o intrebare

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent o intrebare: (3 din 1 vot)

healthy000496 Avatarul lui healthy000496

38 mesaje

doresc sa-mi dati o reteta simpla de a-mi deschide culoarea parului spre blond ,de la saten ,culoarea mea.Doresc ca reteta sa fie simpla de aplicat deoarece eu sunt f.ocupata.
Raporteaza abuz de limbaj
budurea_mihaelaliliana Avatarul lui budurea_mihaelaliliana

51 mesaje

te poti spala cu ceai de musetel, deschide culoarea parupui spre blond
fratilagina2005 Avatarul lui fratilagina2005

4 mesaje
Oras: onesti

am 45 de ani si sunt in menopauza ,am incercat diferite metode de slbit si NIMIC ,am gasit la farmacia naturista CLA(acid lionelic conjugat).Stie cineva daca il pot folosi doresc un sfat? multumesc
EmaM Avatarul lui EmaM

67 mesaje

Daca nu ai par alb si daca nu vrei sa-ti arzi parul cu decolorant si vopsea in aceeasi zi, foloseste vopsea argintie (de ex. de la Londa). O sa-ti iasa un blond natural tare frumos..si mai ales nu acel blond roscat nashpa care iese de obicei brunetelor! Succes!
Fosta membra Kudika.ro
De la: fratilagina2005, la data 2009-04-24 13:13:03 am 45 de ani si sunt in menopauza ,am incercat diferite metode de slbit si NIMIC ,am gasit la farmacia naturista CLA(acid lionelic conjugat).Stie cineva daca il pot folosi doresc un sfat? multumesc

ehm, trebuia sa deschizi un alt topic ca te-ai cam bagat peste doamna cu problema culorii parului. cred ca poti folosi cla, nu este un medicament, ci un supliment, reduce masa grasa fara a influenta masa musculara, imbunatateste metabolismul, micsoreaza nivelul colesterolului. nu cred ca produce slabire spectaculoasa, se foloseste mai mult in intretinere, poate asociat cu dieta.