usoare
healthy005562 Avatarul lui healthy005562

56 mesaje

SI EU AM TRECUT PRIN STARI DE GENUL ASTA SI POT FI INSOTITE SI DE DIAREE...E DIN CAUZA CALDURII, A UNEI ALIMENTATII DEZECHILIBRATE,SAU A UNEI DEZHIDRATARI,FIINDCA TEMPERATURILE SUNT FOARTE RIDICATE IN TIMPUL VERII, IAR CORPUL PIERDE APA PRIN TRANSPIRATIE.CONSUMA LICHIDE,SI FII MAI ATENT CU IGIENA MAINILOR!IN CAZUL IN CARE E O CONSECINTA A UNEI DIETE DRASTICE,CONSULTA UN MEDIC!SANATATE
cami_goanga10 Avatarul lui cami_goanga10

335 mesaje

Poate fi o gastrita,mergi la medic .Daca ai gastrita o sa incepi sa ai si alte simtome(eu am avut gastrita).Evita prajelile..