Setari Cookie-uri

tratament inmpotriva caderii parului

a auzit cineva de produsul ervamatin impotriva caderii parului? sau l-a folosit cineva? oare are rezultate bune??
eventual ce solutii ati folosit si le recomandati?
deea_lena
Postat pe 9 Aprilie 2009 09:26
Salut,

am folosit o vreme chelstop - si a avut efect la inceput, apoi deloc. acum fac de 2-3 ori pe am un tratament cu ser pt. scalp de la satinique si este excelent.
didi2
Postat pe 16 Aprilie 2009 13:17
ms ms, dar produsul acesta se gaseste in faramaci sau?
deea_lena
Postat pe 16 Aprilie 2009 15:03
http://www.tratamentchelie.aaz.ro
tratamentchelie
Postat pe 28 Mai 2009 02:18
Buna , am un tratament naturist de caderea parului , persoanele interesate pot sa trimita email la andreidavid1@yahoo.com , rog seriozitate .
andreidavid1
Postat pe 14 Iunie 2009 16:26
Pt. caderea parului se aplica masti cu argila. Garantez rezultatele.
lover_woman
Postat pe 10 Septembrie 2009 19:30

AICI ! (tratamente la cabinet)
ACOLO ! (tratamente distale)
Pentru ADULTI SI COPII
TERAPIE CU LUMINA SI APA VIE
ENGLEZA si ROMANA si EBRAICA.
PROFESIONALISM , RESPECT , CREATIVITATE , ARMONIE , SANATATE.
LIGHT MASSAGE and LIGHT COSMETIC ,
SUB SUPRAVEGHERE MEDICALA SI
CONSILIERE PSIHOLOGICA,
REFLEXOTERAPIE ,
MASAJ DE RELAXARE SI TERAPEUTIC,
TRATAMENTE COSMETICE
TRATAMENTE ENERGETICE
CU LUMINA POLARIZATA (BIOPTRON PRO) ,
RAZE INFRAROSII SI HELIU(CERAGEM).
dar si
TIBETAN REIKI , ASCENSION REIKI, PRANIC HEALING ,FENG SHUI, RADIESTEZIE si INFORENERGETICA,CHI_CHUNG MEDICAL, PSIHOTERAPIE PRANICA, FENG SHUI PRANIC&VASTU,
CRISTALOTERAPIE PRANICA , CROMOTERAPIE,MELOTERAPIE, AROMOTERAPIE , etc) dar si cursuri de
USUI and TIBETAN REIKI, ASCENSION REIKI, POWER KI
oferim gratuit cu IUBIRE SI RECUNOSTINTA
LEAVING WATER THERAPY
APA VIE
=apa structurata si energizata cu proprietati terapeutice si bactericide .
Cerem si oferim seriozitate.
Pentru informatii suplimentare si programare va rugam sa ne contactati.
ioana.bobocea@yahoo.com
0744.300.432 (IOANA)
Fix ; 021.420.80.96




IOANA1947
Postat pe 23 Octombrie 2009 10:23
as dori sa stiu si eu cum se aplica aceste masti de argila....se fac sau se gasesc de cumparat in comert....astept un raspuns cat mai urgent
love_specialy
Postat pe 26 Octombrie 2009 14:18
Cei care va confruntati cu asemenea probleme trebuie sa intelegeti ca problema caderii parului are o CAUZA. Daca vreti, aparitia calvitiei este un semnal al organismului, care trebuie respectat. Din cauze naturale numai barbatii virili chelesc, femeile, copii si batranii nu. Cauzele pot fi foarte diverse, dar in majoritatea cazurilor este vorba de o deficienta de nutrienti in organism, o devitalizare si demineralizare partiala(sau totala) a organismului. De ce se intampla asta? Din cauza modului nostru de viata si alimentatie defectuos in 80% din cazuri. Dificultatea consta in gasirea deficientelor, care insa practic este imposibila, ar necesita investigatii costisitoare indelungate, fara certitudinea ca vom putea gasi exact deficientele, de aceea se recomanda o regenerare totala cu produse care contin majoritatea elementelor - minerale, vitamine, oligoelemente, antioxidanti din toate categoriile. Va pot recomanda cele mai bune si mai ieftine solutii. De asemenea, pentru un rezultat rapid si imediat este necesara aceasta revitalizare si din exterior, am solutii care reprezinta azi tehnologii de varf in domeniul anti-aging(urmariti video)Daca doriti sa aflati solutii stiintifice si nu vreti sa mai incercati leacuri babesti si chimicale ofensive scrieti-mi pe info@antioxidanti.com.
Antioxidanti_NSE
Postat pe 15 Noiembrie 2009 21:06
mie mi-a spus cineva de curand ca a folosit niste fiole cumparate din farmacii, ele se numesc Placentaseb cu ginseng, persoana era foarta multumita de rezultate, astazi mi-am cumpart si eu, o sa incep sa le folosesc, cand am rezulte anunt, deocamdata nu spun mai mult.
deea_lena
Postat pe 18 Noiembrie 2009 10:48
Se gasesc la Apicola cutiile cu argila, daca nu gasesti, eu sunt distribuitor si te pot ajuta. Cutia de 500 grame costa 25,00 ron.(5 pliculete a 100 grame fiecare)
O zi placuta.
lover_woman
Postat pe 18 Noiembrie 2009 15:23
Gerovital Plant tratament fiole , da garantat rezultate folosit doua luni , nu fac reclama , dar chiar e bun , eu am folosit in combinatie cu sampon tratament cu keratina !Succes!
ioana2280
Postat pe 6 Decembrie 2009 11:37
eu am folosit pastile de zinc de la Walmark cost in jur de 12 lei, si un sampon care se gaseste in farmacii Alpecin si costa in jur de 25 de lei. La mine acest tratament a dat rezultate foarte bune in aproximativ o luna. mult succes!
ankalina
Postat pe 6 Decembrie 2009 18:33
Va sfatuiesc sa tineti un tratament impotriva caderii parului timp de 3 luni cu pastilele Nanocaps de la Nanogen si de asemenea sa folositi samponul Nanoguard de la Nanogen. Acestea contin Zinc si Vitamina B6, dar mai multe detalii puteti afla pe www.nanogen.ro si la id-ul: oana_eu2009
Incercati-le pentru ca nu veti regreta!
O zi buna!
scumpica20
Postat pe 4 Ianuarie 2010 10:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
parfumuri preferate cu care il cuceresti 63 De la: cosmetice2011 21 Februarie 2011 20:56
tratament inmpotriva caderii parului 14 De la: oana_s 4 Ianuarie 2010 10:00
Fara menstruatie 12 De la: maria_popescu2011 23 Aprilie 2012 00:55
Sa nu cumparati exercitiile de pe www.marirea-sanilor.com 1 De la: kudika_21958 24 Noiembrie 2012 12:37
parfumuri si cosmetice de calitate 2 De la: kudika226898 12 Februarie 2011 23:39