Setari Cookie-uri

Guma zoftpt marirea sanilor

as vrea sa stiu daca a folosit cineva si ce rezultate a avut, multumesc!
sotto
Postat pe 12 Februarie 2009 18:19
dar ce guma e asta? tu de unde sti de asta?
iza_alisa
Postat pe 18 Februarie 2009 18:39
am gasit si eu informatii desprea aceasta guma.m-ar interesa si pe mine!!
alexandra_pinky866
Postat pe 6 Martie 2009 13:34
si eu vreau sa stiu mai multe despre acest guma zoftpt pt marirea sanilor,daca se poate????
kudika002442
Postat pe 13 Martie 2009 22:49
Da mai...e foarte buna!Ca mararl si pastlele pt marire sani...

Mai copii, mai...sanii se maresc doar de la OPERATIE ESTETICA!!!

Auzi, guma..
michelle_venus_21
Postat pe 31 Martie 2009 09:03
deci faza cu semintele de marar chiar functioneaza!
despre guma asta..ce pot spune ca ar putea contine ceva substante care sa stimuleze o oarecare crestere..

Succes!
aristodeea
Postat pe 31 Martie 2009 10:04
De la: aristodeea, la data 2009-03-31 10:04:40deci faza cu semintele de marar chiar functioneaza!
despre guma asta..ce pot spune ca ar putea contine ceva substante care sa stimuleze o oarecare crestere..

Succes!

pentru marar as putea garanta si eu..cat despre guma, este pentru prima oara cand aud...dar as vrea niste informatii suplimentare daca stie cineva,eventual o persoana care a folosit, un raport pret/calitate
randunika
Postat pe 31 Martie 2009 11:00
si pentru venus:cu operatia ai rezultate peste noapte(daca as putea spune asa), daca nu ai rabdare cu mararul, sau nu ai rezultatele dorite(Adica inca 50cm la bust) asta nu inseamna ca nu functioneaza.oricum,mararul este sanatos..pe cand operatia este riscanta
randunika
Postat pe 31 Martie 2009 11:02
Nici mararul nu este prea sanatos pentru ca are grija sa-ti deregleze un pic hormonii, si se poate ajunge la complicatii mult mai mari, cum er fi un hipertiroidism ... asa ca aveti grija,mai fetelor.....daca Dumnezeu ne-a lasat asa , trebuie sa ne acceptam corpul asa cum este el...va pup si aveti grija de voi
Xtyna852002
Postat pe 31 Martie 2009 11:06
De la: sotto, la data 2009-02-12 18:19:53as vrea sa stiu daca a folosit cineva si ce rezultate a avut, multumesc! [/q

din cate stiu aceasta guma e pt slabit nicidecum pt marire sani.
kattuka
Postat pe 31 Martie 2009 11:42
imi poti spune si mie reteta cu semintele de marar te rog si unde pot gasi seminte de marar astept raspuns ms mult
AnaCristi
Postat pe 31 Martie 2009 13:45
Haideti mai fetelor! Mai credem in bostanul sau broscoiul care se transforma in print si ne ia cu el la castel? Cum ne-am putea imagina ca mestecand guma vom deveni mai slabe, mai ferme, mai frumoase, mai destepte sau mai stiu eu cum ?
bastiuta
Postat pe 31 Martie 2009 13:46
Fetelor, am o intrebare pt. cele care spun ca semintele de marar dau rezultate bune: cati ani aveati cand ati urmat tratamentul? Nu de alta, dar pana la o varsta sanii cresc in mod natural (daca cresc )...
Ma intereseaza f. mult subiectul si abia astept raspunsul vostru. Merci
Irulan
Postat pe 31 Martie 2009 13:47
Mai, naive si credule mai santeti

Nu v-ati prins ca articolul a fost plasat la misto sa va ironizeze ignoranta?
Auzi:
"Guma zoftpt marirea sanilor" cea care a plasat articolul nici macar nu stie sa scrie/ desparta corect silable:
Guma zoft _ pt marirea sanilor

umblataprinlume
Postat pe 31 Martie 2009 14:43
Care este reteta cu marar imi pute-ti spune si mie? Multumesc!
ioannaa32
Postat pe 31 Martie 2009 21:20
De la: ioannaa32, la data 2009-03-31 21:20:50Care este reteta cu marar imi pute-ti spune si mie? Multumesc!
ioannaa32
Postat pe 31 Martie 2009 21:22
nu cred ca este adevarat dar as dori si eu mai multe informatii daca stiti.
stroie_flory
Postat pe 31 Martie 2009 22:23
te duci la plafar si ceri tinctura de marar.se ia de 3 ori pe zi cate o lingurita diluata in 1/2 pahar de apa.se ia 20 de zile cu 10 pauza timp de 3 luni.o foloseste cumnata mea si tot ea spune ca a inceput sa se vada ca s-au marit sanii.personal,nu stiu ce sa-ti recomand,incearca,cu conditia ca dupa 20 min.dupa ce ai baut licoarea sa mananci bine.nu de alta dar sa nu-ti gauresti stomacul.eu sunt fericita,nu am probleme din astea,as putea sa va mai dau si voua.aaaaaaa....fi atenta ca dupa o perioada au sa inceapa sa te doara sanii,scrie si in prospect.daca aveti curaj,incercati.bafta fetelor.
marilena_marilena
Postat pe 1 Aprilie 2009 23:31
Draga, eu zic sa te apuci de munca..
Lasa jocurile si prostiile.
aristodeea
Postat pe 20 Mai 2009 15:03
Eu muncesc,crede-ma,dar dupa 2 alaptari am sanii mai putin decat o jumatate de mar...Problema este ca vreau EU sa ma simt bine,imi place sa imbrac haine frumoase,dar toate stau ca pe umeras...
Cele dotate,nu fiti rele,se putea si invers...
Am sa incerc reteta cu tinctura de marar,multumesc pentru sfat:)
Si mai stiu ca sanul doare atunci cand se mareste,ca si in cazul alaptarii,deci imi asum riscul
cmyra_healthy
Postat pe 4 Iunie 2009 12:43
buna. as vrea sa va spun ca tot ce cititi este pur comercial ca sa si vanda marfa. este atat de logic mai ales dupa o anumita vastra sa va mai creasca sanii cu marar sau cu guma zoftpt. sunt de acord sa va mariti sanii prin interventie chirurgicala pentru ca este cam singura metoda prin care nu va imbolnaviti organismul .deci tot ce vedeti si cititi este numai sa si vanda marfa pentru ca acini mamari se dezvolta decat pana la vastra de 18 maxim 20 sau dupa ce nasteti se mai maresc un pic, deci mai ganditi va un pic si la sanatatea voastra.PA
anghelanca
Postat pe 31 Iulie 2009 10:40
Cmyra, nu e nimeni rau pe aici.
Dar o femeie cu 2 alaptari se presupune ca este o femeie matura, nu? Nu se poate sa crezi ca mararul sau o guma creste sanul sau ca si porcii zboara.
michelle_venus_21
Postat pe 4 August 2009 10:33
http://www.zoft.ro/guma-zoft-marirea-sanilor/


De ce mai aveti internet dak nu stiti sa va orientati. Tipa care a postat chestia asta chiar a citit de pe internet. Am gasit-o si eu.

Zoft Breast Gum - marire sani, sani mai mari, mai plini

Iata cum guma Zoft pentru Marirea sanilor functioneaza pentru a va da sani mai mari si mai fermi intr-un timp relativ scurt!

In perioada pubertatii, corpul femeii produce in mod natural estrogen care promoveaza dezvoltarea de noi tesuturi. Acesti hormoni determina marimea, forma si implinirea sanilor unei femei. Niveluri scazute de hormoni duc la sani mici, slab dezvoltati.

Ceea ce majoritatea femeilor nu inteleg e ca 80% din sanii nedezvoltati sunt rezultatul unui nivel de hormoni scazut. Guma Zoft pentru marirea sanilor ajuta la echilibrarea nivelului de hormoni si la stimularea cresterii sanilor .

Guma Zoft pentru marirea sanilor produce reactivarea si proliferarea hormonilor necesari. Corpul dumneavoastra va incuraja din nou cresterea sanilor, de aceasta data sub controlul atent al amestecului special de plante naturale al gumei Zoft pentru marirea sanilor .

Guma Zoft pentru marirea sanilor contine fitoestrogeni care sunt estrogeni non-hormonali din plante ce stimuleaza corpul pentru a produce noi tesuturi la nivelul sanilor. Efectul poate fi asemanat cu o noua pubertate pentru sanii dumneavoastra.

Peste 13 plante sigure si cu grija alese au fost folosite pentru a produce guma Zoft pentru marirea sanilor. Fiecare planta individuala e sigura si a fost folosita de secole. Toate ingredientele naturale din Zoft pentru marirea sanilor au fost trecute pe lista FDA de alimente sigure, facand ca acest produs sa fie cel mai bun de pe piata in asistarea la dezvoltarea si cresterea sanilor femeilor in mod natural.

Cu acest amestec puternic de ingrediente din plante, femeile descopera ca in 4 pana la 8 saptamani glandele lor mamare se reactiveaza, sporind cresterea tesutului sanului si conducand la sani mai mari si mai plini (unele femei sesizeaza asta chiar in mai putin de 4 saptamani). Dupa 3 luni de folosire, cele mai multe femei observa o crestere a cupei de la 1/2 pana la 2 cupe. Folosirea continua poate duce o crestere de pana la 3 cupe. Sa fim sinceri - diferentele dintre chimia corpurilor si metabolism fac imposibil sa se estimeze un timp universal pentru o crestere a unor sani mai mari si mai fermi . Exemplele oferite sunt doar referinte.
Nu mai suferiti de pe urma sanilor mici. Obtineti sanii mari, plini, fermi si atractivi pe care ii meritati!

Fiecare bucatica de guma stimuleaza in mod sigur cresterea tesuturilor, rezultand in sani mai mari si mai fermi. Siguranta face din guma Zoft pentru marirea sanilor sa fie alegerea nr. 1 pentru marirea sanilor .

Deoarece Zoft e naturala, nu este nevoie de prescriptie. Guma Zoft pentru marirea sanilor este un mod natural pentru a va creste sanii si a va imbunatati imaginea de sine si respectul de sine. Guma va ajuta corpul sa regleze producerea de hormoni care controleaza tesutul mamar. Asa cum a avea o dieta sanatoasa ajuta corpul dumneavoastra sa se mentina sanatos, guma Zoft pentru marirea sanilor va ajuta sa va pastrati sanii sanatosi .

Rezultatele? Veti arata si va veti simti mai bine in timp ce corpul dumneavoastra va deveni mai echilibrat si mai frumos cu produsul nostru de marire a sanilor!

Fiecare bucatica de guma contine un sistem revolutionar care introduce pe cale orala 120 mg de ingrediente active care sunt absorbite direct in sange. Acest sistem de distribuire se bazeaza pe micro-fragmente care sunt eliberate de guma si sunt imediat absorbite de tesutul din gura prin capilarele care se afla aproape de suprafata pielii. Procesul permite ingredientilor sa fie absorbiti in doar cateva secunde si sa treaca peste problemele de solubilitate si absorbtie care insotesc in mod normal suplimentii nutritivi care ar ajunge in mod normal in stomac.

Absorbtia orala e cu 90% mai eficienta, permitand corpului sa utilizeze toti nutrientii necesari. Spre deosebire de suplimentii dietetici care se iau sub forma de capsula zilnic, guma de mestecat bombardeaza in mod constant sistemul dumneavoastra, regenerand tesutul muscular care pastreaza sanii sanatosi si mentinandu-va totodata respiratia proaspata. Puteti sa va bucurati de gust si sa furati beneficiile gumei de mestecat pentru marirea sanilor pe toata durata zilei.

Capsulele conventionale sau suplimentii pe baza de tablete sunt luate in mor normal cu apa si trebuie sa treaca prin sistemul digestiv. Metoda livreaza o cantitate mare de suplimenti pe care corpul trebuie sa-i primeasca deodata, deci corpul va elimina in mod normal o cantitate importanta din ei. Guma pentru marirea sanilor Zoft e ingerata fara apa prin capilarele cavitatii bucale, deci mai multi suplimenti esentiali sunt retinuti in corpul dumneavoastra.

Nu numai ca veti obtine sani naturali mai mari si mai plini cu guma Zoft pentru marirea sanilor ...veti obtine si multe alte beneficii! Click aici pentru a vedea restul beneficiilor sau pentru a comanda acum guma Zoft pentru marirea sanilor!
kudika085008
Postat pe 4 Septembrie 2009 17:12
buna va dau eu o solutzie care la mine afunctionat foarte bine...operatzie de mare a sanilor la cel mai bun medic din tare CALIN DOBOS ARATA SUPERB SANI MEU DUPA OERATIE SI SA STIT CA PERIOADA DE RECUPERARE A FOST FOARTE MICA ,NU AM AVUT DURERI DELOCCCCCCCC.....http://www.clinicahyperion.ro/
misha88
Postat pe 7 Octombrie 2009 00:48
Buna
Da eu am folosit este foarte buna Guma Zoft pentru marirea sanilor. Va las id-ul meu daca doriti sa stiti mai multe detalii: oana_eu2009
pupici
scumpica20
Postat pe 23 Decembrie 2009 10:02
Trageti singure concluzia: de unde a luat doctorul Gigi Bistriu si unde a pus
Cat despre tratamentul de marire a sanilor.... stiu eu unul...
Zen.... adica... in fiecare zi, timp de 30-60 minute pe zi... va asezati in fund pe un covoras... sub lustra din cea mai luminoasa camera... cu fata spre usa de la intrarea in locatie....apoi...va puneti picioarele in pozitia "turceste"....si scoateti un sunet din interiorul stomacului.... care sa sune a "Hmmmmm!" apoi..."Haaaaam!" .....apoi va spuneti... dar sa va convingeti singure.... "Am sanii imensi" sau "am sanii mari" ...depinde, cum vi-i doriti.
Dupa asta, trebuie sa imitati capra.... .
CAPRELOR!!!! Cum, pana mea, sa creasca sanii cu guma de mestecat??? Pentru Dumnezeu, femeilor.... trezirea.... trageti sa ajungeti in muierism cand de fapt vreti sa para feminism.... Jeeeeeeeeeeeeez!
Pucca_healthy
Postat pe 21 Ianuarie 2010 21:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Folosim cele mai bune produse? 15 De la: office_salinasusesi_ro 4 Iunie 2010 10:01
Produsele profi pentru par Keune 1 De la: ronna20 13 Iulie 2010 11:15
albirea dintilor acasa . 1 De la: healthy014415 26 Martie 2010 14:49
A folosit cineva vopsea de par de la PHYTO COLOR? va rog o parere 5 De la: melia1980 26 Noiembrie 2009 21:43
Chiar ai nevoie de marire de sani?! 24 De la: scorpio67 15 Septembrie 2010 22:24