Setari Cookie-uri

Durere insuportabila

Buna,am si eu o problema legata de viata sexula,si poate ma puteti ajuta cu niste raspunsuri.Deci cum sta treaba,in momentul cand atmosfera se incinge foarte rau intre prietenul meu si eu ,eu sunt nevoita sa intrerupt toata placerea si starea aia foarte excitata din motivul ca simt o durere in partea stanga deasupra bazinului care imi ea toata pofta de-a mai continua.Stiu ca nu prea am fost explicita dar cam asa este situatia.
baby_chitzi
Postat pe 5 Iunie 2009 17:10
ti-ai rezolavat problema?dk nu vezi sa nu ai probleme cu ovarele.cva de genu am patit si eu.si am avut chisturi ovariene.si as vrea sa te intreb:aceste dureri apar doar atunci?sau mai ai si alte simptome??
kudika090477
Postat pe 28 Iunie 2009 11:44
doar atunci alte simtome nu dar eu ma gandeam sa nu fie si de la rinichi,am pietre si nu prea beau lichide ca sa le elimin
baby_chitzi
Postat pe 29 Iunie 2009 00:03
poi atunci fa bine si bea multe lichide dak vrei k problema ta sa se rezolve. te am pupat
kudika090477
Postat pe 29 Iunie 2009 18:11
salut...mergi mai bine sa-ti faci un eco abdominal...o sa vezi clar care e problema!
multa sanatate
Dyana_24
Postat pe 13 August 2009 14:11
Ms pt recomandare,si chiar ma gandeam sa fac asa ceva,desi nu-mi place deloc sa-mi vizitez medicul
baby_chitzi
Postat pe 13 August 2009 22:04
Aceiasi problema am si eu , in timpul actului sexual m daore in partea stanga de imi vine sa mor , norocu meu e ca am prietenu intelegatot si nu se spupara decateori ma daore si intrerup totul cate 10 minute pana imi revin ,, am fost la doctor si am facut ecografie ce sa zic mia gasit un chist anexial de vreo 3 cm. cik se poate trata cu anticonceptionale ,. dar vreau sa ic ca decand am fost la medic si ma pus sa beau 1 litru de apa aproape 2 ma doare in partea stanga in fiecare zi nu mai pot sa fac mai nimik pt ca ma doare trebuie sa ma misc foarte incet cand fac treaba prin casa sau cand ma pun in pat ca altfel mor de durere , sunt mai rau ca o baba . spre sa scap de problema asta si la fel si tu kissss
Casoni_Mariana
Postat pe 3 Octombrie 2009 12:33
ACUM !
AICI (local ) !
ACOLO(distal) !
Pentru dumneavoastra
LIGHT& LEAVING WATER THERAPY
ENGLEZA & ROMANA & EBRAICA.
PROFESIONALISM , RESPECT , CREATIVITATE , ARMONIE , SANATATE.
LIGHT MASSAGE & LIGHT COSMETIC ,
SUB SUPRAVEGHERE MEDICALA SI
CONSILIERE PSIHOLOGICA,
REFLEXOTERAPIE ,
MASAJ DE RELAXARE SI TERAPEUTIC,
TRATAMENTE COSMETICE
TRATAMENTE ENERGETICE
CU LUMINA POLARIZATA , RAZE INFRAROSII SI HELIU.
dar si
TIBETAN REIKI , ASCENSION REIKI, PRANIC HEALING ,FENG SHUI, RADIESTEZIE si INFORENERGETICA,CHI_CHUNG MEDICAL, PSIHOTERAPIE PRANICA, FENG SHUI PRANIC&VASTU,
CRISTALOTERAPIE PRANICA , CROMOTERAPIE,MELOTERAPIE, AROMOTERAPIE , etc) dar si cursuri de
USUI & TIBETAN REIKI, ASCENSION REIKI, POWER KI
oferim gratuit cu “IUBIRE SI RECUNOSTINTA
”LEAVING WATER THERAPY”
APA VIE
=apa structurata si energizata cu proprietati terapeutice si bactericide .
Cerem si oferim seriozitate.
Pentru informatii suplimentare si programare va rugam sa ne contactati.
ioana.bobocea@yahoo.com
0744.300.432 (IOANA)
Fix ; 021.420.80.96
IOANA1947
Postat pe 24 Octombrie 2009 10:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Postinor 2 54 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 16:13
mastoza fibrochistica 52 De la: Dr_RodicaNegreanu 5 Martie 2013 14:55
Caderea parului 9 De la: alexandra25 22 Aprilie 2010 22:16
sex la sala de fitness 22 De la: office_salinasusesi_ro 4 Iunie 2010 08:51
Rana pe col uterin sau nu ... 15 De la: haggard26 12 Martie 2010 14:54