Setari Cookie-uri

slabit

am 15 ani si 70 kg...am slabit de la 90 kg la 70 dar am aceeasi burta;)) ... si tin dieta si fac sport in fiecare zi..dak stie sami zica cneva pls add : electro.tek94@yahoo.com

Postat pe 17 Mai 2009 11:42
Te pot ajuta cu niste capsule de slabit pe baza de extract de cactus, deci naturale 100%. Sunt de provenienta americana, produse de o firma cu 60 de ani vechime in domeniu. Slabesti eficient si treptat. Nu au nici un fel de contraindicatii si nu dau reactii adverse. Taie pofta de mancare si mai ales de dulce. Le-am folosit personal si nu am avut nici o problema. Daca vrei detalii cauta-ma pe primotempo2003@yahoo.com
kudika028076
Postat pe 23 Mai 2009 13:10
De la: healthy002469, la data 2009-05-23 13:10:03Te pot ajuta cu niste capsule de slabit pe baza de extract de cactus, deci naturale 100%. Sunt de provenienta americana, produse de o firma cu 60 de ani vechime in domeniu. Slabesti eficient si treptat. Nu au nici un fel de contraindicatii si nu dau reactii adverse. Taie pofta de mancare si mai ales de dulce. Le-am folosit personal si nu am avut nici o problema. Daca vrei detalii cauta-ma pe primotempo2003@yahoo.com


ce provenienta au?
iliahna
Postat pe 19 Iunie 2009 22:57
Buna ziua! Va propun un program de slabire ce contine produse obtinute integral din plante, fara efecte secundare, fara a va agresa in vreun fel organismul si, cel mai important, fara a avea senzatie de foame! Pe www.cureslabire.eu sau www.slabeste-inteligent.ro puteti vedea rezultate obtinute cu astfel de produse si puteti afla amnunte interesante despre cum puteti slabi sanatos!
cureslabire_healthy
Postat pe 21 Iunie 2009 11:14
As dori si eu informatii despre aceasta pastila eventual cum pot sa le procur.dar mai ales daca au vre-un fel de contraindicatii.Doresc sa ma contactati pe magdy_gyrl@yahoo.com daca ma puteti ajuta.Ma refer la pastilele din cactus
healthy003660
Postat pe 22 Iunie 2009 21:16
Da,recomand multa miscare si abdomene.
enemgabriel
Postat pe 22 Iunie 2009 21:22
De la: healthy002469, la data 2009-05-23 13:10:03Te pot ajuta cu niste capsule de slabit pe baza de extract de cactus, deci naturale 100%. Sunt de provenienta americana, produse de o firma cu 60 de ani vechime in domeniu. Slabesti eficient si treptat. Nu au nici un fel de contraindicatii si nu dau reactii adverse. Taie pofta de mancare si mai ales de dulce. Le-am folosit personal si nu am avut nici o problema. Daca vrei detalii cauta-ma pe primotempo2003@yahoo.com




doamne,gandesti cand dai sfaturi de genul asta? are doar 15 ani, cum sa-i dai pastila de slabit, cand vezi la tv cum mor oamenii pe capete de la tampeniile astea de pastile....ca sa slabesti, fain frumos se poate folosi de sport...si alimentatia corecta, nu tampenii de pastile!
nu sunt bune..pastilele de slabit..mai bine papati un fruct decat luati o prostie de pastila ;)
spor la slabit;)
antipatica
Postat pe 8 Iulie 2009 12:16
Te trimit la un salon unde se face starvac care pe langa subtiere si modeleaza.Preturile sunt f. mici fata de saloanele care au acest aparat.0723041657
kudika081339
Postat pe 12 Iulie 2009 13:09
Vrei sa slabesti sanatos?
Fa o cura de detoxifiere a organismului cu produse de calitate ce au la baza aloe vera.
healthy001546
Postat pe 14 August 2009 23:21
sa sti ca pastilele sunt doar pt persoane supraponderale...nu insm ca dk vrei sa slabesti 2-3 kg iei pastile , ca apoi iti slabeste organismul.e normal ca toata lumea vrea sa slabeasca mult si repede dar pt asta trebuie sa ai vointa multa, sa incepi un regim sanatos si sa faci ff mult sport.nu inteleg dc atatea persoane recurg la pastile?? of
m_geani
Postat pe 16 Septembrie 2009 22:02
De la: M_Geany, la data 2009-09-16 22:02:49sa sti ca pastilele sunt doar pt persoane supraponderale...nu insm ca dk vrei sa slabesti 2-3 kg iei pastile , ca apoi iti slabeste organismul.e normal ca toata lumea vrea sa slabeasca mult si repede dar pt asta trebuie sa ai vointa multa, sa incepi un regim sanatos si sa faci ff mult sport.nu inteleg dc atatea persoane recurg la pastile?? of


___________________________________________________________________________


Chiar asa! Vad ca toata lumea se afla in goana dupa metode "rapide si sigure" de slabit. Dar se pare ca toti vor sa poata continua sa se imbuibe cu mancare de orice fel (preponderent plina de conservanti, aditivi, hormoni si pesticide), pe care o intalnesti la tot pasul in toate pietele si magazinele mari si mici. Pare ca nimeni sau...in orice caz foarte, foarte putini, accepta sa renunte la comoditate (ca sa nu ii zic chiar pe numele cu care este cunoscuta din batrani). Ci toata lumea e dispusa sa cheltuie anumite sume-deloc neglijabile mai cu seama in aceste timpuri de grea si apasatoare criza economica si sociala..
Dragii mei, voi aveti cu totii la indemana cea mai simpla si eficienta metoda de a va mentine sau recapata silueta si in plus pentru a va recapata si intari sanatatea . Ceea ce cu adevarat va lipseste, este o constientizare a realitatii in care traim si evident VOINTA pentru a va regasi un echilibru de nezdruncinat. Va pot pune la dispozitie GRATUIT doua carti rezultate in urma unor studii profunde si foarte atente, ale unor medici care si-au dedicat viata si cercetarile binelui oamenilor. Mama Natura ne pune la dispozitie aproape toate ingredientele de care avem nevoie. Cele doua pe care ea nu ni le poate furniza depind doar de noi. Cine vrea sa afle si evident sa isi aplice aceste terapii 100% naturiste si la indemana oricui, ma poate contacta la adresa: floriingrau@gmail.com. In momentul in care cineva isi exprima interesul de a cunoaste mai mult, am sa ii trimit cele doua carti (de descarcat) GRATIS.
In cel de-al 21-lea secol, cand lumea se umple tot mai mult de oameni bolnavi de boli despre care medicina alopata afirma ca sunt incurabile, aceste carti pot valora cat insasi viata intreaga. Eu le-am primit la randul meu si ma simt datoare sa le dau si altora. Eu sunt aproape complet vindecata de o boala autoimuna, rara, dupa medicina conventionala "fara vindecare" si in plus imi recuperez linia de odinioara. Tot ceea ce va cer, este ca in momentul in care veti intra in posesia acestor carti, sa le cititi si sa le transmiteti mai departe. Este vorba de cartile dr. Catherine Kousmine, dr.Max Gerson si am chiar si pe cea a ing. Rudolf Breuss. Pe cea a dr. Catherine Kousmine o am in lucru, in traducere, deci mai dureaza ceva timp pana a putea-o pune la dispozitia celor interesati. Dar celelalte doua sunt deja traduse in Limba Romana.
Acestea sunt unicele modalitati sanatpoase 100% DE INSANATOSIRE SI FRUMUSETE A CORPULUI fara a da efecte contrare. Celelalte, ata de mult trambitate, in timp isi cer plata, subminandu-vA SANATATEA. REFLECTATI IN MOD RESPONSABIL!
Terra_Mater
Postat pe 17 Septembrie 2009 16:46
Ma intereseaza aceste carti;am testat pastile si toate au efect de superingrasare dupa terminarea lor..........plus alte probleme de sanatate.Incerc sa mananc sanatos si sa fac sport.......IMPORTANT sa ne facem un regim de viata sanatos nu numai pe timpul dietei, dar si ulterior.
Te rog dak poti sa-mi trimiti aceste carti..
kudika099282
Postat pe 9 Octombrie 2009 09:12
De la: enemgabriel, la data 2009-06-22 21:22:11Da,recomand multa miscare si abdomene.
ietete enica poulica face el recomandari, mumata tot asa face? sau face numai flotari? defapt ea face numai......miscari......din abdomene ai imputit si topicul asta enica poulica merdica , ioi ce rimeaza
mihaelatrincu
Postat pe 11 Octombrie 2009 15:36
salut...sa sti ca io nu sfatuiesc pe nimeni sa ia pastile de slabit...indiferent de firma...eu an mai am luat o luna pastile pebaza de plante..de la farmacie naturista...am slabit vreo 5 kg...dar am stat 2 sapt in pat....am crezut ca mor...mio scazut tensiunea la 70 cu 50...nu puteam sami tin ochii deschisi...doctorita mea knd o auzit repede mo obligat sa le antrerup...sh o venit acas la mn sh ma obliga sa manc macar o supa..nu mancam de 2 sapt...aproape nik...in final nu leam antrerupt..sh am salbit cam 5 kg...eram atat de fericita...aveam 63 de kg...tot o fost bun si frumos pana prin iulie...knd deja atinsesem 71 de kg...deci..mai mult ca si inainte de a slabi cu pastilele...am pus 8 kg...deci..inainte sa iei pastile te rog sa te mai gandesti...sh io am 16 ani..sh te anteleg...bafta...:*:*
d3lya_healthy
Postat pe 1 Ianuarie 2010 14:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Catel care nu papa 15 De la: 2610 3 Iunie 2011 14:01
CAUT UN TRATAMENT EFICIEN PENTRU INGRASAT 10 De la: kudika351541 11 Ianuarie 2011 23:34
VAGINOPLASTIA 3 De la: hatice 1 Ianuarie 2010 02:07
epilare definitiva cu ipl 38 De la: white_lilly 31 Martie 2015 23:49
caderea parului 39 De la: CRaZyALeXyA 24 Septembrie 2010 09:34