Setari Cookie-uri

salut

cum scapi cel mai eficient de celulita? prin masaj sau cu aparatele ultramoderne de la saloanele de infrumusetare?
anca_rus
Postat pe 12 Februarie 2009 14:44
buna vreau sa iti daca vrei sa scapi de celuluta trebuie sa le combini pe amindoua si masaj si electrostimulare
kudika162441
Postat pe 22 Februarie 2009 10:00
Eu am folosit produse de la Geomar si am fost extrem de multumita de ele. Am aflat mai multe informatii din acest site: http://www.probeauty.ro/.
miaseo
Postat pe 23 Februarie 2009 12:22
EU I-TI RECOMAND UN PACHET CARE SA CUPRINDA SI MANASJ ANTICELULITIC DAT SI APARATURA SALOANELOR INCLUSIV IMPACHETARI.

FOARTE EFICIENT IN CAZUL MEU AU FOST IMPACHETARILE CU NAMOL DE ALGE GUAM, LE GASESTI IN FARMACII SAU INTRA PE INTERNET.POTI SA-L FOLOSESTI ACASA.E FOARTE BUN.
DACA MAI APLICI SI O CREMA ANTICELULITICA E SUPER. EU AM FOLOSIT UNA TERMICA TOT DE LA GUAM.

CHIAR SUNT FOARTE BUNE PRODUSELE ANTICELULITICE DE LA GUAM.

SUCCES
1109
Postat pe 27 Februarie 2009 16:19
multumesc frumos pentru raspunsuri...
anca_rus
Postat pe 5 Martie 2009 12:15
si eu am folosit Guam! Crema anticelulitica termica a facut minuni in cazul meu! eu am cumparat din farmacie din timisoara (Enigma,piata Unirii ) pt cunoscatori. www.guam.ro pt detalii sau mergeti in farmacii unde sunt reprezentanti guam !
hymerra
Postat pe 4 Aprilie 2009 00:07
Incercati anticeluliticul de la Roc .... la mine a functionat .
kudika066449
Postat pe 25 Aprilie 2009 12:29
buna fetelor vad ca si voi ca si mine va luptati cu celulita.....eu cam de jumate de an filosesc o crema anticelulitica bio-organica.......si sunt multumita de ea.....din toata inima....eu ma si ocup cu produsele astea si de aceea le si recomand pt ca sunt 100% organice si de calitate....dar sa va spun de crema si dupa aceea de altele......crema asta de care va zic eu este o crema organica anticelulitica cu ulei de masline...este o crema unica pt tratamentul corporal cu excelente efecte de reducere a grasimii. Guarana si extractele de alge ajuta la reducerea grasimii localizate, contribuie la eliminarea efectului de "coaja de portocala", lasa pielea ferma si moale, celulita fiind astfel semnificativ redusa.
Vreau sa va spun ca eu o folosesc si ma fac si cu aparatul (acela cu benzi)si am obtinut rezultate mai bune decat m-as fi asteptat.Sunt fff bune produsele iar calitatea lor este indiscutabila....crema asta de care va zic eu este la 75 de lei si are 150 ml.
Iar pt vergeturi eu ma dau cu UNT DE SHEA este fff bun.eu il folosesc si pt fata,cosuri,cicatricile care mi-au ramas in urma cosurilor ,pt sani fiind ca am vergeturi, pt vergeturile de pe coapse, il dau si pe bebele meu cu el daca se opareste si este ca o minune.....de fapt UNTUL DE SHEA are un continut mare de vit.A si E , ceea ce ii confera o eficienta ridicata in regenerarea celulelor si efecte antiimbatranire.Este unul dintre cele mai cunoscute si eficiente produse de hidratare a pielii. Se poate folosi pt fata si corp, fiind recomandat pt PIELE USCATA, DERMATITE, PSORIAZIS, ECZEME, ARSURI, PEELING, IRITATII, PETE ROSII PE FATA SI CORP, ARSURI PROVOCATE DE SOARE, RIDURI FINE, INTEPATURI DE INSESCTE, BUZE CRAPATE. Este potrivit pe ingrijirea pielii gravidelor si dupa nastere. Se gaseste in varianta pura sau cu diferite uleiuri esentiale naturale. Este 79 de lei si are 100 ml cutia.
Daca sunteti interesate eu sunt din Timisoara si va pot ajuta cu ce produse ati avea nevoie... si caut si colaboratori-reprezentanti pt orice oras sau judet din tara. Va las id-ul meu si daca aveti intrebari sau vreti sa vb ma puteti contacta....mai putin noaptea ....ca atunci fac nani.. alysa_faberlic@yahoo.com
Va poop si sper sa va fiu de ajutor pe viitor !!!
alysa_alex
Postat pe 27 Noiembrie 2009 23:37
Daca doriti sa scapati de celulita aveti la dispozitie o tehnologie ajutatoare care consta dintr-un aparat de galvanizare portabil si doua produse exceptionale ca si consumabile. Urmariti video de pe pagina mea si luati legatura cu mine prin mail: info@antioxidanti.com. Obs. Cu acelasi aparat, dar consumabile diferite puteti scapa de riduri si de caderea parului. Aceasta este o tehnologie de varf, bazata pe stiinta!
Antioxidanti_NSE
Postat pe 28 Noiembrie 2009 00:59
eu am folosit acasa o spuma anticelulitca de la bruno vassari care a dat rezultate foarte bune.mi-am comandat-o de pe www.luxbeauty.ro si mi-a redus celulita considerabil.am fost mai practica n-am mai fost la salon
liliana1975
Postat pe 1 Aprilie 2010 10:19






Salina SUSESI Timisoara va ureaza PASTE FERICIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





**************************************************************************************************
Salina_SUSESI_Timisoara
Postat pe 3 Aprilie 2010 17:37
Buna,

in loc de crema care contine ulei de masline se poate face acasa o crema din ulei de masline si gel de aloe care este foarte eficienta si la indemana.

iata cum se prepara:

http://www.doctorating.ro/forum_doctorating/viewtopic.php?f=5&t=46&sid=49bc79c24e38d09d4338a8a9696bbf32


http://www.doctorating.ro/forum_doctorating/viewtopic.php?f=5&t=49&sid=49bc79c24e38d09d4338a8a9696bbf32
Monicamm85
Postat pe 17 Mai 2010 11:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Preferati blenderul sau storcatorul prin presare ca sa pregatiti sucuri naturale de fructe si legume? 6 De la: kudika_928362 26 Iulie 2013 09:06
porii dilatati .. 8 De la: duracell 8 Februarie 2010 10:04
iti place fotografia??? 2 De la: tarot 11 Noiembrie 2009 23:40
Slabiti acum sanatos 4 De la: JustMeD 13 Noiembrie 2013 17:43
cafea-diaree...exista vreo conexiune? 13 De la: olajfa 3 Februarie 2010 16:17