Setari Cookie-uri

mancarimi in jurul sfarcurilor

poate cineva sa-mi recomande un medic de familie bun in brasov?
andrea_2004
Postat pe 30 Ianuarie 2009 11:27
in jurul sfarcurilor am avut o perioada un si de mancarime, mai nou acum pe unul din sfarcuri pielea mi-a crapat usor si ma mananca mai rau, de obicei dupa dus, de ce?
emilia21
Postat pe 14 Februarie 2009 20:42
mergi neaparat macar la cativa ginecologi, grija mare, poate fi ceva mai grav si multi confunda cu o dermatita, este vorba de boala paget... http://www.healthy.ro/articol/oncologie/4551/Boala-Paget-a-sanului-cancerul-greu-detectabil-al-femeilor.html citeste aici pentru lamuriri in privinta asta si... mergi la doctor! Multa sanatate!
dibu_iulia
Postat pe 16 Februarie 2009 13:59
Aveti informatii mai noi referitor la subiectul asta?
ioana.raducica@hotmail.com
Postat pe 8 Aprilie 2009 10:51
sal
si eu am aceeasi problema si acuma mi-am dat seama ca poate fi vorba de candida albicans pentru ca am alaptat si i-au iesit la bebe al meu in gurita niste bubite albe pe care le-am tratat cu pioctamina( asa a zis doctorita ca are canida bucala) Apoi am citit undeva ca poti face candida si la san. Oricum saptamana viitoare merg sa-mi fac analize . Te mai tin la curent
Papa
laura_cotta
Postat pe 8 Aprilie 2009 19:45
multumesc frumos; astept;
weekend placut!
ioana.raducica@hotmail.com
Postat pe 10 Aprilie 2009 12:33
Pentru problemele pe care le aveti pot sa va ajut cu produse naturiste sunt aprobate de Ministerul Sanatatii din Romania ,sunt sigilate ,au termen de garantie 4 ani ,sunt produse pe baza de aloe vera in combinatie cu alte plante.In firma sunt si doctori care distribuie aceste produse si le recomanda.Pentru persoanele interesate trimiteti email la adresa aloeverapitesti@gmail.com .
Aloe vera poate prevenii aparitia cancerului si multe alte boli , aceasta planta fiind folosita de egipteni antici acum sute de ani in diferite boli.
andreidavid1
Postat pe 24 Mai 2009 17:58
buna am si eu aceeasi problema, cu mancarimi in jurul sfarcurilor si pielea usor crapata, m-ar interesa daca ati gasit rezolvare
danahristea78
Postat pe 20 Noiembrie 2009 13:19


Buna, ai grija ca probabil este o boala f urata, se cheamaPAGET. E destul de greu depistata si trebuie tratata f urgent. Nu lasa sa treaca nici o zi, timpul e important. Citeste pe internet. Sanatate multa, Cristina
crromo_clicknet_ro
Postat pe 22 Noiembrie 2009 00:34
Acum vin eu si intreb : la barbati,poate fi vorba de PAGET?fiindca logodnicul meu are aceasta problema,prurit in jurul sfarcurilor plus scurgeri cu o substanta incolora din aceleasi zone si nu stiu ce poate fi.Incerc sa aflu detalii mai multe pana luni cand putem merge la medic.Multumiri!
nicibibi
Postat pe 12 Mai 2010 16:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Alergie sau nu? cum se trateaza? 25 De la: ameliemelo 1 August 2010 23:35
Intrebare despre Fortrans 3 De la: office_salinasusesi_ro 13 Aprilie 2010 15:48
Antibioticile distrug flora intestinala?? 11 De la: kudika226898 10 August 2010 19:05
tusea persistenta 1 De la: columbina 6 Aprilie 2010 13:54
Cabinet de implantologie dentara 2 De la: Monicamm85 12 Mai 2010 12:27