Setari Cookie-uri

sanii

daca ati suferit de traumatisme la sani va rog sa-mi spuneti ca si eu in vara am suferit si din cauaza aceasta sunt f.speriata,mai mult de urmarile acestei lovituri.Va rog sa-mi screti pt.a ma incuraja.Va pup
healthy000496
Postat pe 18 Martie 2009 16:06
as dori un tratament pentru marirea sanilor
cristinazerbes20082gmail_com
Postat pe 27 Mai 2009 13:45
Dragele mele,
Nu vand nimic.Nu am nici un avantaj!Vreau sa ajut!
Trebuie diagnosticata boala (eu va sfatuiesc la biorezonanta , unde scapi cel mai rapid(intre 1 ora si 2), cel mai ieftin(intre 100 si 300 lei) si se analizeaza tot corpul,inclusiv tipul de radiatii,alergia exact identificata, intoxicatii cu metale grele s.a.)
Dar la capitolul terapii,tratamente cititi, informati-va, cautati pe net,cautati in site-ul la revista www.formula-as.ro, cautare in site:scrieti diagnosticul si va apar articolele cu marturii despre terapii de toate felurile dar mai ales naturale, care nu agreseaza organismul !!!Sau terapie tot prin biorezonanta(o sedinta de tratament este unde fac eu=30 lei)Eu am facut diagnosticare la copilul meu de 7 ani la biorezonanta si voi lua sirop NONI!!
Cititi www.nonitv.net !!!!Acest suc NONI este o minune !De la forme avansate de cancer pana la, daca vreau o simpla intarire de sistem imunitar la copil inainte de inceperea anului scolar....
deceflor
Postat pe 8 August 2009 18:15
De la: deceflor, la data 2009-08-08 18:15:01Dragele mele,
Nu vand nimic.Nu am nici un avantaj!Vreau sa ajut!
Trebuie diagnosticata boala (eu va sfatuiesc la biorezonanta , unde scapi cel mai rapid(intre 1 ora si 2), cel mai ieftin(intre 100 si 300 lei) si se analizeaza tot corpul,inclusiv tipul de radiatii,alergia exact identificata, intoxicatii cu metale grele s.a.)
Dar la capitolul terapii,tratamente cititi, informati-va, cautati pe net,cautati in site-ul la revista www.formula-as.ro, cautare in site:scrieti diagnosticul si va apar articolele cu marturii despre terapii de toate felurile dar mai ales naturale, care nu agreseaza organismul !!!Sau terapie tot prin biorezonanta(o sedinta de tratament este unde fac eu=30 lei)Eu am facut diagnosticare la copilul meu de 7 ani la biorezonanta si voi lua sirop NONI!!
Cititi www.nonitv.net !!!!Acest suc NONI este o minune !De la forme avansate de cancer pana la, daca vreau o simpla intarire de sistem imunitar la copil inainte de inceperea anului scolar....
VRAJEALA CU NONI !!!!!VRAJEALA CU NONI !!!!! publicitate ieftina !!!
4Life
Postat pe 8 August 2009 18:19
Domnule TF, iar blamezi produsele pe care nu le cunosti fara ca macar sa le fi incercat? De unde stii ca nu sint bune? Ai baut cumva noni si ti-a facut rau? Argumenteaza cu ceva, cind spui ca ceva nu e bun, nu arunca vorbe in vint, ca nimeni nu da doi bani pe ele. Sanatate multa domnule TF.
roberta25_healthy
Postat pe 28 August 2009 18:05
ce fel de traumatism??? o lovitura?? palpeaza-ti sanii cu atentie.stai in fata oglinzii si cu mana dreapta palpezi sanul stag si invers,in sens circular.fii atenta daca simti noduli durerosi,sau obs ulceratii sau scurgeri la nivel mamelonului.nu te ingrijora degeaba.cauta intai motive...
healthy006555
Postat pe 22 Septembrie 2009 22:25
fi mai explikita?
rubya_healthy
Postat pe 6 Aprilie 2010 15:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iritatie 2 De la: Beni 30 Iunie 2009 09:09
ADHD, mintea si tehnica Meditatiei Transcendentale 3 De la: rodyana 1 Martie 2010 20:18
HOROSCOP 2010 18 De la: marybraicu@yahoo.com 16 Aprilie 2010 11:08
gel antireumatic 7 De la: dobrita1 11 Martie 2013 15:59
chist ovarian mare...8cm 27 De la: alpin 29 Mai 2016 14:29