Setari Cookie-uri

slabeste degustand DESERT PLANT.p.s. FII INTELIGENTA

Acum câteva zile, intr-un oraº din Franþa, pe un afiº cu o tanara spectaculoasa la intrarea intr-o sala de gimnastica, scria:
"În vara aceasta ce vrei sã fii: sirena sau balena?"

Se spune cã o femeie tanara, ale cãrei caracteristici fizice nu conteazã, a rãspuns la întrebarea de publicitate în aceºti termeni:

"Dragã domnilor:
Balenele sunt mereu înconjurate de prieteni (delfinii, leii de mare, oamenii curiosi). Acestea au o viaþa sexualã foarte activã, rãmân gravide ºi au balenute micute dragalase, pe care le alapteaza.
Se distreaza de minune cu delfinii, umplandu-si burta cu creveti. Se joaca si inoata, cutereira mãrile, cunoscand astfel de locuri minunate ca Patagonia, marea Barens sau recifii de corali din Polinezia.
Balenele cântã foarte bine ºi chiar inregistreaza CD-uri. Sunt impresionante ºi, practic, nu au nici un dusman care sa le vaneze, in afara de om. Ele sunt iubite, apãrate ºi admirate de toata lumea.

Sirenele nu existã. ªi dacã ar exista, ar sta la coadã la cabinetele de psihoterapie, deoarece acestea ar avea o problemã serioasã de personalitate: "femeie sau peºte?".
Nu au viata sexuala, pentru cã-i omoare pe bãrbaþii care se apropie de ele, si pe langa acest aspect, pe unde si cum ar putea? Deci, din aceasta cauza, nu au copii. Ele sunt frumoase, adevãrat, dar singure ºi triste. Oricum, cine ar vrea sa apropie de o tipa care miroase ca un peste?
Pentru mine este clar, doresc sa fiu o balena.

PS: In vremurile astea, in care toata mass-media ne baga in cap ideea ca doar femeile slabe sunt frumoase, eu prefer sa ma delectez cu o inghetata impreuna cu copii mei, cu o cina buna cu un barbat care ma face sa vibrez sau cu o cafea si prajiturele impreuna cu prietenele mele.
Cu timpul câºtigam în greutate, pentru ca acumulam multe cunostinte si informatii si cand nu mai au loc in cap sunt distribuite in restul corpului. Aºa cã nu suntem grase, suntem teribil de culte. De astãzi, când o sa ma uit la fundul meu în oglindã, o sa ma gândesc:"Dumnezeule, ce inteligenta sunt ...
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 22 Mai 2009 22:56
Super tare,ok,
daria74
Postat pe 23 Mai 2009 09:32
slabeste folosind DESERT PLANT.FII INTELIGENTA'
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 23 Mai 2009 16:18
ce este acest desert plant niste pastile?
as fii si eu interesata
rimela_healthy
Postat pe 15 Iulie 2009 21:19
sunt niste capsule care se iau 1 /zi dimin..sunt f bune..se slabeste 7-10kg pe luna garantat...nu fac deloc rau...chiar iti recomand sa incerci
healthy001586
Postat pe 16 Iulie 2009 16:01
De la: healthy001586, la data 2009-07-16 16:01:20sunt niste capsule care se iau 1 /zi dimin..sunt f bune..se slabeste 7-10kg pe luna garantat...nu fac deloc rau...chiar iti recomand sa incerci

Nu fac rau comerciantilor dar consumatorilor da.
enemgabriel
Postat pe 16 Iulie 2009 16:04
deh... ce bine ar fi(in viziunea unor persoane) daca inteligenta s-ar masura in functie de marimea pe care o ai la partea dorsala... din pacate nu e deloc asa...o marime cat mai mare denota numai o neputinta de a te stapani in a indesa in gura tot ce iti pica in mana... asa ca imi vine acum in minte maxima: "mancam sa traim" si nu "TRAIM SA MANCAM"! drept pentru care cumpatarea in tot si toate e o mare virtute! si apropo: gustul a ce mananci inseamna " 5 min in gura, toata viata pe fund"!!!!
sagara_laksami
Postat pe 16 Iulie 2009 16:43
vreau si eu !!!! de unde le pot cumpara????
dya_fast
Postat pe 22 Octombrie 2009 14:52
Adresa de mail a celui care distribuie este desert.plant@yahoo.com
Bafta!
prier12
Postat pe 22 Octombrie 2009 15:28
AICI ! (tratamente la cabinet)
ACOLO ! (tratamente distale)
Pentru ADULTI SI COPII
TERAPIE CU LUMINA SI APA VIE
ENGLEZA si ROMANA si EBRAICA.
PROFESIONALISM , RESPECT , CREATIVITATE , ARMONIE , SANATATE.
LIGHT MASSAGE and LIGHT COSMETIC ,
SUB SUPRAVEGHERE MEDICALA SI
CONSILIERE PSIHOLOGICA,
REFLEXOTERAPIE ,
MASAJ DE RELAXARE SI TERAPEUTIC,
TRATAMENTE COSMETICE
TRATAMENTE ENERGETICE
CU LUMINA POLARIZATA (BIOPTRON PRO) ,
RAZE INFRAROSII SI HELIU(CERAGEM).
dar si
TIBETAN REIKI , ASCENSION REIKI, PRANIC HEALING ,FENG SHUI, RADIESTEZIE si INFORENERGETICA,CHI_CHUNG MEDICAL, PSIHOTERAPIE PRANICA, FENG SHUI PRANIC&VASTU,
CRISTALOTERAPIE PRANICA , CROMOTERAPIE,MELOTERAPIE, AROMOTERAPIE , etc) dar si cursuri de
USUI and TIBETAN REIKI, ASCENSION REIKI, POWER KI
oferim gratuit cu IUBIRE SI RECUNOSTINTA
LEAVING WATER THERAPY
APA VIE
=apa structurata si energizata cu proprietati terapeutice si bactericide .
Cerem si oferim seriozitate.
Pentru informatii suplimentare si programare va rugam sa ne contactati.
ioana.bobocea@yahoo.com
0744.300.432 (IOANA)
Fix ; 021.420.80.96




IOANA1947
Postat pe 23 Octombrie 2009 10:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Slim & Fit 209 De la: kudika_1022686 25 Ianuarie 2017 16:36
afaceri...parca stii de unde sare iepurele !! 2 De la: TF_ 14 Aprilie 2009 22:17
despre slabit 28 De la: cornel_sabin 26 Februarie 2010 23:55
dieta cu supa de varza 15 De la: kudika_36746 9 Iulie 2013 19:37
IL IUBESC..IL URASC...IL VREAU...DAR SUFAR:( 53 De la: danut_za 30 Aprilie 2011 14:08