Setari Cookie-uri

Sapunuri

Pentru a fi mai sanatos si a fi cu pielea mai fina si sanatoasa foloseste parfumurile a firmei acb-cosmetics citeste pe www.abc-cosmetics.ro si vei vedea ca sunt sapunuri cu traditie din Anglia si din Bulgaria au preturi incomparabil mai ieftine decat cele din unele mag. de specialtate si toate au efecte terapeutice.Poti sa iti comanzi la depozitul din Craiova sau sa te si inscrii la acest depozit are nr. de telefon 0251315659 sau la 0351432038 sau la 0788860144 sau la 0724593225 sau daca sunteti din Craiova puteti merge la depozit si va cumparati cu nr. meu de card 17102 pe numele Popescu Ernest deasemenea sunt depozite in Bucuresti pe str.Amzei nr.27 sau in Craiova pe str. Henri Coanda nr.17 sau in Constanta pe str. Prelungirea Poprului nr.17 sau in Iasi str.Arcu nr. 21 sau in Timisoara pe str.Miron Costin nr.4 Daca doriti sa va inscrieti si sa faceti o afacere puteti sa va inscrieti cu nr. de card al meu care este 17102 pe numele Popescu Ernest si va costa numai 15 euro din care cumparati de 10 euro produse si de 5 euro primiti catalogul si materialele info.Pentru o informatie mei detailata cautati-ma pe epopescu58@yahoo.com sau la 0751309949
epopescu58
Postat pe 21 Martie 2009 21:38
Nu am nimic impotriva produselor de la abc-cosmetic,nu le cunosc dar pentru ca subiectul pe Forum este ,doresc sa va prezint cel mai sanatos sapun existent pe piata mondiala:Aloe Liquid Soap.Este sapun lichid,are o actiune delicata si un PH controlat,este biodegradabil,eficient,nu produce lacrimare,motiv pentru care poate fi folosit si ca sampon pentru copii.Este de neinlocuit in cazul persoanelor care sufera de afectiuni dermatologice.Barbatii il pot folosi in locul pastei de ras.Pentru detalii:alexxaclnsc@yahoo.com/0741215388
healthy001662
Postat pe 25 August 2009 22:53
De la: healthy001662, la data 2009-08-25 22:53:52Nu am nimic impotriva produselor de la abc-cosmetic,nu le cunosc dar pentru ca subiectul pe Forum este ,doresc sa va prezint cel mai sanatos sapun existent pe piata mondiala:Aloe Liquid Soap.Este sapun lichid,are o actiune delicata si un PH controlat,este biodegradabil,eficient,nu produce lacrimare,motiv pentru care poate fi folosit si ca sampon pentru copii.Este de neinlocuit in cazul persoanelor care sufera de afectiuni dermatologice.Barbatii il pot folosi in locul pastei de ras.Pentru detalii:alexxaclnsc@yahoo.com/0741215388
NUMAI MINCIUNI ! NU FOLOSITI ASA CEVA DEOARECE SE DECLARA CA NU ARE INGREDIENTE DE SINTEZA,DAR SUNT PLINE DE ASTFEL de susbstante ! cititi cu atentie eticheta sa va convingeti ! acesti distribuitori recomanda produsele dezinformand cumparatorii deoarece vor sa-si umfle buzunarel;e de pe urma pacalelilor pe care le fac cu aceste produse foarte scumpe si de o calitate mediocra !
ene_mgabriel
Postat pe 25 August 2009 23:00
De la: petreflp, la data 2009-08-25 23:00:43
De la: healthy001662, la data 2009-08-25 22:53:52Nu am nimic impotriva produselor de la abc-cosmetic,nu le cunosc dar pentru ca subiectul pe Forum este ,doresc sa va prezint cel mai sanatos sapun existent pe piata mondiala:Aloe Liquid Soap.Este sapun lichid,are o actiune delicata si un PH controlat,este biodegradabil,eficient,nu produce lacrimare,motiv pentru care poate fi folosit si ca sampon pentru copii.Este de neinlocuit in cazul persoanelor care sufera de afectiuni dermatologice.Barbatii il pot folosi in locul pastei de ras.Pentru detalii:alexxaclnsc@yahoo.com/0741215388
NUMAI MINCIUNI ! NU FOLOSITI ASA CEVA DEOARECE SE DECLARA CA NU ARE INGREDIENTE DE SINTEZA,DAR SUNT PLINE DE ASTFEL de susbstante ! cititi cu atentie eticheta sa va convingeti ! acesti distribuitori recomanda produsele dezinformand cumparatorii deoarece vor sa-si umfle buzunarel;e de pe urma pacalelilor pe care le fac cu aceste produse foarte scumpe si de o calitate mediocra !

bai tf,esti tare dezinformat si pe deasupra mai esti si prost.Compozitia este 100% naturala,daca cineva vrea sa se convinga de acest lucru nu are decat sa duca sapunul la un laborator si sa-l testeze.In rest, parerile acestui tampit de user sunt din ce in ce mai penibile,nu-ti mai vinzi colastra tinere?Am spus si o mai spun :are cineva un produs similar mai bun decat cel de la forever?Daca da,argumente,sau va este teama,ori nu aveti produse de calitate,ori mintiti cu nerusinare?
enemgabriel
Postat pe 26 August 2009 08:17
De la: enemgabriel, la data 2009-08-26 08:17:28
De la: petreflp, la data 2009-08-25 23:00:43
De la: healthy001662, la data 2009-08-25 22:53:52Nu am nimic impotriva produselor de la abc-cosmetic,nu le cunosc dar pentru ca subiectul pe Forum este ,doresc sa va prezint cel mai sanatos sapun existent pe piata mondiala:Aloe Liquid Soap.Este sapun lichid,are o actiune delicata si un PH controlat,este biodegradabil,eficient,nu produce lacrimare,motiv pentru care poate fi folosit si ca sampon pentru copii.Este de neinlocuit in cazul persoanelor care sufera de afectiuni dermatologice.Barbatii il pot folosi in locul pastei de ras.Pentru detalii:alexxaclnsc@yahoo.com/0741215388
NUMAI MINCIUNI ! NU FOLOSITI ASA CEVA DEOARECE SE DECLARA CA NU ARE INGREDIENTE DE SINTEZA,DAR SUNT PLINE DE ASTFEL de susbstante ! cititi cu atentie eticheta sa va convingeti ! acesti distribuitori recomanda produsele dezinformand cumparatorii deoarece vor sa-si umfle buzunarel;e de pe urma pacalelilor pe care le fac cu aceste produse foarte scumpe si de o calitate mediocra !

bai tf,esti tare dezinformat si pe deasupra mai esti si prost.Compozitia este 100% naturala,daca cineva vrea sa se convinga de acest lucru nu are decat sa duca sapunul la un laborator si sa-l testeze.In rest, parerile acestui tampit de user sunt din ce in ce mai penibile,nu-ti mai vinzi colastra tinere?Am spus si o mai spun :are cineva un produs similar mai bun decat cel de la forever?Daca da,argumente,sau va este teama,ori nu aveti produse de calitate,ori mintiti cu nerusinare?



Am tot citit raspunsuri ale tale si este drept, personal nu am incercat produsele. am vizitat website.ul oficial si am luat ceva informatie de acolo. sunt de acord cu ideea ta de 100% natural - si eu fac "alergie" la afirmatia asta - in principal din cauza ca mi.a placut chimia si colaborez in strnsa legatura cu un grup de chimisti - iar ei nu se joaca.
Nu vreau sa contra.argumentez cu nimik - doar spun ca eu folosesc produse care au in spate peste 75 de ani de cercetare si imbunatatire. Nutrilite este singura marca din lume de vitamine si minerale care creºte, cultiva si proceseaza plantele in cadrul propriilor ferme organice autorizate (conform unui studiu independent realizat de firma de cercetare a pietei Euromonitor Consultancy). Ultima bucata adaugata doar pentru ca tot timpul ceri argumente - si daca esti serios in legatura cu argumentele - atunci facem cumva sa ajunga la tine studiile de caz si atestarile obtinute. Succes si toate cele bune!
didi2
Postat pe 1 Septembrie 2009 10:30
Pt. enemgabriel......nu am nik cu tine dar te ataci aiurea ...adevarul este ca produsele astea de la Forever au cam inceput ca sa se duca buuu.....si ca tot ai adus vb de:" Am spus si o mai spun :are cineva un produs similar mai bun decat cel de la forever?Daca da,argumente,sau va este teama,ori nu aveti produse de calitate,ori mintiti cu nerusinare?" ......DA sa stii ca exista un produs similar mult mai bun decat cel de la Forever.
Este vorba de un sapun lichid din ulei de masline ....un produs natural 100& biodegradabil, nu contine SLES, grasimi animale si parabeni. si mai am si un sapun din ulei de masline fabricat manual din ingrediente 100% naturale. Este contrar sapunului obisnuit, nu contine grasimi animale, detergenti sintetici sau coloranti artificiali.
Este vorba de produsele BIO-ORGANICE OLIVE care sunt certificare de toate cele 4 organisme abilitate : AIAB-ICEA Italia, Ecocef Franta, BDIF Germania, Soil Association Anglia, USDA Statele Unite.
Produsele noastre au certificare organica pt fiecare ingredient in parte sau cel putin pt uleiul de masline.
Si aici vreau sa te intreb....produsele de la Forever cate certificari au si pt ce?
alysa_alex
Postat pe 27 Noiembrie 2009 23:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu stiu ce ar putea fi ... 8 De la: rashela 8 Iulie 2011 15:06
Bioterapie Metoda Zdenko Domancic 6 De la: andutza_con 3 Iulie 2011 11:37
Umami-al 5 gust periculos de bun 19 De la: Ildikuta 7 Decembrie 2010 20:39
polimiozita idiopatica 4 De la: office_salinasusesi_ro 25 Februarie 2010 08:32
Helicobacter pylori 47 De la: 16 Martie 2013 23:17