Setari Cookie-uri

iritatii ale pielii

buna seara am si eu o intrebare pt voi daca ma puteti ajuta am obv ca in timpul verii imi apar pe maini si pe fata in dreptul buzelor niste cosulete pe care daca nu le dau cu crema sunt foarte aspre si daca lle dau cu crema se fac ca niste besicute ma mananca numai la soare si apa calda m-am dat cu mai multe creme care si=au facut efectul cat imp le foloseam dupa imi aparea iar oare ce este?//
lalala_healthy
Postat pe 14 Mai 2009 00:34


sunt destul de neplacute aceste treburi care se formeaza la colturile gurii.Prietena mea a folosit un tratament un ulei cu concentratie ridicata de ozon de la Centrul de Medicina Alternativa
Se gaseste in Timisoara. Areusit prin D-na terapeut Elena.
iti dau adresa mea,daca te intereseaza mai mult mih53elena@hotmail.com
mih_elena2000
Postat pe 21 Iulie 2009 12:35

Buna ziua,
Este nevoie de o hidratare corecta a tenului dar mai ales a zonei afectate.
Pentru inceput foloseste Aloe Liquid Soap,Aloe First,Aloe Lotion si Aloe Lips.
Pentru detalii cauta-ma la e-mail:alexxaclnsc@yahoo.com


healthy001662
Postat pe 21 Iulie 2009 17:21
Pentru iritatii si mancarimi ale pielii folositi Argint coloidal, care va poate scapa de bacterii, virusi si ciuperci.

www.argint-coloidal.ro

Sanatate

Beni_healthy
Postat pe 8 Septembrie 2009 14:54
buna ziua, am si eu o problema la zona genitala, testicule pielea este inrosita si ma,maninca foarte tare mai ales noaptea.daca puteti sami dati un tratament,sau un sfat ce sa fac,pentru-ca este oribil.va multumesc
healthy006166
Postat pe 13 Septembrie 2009 09:33
De la: healthy006166, la data 2009-09-13 09:33:44buna ziua, am si eu o problema la zona genitala, testicule pielea este inrosita si ma,maninca foarte tare mai ales noaptea.daca puteti sami dati un tratament,sau un sfat ce sa fac,pentru-ca este oribil.va multumesc

pisi tu ai o boala venerica du-te la ginecolog !
sab628
Postat pe 9 Octombrie 2009 08:07
Un sfat bun este;mergi la dr.o zi buna
doinitaeda
Postat pe 16 Octombrie 2009 18:16
fetelor va dau eu ceva bun si garantez pt rezultate imediate sau intr-un timp ff scurt dupa folosirea untului de shea nerafinat.....eu il folosesc pt fata,cosuri,cicatricile care mi-au ramas in urma cosurilor ,pt sani fiind ca am vergeturi, pt vergeturile de pe coapse, il dau si pe bebele meu cu el daca se opareste si este ca o minune.....de fapt UNTUL DE SHEA are un continut mare de vit.A si E , ceea ce ii confera o eficienta ridicata in regenerarea celulelor si efecte antiimbatranire.Este unul dintre cele mai cunoscute si eficiente produse de hidratare a pielii. Se poate folosi pt fata si corp, fiind recomandat pt PIELE USCATA, DERMATITE, PSORIAZIS, ECZEME, ARSURI, PEELING, IRITATII, PETE ROSII PE FATA SI CORP, ARSURI PROVOCATE DE SOARE, RIDURI FINE, INTEPATURI DE INSESCTE, BUZE CRAPATE. Este potrivit pe ingrijirea pielii gravidelor si dupa nastere. Se gaseste in varianta pura sau cu diferite uleiuri esentiale naturale. Daca sunteti interesate eu sunt din Timisoara si ma ocup cu produsele BIO-ORGANICE 100% si am produse de vanzare si caut chiar si colaboratori-reprezentanti pt orice oras al tarii sau judet. Daca aveti intrebari sau vreti sa stiti mai multe va dau id-ul meu si putem vb
alysa_faberlic@yahoo.com
va poop si sper sa va fiu de ajutor pe viitor !!!
alysa_alex
Postat pe 27 Noiembrie 2009 18:06
De la: healthy006166, la data 2009-09-13 09:33:44buna ziua, am si eu o problema la zona genitala, testicule pielea este inrosita si ma,maninca foarte tare mai ales noaptea.daca puteti sami dati un tratament,sau un sfat ce sa fac,pentru-ca este oribil.va multumesc

wow , du-te la medic urgent !!!!
sab628
Postat pe 13 Aprilie 2010 17:29








--------------------------------------------------------------------------
Salina_SUSESI_Timisoara
Postat pe 15 Aprilie 2010 09:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
intrebare 3 De la: office_salinasusesi_ro 19 Martie 2010 05:52
Avort - clinica, va rog! 3 De la: kudika_17223 2 Octombrie 2012 07:44
menstruatia imi da de ganditx( 17 De la: Madwtza 7 Februarie 2010 16:01
matreata severa 9 De la: nicole_24 26 Ianuarie 2010 10:29
buna 4 De la: office_salinasusesi_ro 13 Aprilie 2010 15:49