Setari Cookie-uri

silueta sau cat de mult iti doresti sa te recunosti ca femeie

Nevoia de a slabi fara un rezultat real dar sustinuta de vointa devine dorinta de a slabi.Intr-o alta ordine de ide vointa este singura cale spre realizarea acelei nevoi de a slabi.Prin folosirea tratamentului pentru slabit DESERT PLANT silueta inseamna educarea corecta a nevoii fiecarei femei de a se vedea si a se simti frumoasa.Daca in tratamentul pentru slabit se pune accentul pe cantitatea efectului dupa folosirea produsului afla ca DESERT PLANT si-a capatat si o alta caracteristica foarte importanta,si anume aceea de siguranta atat al organismului cat si influenta de zi cu zi ce o poarta asupra organismului celui care foloseste acest tratament.Schimbarea mediului de alimentare,folosirea administrarii pe o anumita durata a unui tratament poate influenta atat metabolismul cat si starea psihica a celor ce folosesc tratamente pentru slabit.Exista o solutie care sa te ajute sa-ti atingi greutatea ideala fara infometare si efort,care te va ajuta sa slabesti prin: eliminarea surplusului de grasimi din organism cu ajutorul unor produse pe baza de plante modelarea corpului si atingerea siluetei la care ai visat cu ajutorul proteinelor fara infometare si scaderea masei musculare si a energiei prin scaderea in mod sanatos a greutatii reechilibrarea regimului alimentar atingerea unei stari de bine si sanatate pe termen lung In acest fel nu iti vei mai pierde motivatia si vei putea atinge silueta dorita. Vei primi atentia de care ai nevoie si asistenta in masurarea periodica a rezultatelor tratamentului Desert Plant.pentru mai multe informatii folositi id: desrt.plant

DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 30 Ianuarie 2009 15:24
nu imi voi scrie numai parerea ci si voi recomanda pentru toate acele d-re si doamne interesate de a slabi INTR-UN MOD NATURAL.slabeste intre 5-7kg in urma folosirii tratamentului pentr slabit DESERT PLANT.(..fara regim,fara exercitii,fara complicatii de orice natura si fara ca la sfarsitul tratamentului sa se instaleze acel yo-yo-un fel de bau-bau (si pe buna dreptate a celor care folosesc).pentru mai multe informatii folositi id: desert.plant

tu incearca,noi te ajuta!
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 1 Februarie 2009 07:03
Buna,am incercat acest tratament numit DESERT PLANT timp de 25 de zile si am slabit 6 kg.Ce mi-a placut cel mai mult la acest tratament a fost faptul ca nu a fost nevoie de tinerea unei diete sau regim.Trebui sa recunosc ca este intradevar foarte bun.Si in plus de asta nu a aparut nici yo-yo.Multumesc foarte mult ca am avut sansa sa-l incerc.tote prietenele mele s-au declarat multumite de rezultatele pe care le-am avut..cred ca o sa le incerce si ele!

Postat pe 17 Februarie 2009 14:10
Eu am folosit acest tratament DESERT PLANT in luna decembrie si am ajuns sa slabsc 7kg.si m-am cantarit dupa ce l-am terminat la o luna si am vazut ca am luat in greutate numai un kg.Daca ma gandesc ca am incercat sa gust cam din toate preparatele nu ma asteptam sa ma ingras doar un kg..recomand cu incredere acest tratament!!
FILISOARA
Postat pe 17 Februarie 2009 14:20
buna
eu mai am pt fix 10 zile si pana acum am slabit 4 kg.astEPT SA VAD CAM CATE KG MAI POT SLABI pana la sfarsitul lui DESERT PLANT.vA TIN LA CURENT

Postat pe 17 Februarie 2009 14:59
buna fetelor,eu nu am dorit sa incerc tratamentul DESERT PLANT dar la rugamintea unei prietene am luat pentru o saptamana(m-am inteles ca doresc sa cumpar doar de proba pentru o saptamana)si acum intradevar doresc sa iau in continuare..Initiam nu am avut incredere dar merita!incercati cu incredere!

Postat pe 18 Februarie 2009 13:24
am uitat sa mai scriu un lucru : si ce mi-a placut cel mai mult este profesionalismul celui care recomanda acest tratament.de la mine ai nota 10 D-nul Desert Plant!

Postat pe 18 Februarie 2009 13:26
MULTUMESC ALINA4YOU PT vorbele frumoase adresate la adresa mea.va astept pe toate pe adresa de mess id: desert.plant
VA DORESC O ZI BUNA!IMULTUMESC!
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 18 Februarie 2009 13:30
si eu am inceput sa iau acest tratament de 3 zile si ma simt foarte bine..sunt pro DESERT PLANT.

Postat pe 19 Februarie 2009 14:29
eu am folosit DESERT PLANT acum aproape 3 luni si am slabit 8 si cevba kg..neasteptat asta mi-a spus si cei care se ocupa cu distributia acestui tratament.Ma bucur ca la mine a dat rezultate atat de bune.eu am inceput sa iau acest tratament asa cum a spus si o d-ra mai sus pt o saptamana,nu aveam incredere in el..in saptamana aia am slabit aproape 2 kg..mi-a placut ce efecte are si am zis : DA,trebuie sa continui si am luat..Eu am fost multumita de el

Postat pe 19 Februarie 2009 14:37
Acum exista posibilitatea de a cumpara tratamentul pentru slabit DESERT PLANT si pentru o saptamana.Daca pana acum aveai ceva nelamuriri cu privire la efectele acestui tratament acum nu mai sunt..Dar indiferent de una sau mai multe forme de a folosi acest tratament este important ca tu sa-ti doresti sa slabesti.Pt mai multe informatii id: desert.plant
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 20 Februarie 2009 15:13
buna

eu am incecat tratamentul pentru slabit DESERT PLANT impreuna cu verisoara mea si am fost foarte multumite..mai mult ea :).am putut slabi in urma tratamentului aproxomativ 5kg dar fara nici un fel de dieta sau vreo modalitate de intretinere.Daca ar fi dupa mine as mai lua inca o data dar nu prea mai am nevoie,am ajuns la greutatea care-mi place..

Postat pe 20 Februarie 2009 15:16
eu sincer am ezitat prima data.am luat si i-am dat unei colege sa incerce ea dar cand am vazut ca este ok le-am luat inapoi si am mai comandat inca un tratament.Ma tot intreaba prietena de unde am luat..astept sa le termin si dupa aceea voi desvalui secretul pana atunci sa auzim numai de bine!(stiu ca-s rea dar am tot incercat pana acum un tratament care sa ma multumeasca si acum ca am gasit credeti ca l-as da asa oricui si oriunde???sa caute si ea cum am cautat si eu..)
ivoana
Postat pe 20 Februarie 2009 15:20
Dar contraindicatii nu are?
Exista restrictii in privinta lui daca iei un tratament hormonal in paralel?
melchiori
Postat pe 3 Noiembrie 2009 08:00
Buna dimineata! Am citit mesajele voastre si mi-au captat atentia. Ma intereseaza un astfel de program, in masura in care este natural si nu presupune efecete adverse. Cand spun acest lucru ma refer la alte'' minuni'' de slabit care au invadat piata si pe care toata lumea s-a '' inghesuit'' sa le ia , fara a se gandi la consecinte. Vreau sa slabesc, dar nu cu orice pret, nu cu pretul sanatatii mele. Voi adauga in lista de messenger ID-ul desert.plant. As dori mai multe detalii in ceea ce priveste acest program: ce presupune el. Multumesc!
mariutze
Postat pe 3 Noiembrie 2009 08:48
Eu nu vreau sa va tai elanul sau sa va contrazic.....dar oricine slabeste prin medicatie,indiferent ca e pe baza de plante sau pe orice alta baza.....nu slaveste din grasime,ci din masa musculara,eventual face o mica detoxifiere a organismului,datorita componentilor din medicamente.


referitor la cea care zicea ca a slabit si dupa o luna s a ingrasat doar un kilogram...ti se pare chiar asa putin?asculta-ma,e mult.

pt a slabi sanatos trebuie sa va impuneti o noua viata....si aici ma refer la alimentatie si sport.In primul rand,aveti grija ce si cand mancati....studiati putin ca sa vedeti despre ce e vb..eu o sa va spun cateva principii f usoare...mancati o data la minim 3 ore,intre 2 mese, si la maxim 4 ore.Aveti grija sa aveti minim 2 mese proteice pe zi,dupa ora 5-6 nu mai mancati nimic prajit in ulei si da...faceti sport.....fara sport nu o sa rezolvati nimic,decat pe moment

si inca cv f important...dupa sport la o ora e OBLIGATORIU SA MANANCI....un iaurt de exemplu, o salata doar din legume,un gratar din carne alba sau vita.

Si credeti-ma toate acestea vi le spun din experienta proprie...1 la mana am studiat medicina, si 2 la mana....ca sa nu aud apoi k am spus toate acestea doar fiindca imi permit pt ca am fost slaba toata viata cum aud de obicei pe forumuri...nu sunt impotriva unor produse de slabit...sunt contra tuturor....pt ca stiu ce inseamana sa fii gras.....

PRIN CE V_AM SCRIS MAI SUS AM REUSIT SA AJUNG DE LA 87 KG LA 55 !!!

nu o sa slabitit in 2 saptamani cum va promit medicamentele,poate o sa slabiti in 1 an,dar o sa fiti feiricite ca ati dobantit un nou stil de viata,sanatos printre altele si garantata nu o sa va mai ingrasati.

BAFTA ! v -am pupat
rhaloocka
Postat pe 3 Noiembrie 2009 11:03
Buna,

Vreau si eu acest produs.Ce pret are si de unde l-as putea cumpara.


Multumesc,
Neusera
Postat pe 3 Noiembrie 2009 11:31
Nu va lasati pacaliti de mesajele astea cu slabitul..daca va uitati mai bine cele care au postat mesajale sunt toate inregistrare pe data de 1/01/1970 si nu-si dau numele... Tipa asta Desert plant, si-a facut mai multe conturi si se lauda singura. Numai cititi ce aberante sunt mesajele, ca a slabit 7 kg si avrut sa mai ia odata tratamentul dar nu a mai fost nevoie ca arata destul de bine, alta ia fost frica si ca ia da tratamentul unei colege dar dupa aceea a vazut k colega a slabit si ia luat tratamentul inapoi, bla bala bla...ce sa mai , va las pe voi sa cititi si sa -mi dati dreptate.
kudika085008
Postat pe 3 Noiembrie 2009 11:37
hmmm...cum de toate care ati comentat aici si ati confirmat ca e bun tratamentul sunteti anonime si ati comentat la subiect asa de rpd
inca mai crezi, desert plant, ca o sa pacalesti pe cineva?
take a life!!!
tanialavinia
Postat pe 3 Noiembrie 2009 11:53
buna fetelor care este dieta aceasta minune
healthy004879
Postat pe 3 Noiembrie 2009 12:08
bine ar fi sa pot slabi si eu
dar in ultimii ani doar am adaugat kg.
si tot asa. plus ca am mai ramas si de la nastere . am ajuns la 20 kg in plus
si de slabit deloc
asa ca .........trebuie sa incerc. oricumn la mine nu si-au facut efectulk nici macar pastilele
degeaba iau ca nu slabesc
si an de an adaug si sunt tanara (31 ani)
dianaeuroct
Postat pe 3 Noiembrie 2009 12:20
Dati-mi voie sa va impartasesc cateva idei din experienta mea, legate de problema siluetei si slabirii. In primul rand trebuie sa stiti ca supragreutatea este o problema de pierdere, din diverse motive, a unui ECHILIBRU al organismului : hormonal, de metabolism, glucidic, de acizi grasi, de mod de viata(stres)etc. care trebuie descoperite, constientizate si trebuie sa actionam in directia refacerii echilibrului! Cateva cauze sunt de mod de viata si alimentatie, dulciuri si deserturi toata ziua, lipsa de miscare, consum redus de legume si fructe etc., la cere o simpla DECIZIE si schimbare a obiceiurilor sunt suficiente. Usor de spus, greu de facut! Dar nu disperati! Sunt solutii si pentru cei pentru care acest lucru nu este atat de simplu. Unde carentele acumulate nu mai permit acest lucru, pot recomanda solutii personalizate, tratamente cu produse naturale, acestea insemnand diverse produse pentru refacerea echilibrului de acizi grasi si glucidic, accelerarea metabolismului, reactivarea receptorilor de glucoza si eliminarea "foamei de dulce", reducerea stresului, reechilibrare hormonala cu fitohormoni, etc. Scrieti-mi pe info@antioxidanti.com pentru sfaturi si produse! Nu disperati, meritati sa fiti frumoase, sunteti sarea si piperul vietii!
Antioxidanti_NSE
Postat pe 3 Noiembrie 2009 12:38
vreau sa va spun ca in timpul sarcinii am luat in greutate 25 de kg! aveam in luna a 9-a de sarcina 75 de kg! si le-am dat pe toate jos doar cu un regim de viata disciplinat mai ales la mancare! am eliminat zaharul, bauturile care contin zahar, prajelile, carnea de porc si cu timpul carenea rosie(in prezent manac doar carne alba)si am redus din carbohidrati ( cartofi, orez)!si asa am ajuns ca atunci cand fiul meu avea 7 luni eu aveam 50 de kg la 161cm. acul la un an si doua luni am 47 de kg (chiar mai putin decat aveam inainte de a fi insarcinata)caci a scapat la picioare si fac ture dupa el.
nu am slabit cu ajutotul pastilelor si nici nu mi-a trecut prin cap si nici nu am tinut vreo dieta speciala ci doar m-am disciplinat ( militareaste) la mancare si marimea portiilor!
fetelor nu va lasati pacalite ca o sa slabiti prin pilule sau nu stiu ce diete! o silueta si o forma fizica buna inseamna un mod de viata corect! o dieta se tine toata viata daca nu vreti sa va ingrasati de doua ori fata de ce ati slabit!
daca vi se pare putin ca va ingrasati dupa o dieta cu 1 kg pe luna inmultiti cu 12 si vedeti cat puneti intr-un an! fiti disciplinate si exigente cu voi si veti avea rezultate! succes!
bucilina
Postat pe 3 Noiembrie 2009 12:41
si tie ti se pare normal dk slabesti fara minime eforturi 5-6 kg???? si p saptamana? n-am nici o treaba cu tn, dar nu-ti mai vinde produsul prin a mintii oamenii.
m_geani
Postat pe 3 Noiembrie 2009 13:32
evident, cn intra aici si vede cat poti slabi(cik 5 kg p sapt sau n-am citit eu bn) e furat d nr kg si imediat recurge d astfel d variante.dar la consecinte se gandeste cv????? nici dk as fii obeza n-as lua pastile. treaba voastra
m_geani
Postat pe 3 Noiembrie 2009 13:34
de unde pot procura aceasta minune de slabit
am nevoie, de fapt am mare nevoie de asa ceva , VA ROG SA-MI SPUNETI SI MIE
d_n__healthy
Postat pe 3 Noiembrie 2009 15:22
FAta mea, nu te mai increde in aceste minuni... Minune va fi cand ai sa iei tratamentul si ai sa vezi k ai dat banii degeaba si cine stie kti bani.
Cate inventii sunt pe piata cu tot felul de pastile sau batoane minune pt slabit. Nu mai fiti naive si acceptati realitatea ca sanatatea si silueta se obtine cu o buna alimentatie, sport si o gandire pozitiva. Nb
kudika085008
Postat pe 3 Noiembrie 2009 21:47
De la: d_n_, la data 2009-11-03 15:22:17de unde pot procura aceasta minune de slabit
am nevoie, de fapt am mare nevoie de asa ceva , VA ROG SA-MI SPUNETI SI MIE
Antioxidanti_NSE
Postat pe 4 Noiembrie 2009 02:48
fetelor,eu am slabit 4kg intr-o saptamana cu regimul disociat(luni-legume;marti-carne,miercuri-lactate;joi-4oua fierte,vineri-peste,sambata-fructe si duminica cate putin din fiecare dar nu amestecate) si l-am tinut 3 luni in care am slabit 16kg dar dupa ce m-am oprit le-am pus la loc in cateva luni.cel mai bn e sa slabesti in timp pentru ca dureaza rezultatul.
irina_corina
Postat pe 4 Noiembrie 2009 14:06
Ceea ce va propun este un program complex ptr. regenerarea functiilor organismului, in urma carora acesta isi restabileste incet si definitiv starea de echilibru. Scrieti-mi pe info@antioxidanti.com si va raspund.
Antioxidanti_NSE
Postat pe 13 Noiembrie 2009 02:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Problemele parului 11 De la: size_back 2 Septembrie 2010 10:23
amenoree 4 De la: bebyza_lui17 3 Septembrie 2009 10:43
Sondaj :Terapii-naturiste.com intreaba 1 De la: Terapii_Naturale_1 17 Iulie 2012 13:21
colesterol marit si trigliceridele 47 De la: healthy002778 16 Noiembrie 2016 07:47
sunt prea slabutza 5 De la: kryss_healthy 5 August 2010 16:48