Setari Cookie-uri

liposuctie "aripioare"

Dupa cum v-am spus am facut o lipoaspiratie (ff costisitoare)....pt ca aveam un exces mare de grasime pe burta...dar daca sunt doar citva cm de grasime va recomand diete , masaj anticelulitic......in zona in care s-a extras grasime nu se mai depune dar in alte zone acumulezi mai mult va spun din experienta ...nu mai am burta asa mare dar am pus pe picioare ceva.....daca vreti sa face-ti aceasta operatie o sa incerc sa va dau sfaturi din propria experienta....o sa revin cu o adresa de mail pt cine e interesat ...mult succes cu kg
fifi_healthy
Postat pe 2 Mai 2009 09:01
buna fetele eu sunt noua pe forum dar ft dezamagita de el in fine.....
voi nu o cunoasteti pe domnisoara de 43 de kg cu aripioare si nu inteleg de ce o atacati doar pt ca o intrebat cum e operatia???????????/
eu am o colega care are 42 de kg si 170 cm deci scoaba ca dracu dar frate are niste solduri oribile deci clar iar trebui o lipo la cat de slaba e tot iar trebui
asa ca nu o atacati si vb asa ,eu inteleg ca sunteti invidioase pe silueta ei si eu sunt dar nu o bombardez ca voi . in fine la siteul asta ar trebui sa fie un administrator care ar trebui sa va invete sa nu sariti pe o persoana mai slaba care doreste sa se modeleze.
repet poti sa fi scoaba si sa ai exces de grasime in unele parti nu trebe sa fi rotunda complet ca sa iti faci lipo
in fine draga fata de 43 de kg unde ai dat si unde o crapat

Postat pe 10 Mai 2009 00:24
salut la toata lumea
sunt de acord cu cele spuse de 002161 si chicgabriela, si nu doar pt ca mi-au luat mie aparerea ci pt ca chiar au dreptate . nu vad nici eu nimic constructiv in a critica si corecta greseli de ortografie,gramaticale sau de exprimare ...facute intr-un mod acid din care se poate citi usor ca le aduce efectiv o ...mare placere celor doua fete ...de unde si unele lipsuri de caracter...
florentina ,cred ca ar trebui sa te reorientezi profesional si sa te faci profesoara de limba romana (sau poate esti deja..)si poate o convingi si pe prietena ta sa te urmeze.
si daca tot mi-ai zis "scuza=ma, te rog"...sa stii ca nu sunt ranchiunoasa si te scuz
P.S. ACESTA ESTE UN FORUM UNDE LUMEA ISI EXPRIMA PARERILE,EXPERIENTELE ,SFATURILE ,CUNOSTINTELE LA SUBIECTUL DEZBATUT SI CA ATARE , CRITICILE ACIDE ,ETALAREA CUNOSTINTELOR DE GRAMATICA SI DE LIMBA ROMANA ,INVIDIA SI RAUTATEA NU ISI AU LOCUL.
este chiar asa de greu sa fim dragute, respectuoase ,cu bun simt si de ajutor altora ?!
iar acum ca am zis ce aveam de zis si cu completarea ca nu voi mai raspunde atacurilor (pt ca chiar nu merita atentie ), sa trec si la subiect :
intradevar ,chiar si unele persoanele slabe au un exces de grasime sau zone cu celulita si la mine e pe aripoare.poate ca o lipoabsortie e cam radicala in cazul meu (asta dupa ce am citit sfaturile voastre)dar m-am gandit la ea pt ca eu am facut si fac masaj ,chiar si electrostimulare si iubesc si sportul .si nu mananc nesanatos....
sa aveti o saptamana frumoasa!

3041977
Postat pe 10 Mai 2009 19:34
adevarul este ca la 43 de kg ar trebui sa nu-ti pese de greutate...fa sport daca vrei multa fermitate dar bucura-te ca ai doar 43 de kg
alexutzadan
Postat pe 10 Mai 2009 21:35
uf da sa am eu 43 de kilograme....ar fi suuuuuuuper.Dar nu asta e ideea Consuelo trebuie sfatuita pentru ceea ce a intrebat.Daca ea nu se simte bine in pielea ei trebuie sa faca totul sa se simta .Si e de admirat pentru asta daca am face toate la fel adica sa ne preocupe cu adevart cum aratam si toti desigur si barbatii intra in discutie poate am fi mai sanatosi si nu ar fi atata obezitate in lume.Eu nu imi permit liposuctie si totusicred ca mi-ar fi frica de asta.
maria1931
Postat pe 11 Mai 2009 17:59
LIPOMincearca, vei avea rezultate
2102_healthy
Postat pe 25 Mai 2009 20:40
LIPOM? Ce este asta ? Dupa cate stiu eu este o afectiune adica acumularea de grasime in forma si consistenta unui chist subcutanat.Deci revin.. la ce te referi?
maria1931
Postat pe 26 Mai 2009 19:25
lipo m6 este un aparat de ultima generatie....lucreaza printr-o metoda de liposuctie NECHIRURGICALA oricum dupa 12 sedinte sunt rezzultate vizibile...
alexutzadan
Postat pe 26 Mai 2009 20:19
2102 scrie corect sa se inteleaga ce este LIPOM
alexutzadan
Postat pe 26 Mai 2009 20:20
Te rog mult imi dai o adresa de mail pt a te intreba mai multe?
fifi_healthy
Postat pe 30 Mai 2009 12:11
Buna Fifi nu stiu daca mie mi-ai adresat rugamintea dar iti dau adresa, dincolo_de_limita@yahoo.it
MirelaProud
Postat pe 1 Iunie 2009 11:22
Ah multumesc nu am auzit de acest aparat banuiesc ca exista in saloanele de infrumusetare nu in magazine .As vrea sa te intreb daca este o procedura dureroasa si cam cat costa o sedinta.merci mult.
maria1931
Postat pe 1 Iunie 2009 18:45
n-are niciun rost doar pentru atat. incearca un tratament cu galvanic spa. asta topeste celulita si previne formarea ei. efectul ti-l garantez, se vede la mine:D
ps: nu il vei gasi usor. posibil acolo nici sa nu existe in saloane. dar lasa-mi n mail sau offline si vb. littlegirlro2001@yahoo.com
erinya
Postat pe 10 Octombrie 2009 12:35
Hey! Cel mai bun sfat este sa te documentezi si sa te decizi asupra unei clinici unde ai putea face asta si apoi sa te sfatuiesti cu un medic de acolo. El este singurul in masura sa-ti spuna daca este cazul sau nu sa iti faci liposuctia respectiva. Si eu vreau sa-mi fac o interventie de genul acesta dar nu m-am decis inca unde . Succes!
Rainbow_healthy
Postat pe 29 Octombrie 2009 17:38
Incearca cu aparatul LIPOM6 sau cu mezoterapia virtuala, vei fi multumita.
2102_healthy
Postat pe 19 Noiembrie 2009 11:22
Intra pe acest site si vei afla http://salon4you.webs.com
2102_healthy
Postat pe 19 Noiembrie 2009 11:24
Buna!!
Lasa-mi adresa de email sa las o oferta pentru asa ceva am o firma de distributie profesionale si iti pot recomanda ceva eficient.
BRICART
Postat pe 12 Ianuarie 2010 15:18
Si in cazul tau "stii"...Asa se scrie corect. Ma intreb mereu de ce incercam sa ii corectam pe altii cand avem atat de multe de corectat la noi insine.
healthy015703
Postat pe 2 Mai 2010 13:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Baticuri artistice si medicale 2 De la: anastasia_m 29 Ianuarie 2011 15:22
Cartea de vizita a unei femei... 1 De la: Lavini_Unghii_False 19 August 2010 12:26
hairstylist 5 De la: grace009161 20 Ianuarie 2011 06:46
Make-up Artist Ramnicu Valcea 1 De la: kikiya 23 Februarie 2011 23:18
Exces de sebum in zona T! nu mai suport! 16 De la: alexar 1 Iunie 2014 22:35