ABDOMINOPLASTIA

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent ABDOMINOPLASTIA: (2.3 din 3 voturi)

sexy_healthy Avatarul lui sexy_healthy

19 mesaje
Oras: bucuresti

HI, poate sa imi spuna cineva care a facut aceasta operatie cum s a descurcat post operatoriu? A fost greu sa va reluati activitatea, ati avut voie sa faceti efort ?cand ? cat?Dupa cat timp ati avut voie la plaje...etc ..MULTUMESC SEXY
Raporteaza abuz de limbaj
sexy
Fosta membra Kudika.ro
De unde esti? daca vrei sa-ti dau detali lasa-mi un nr tel sau adresa mail
ricciolina Avatarul lui ricciolina

13 mesaje
Oras: oradea

Daca si-a facut cineva abdominoplastie as vrea sa stiu cum a fost postoperator si cam cat costa.....!

19 mesaje

hi sunt din bucuresti azi am deja 24 de zile de cand m am operat ma simt ok dar ma intereseaza ce exercitii pot face post operatorii , am inteles ca trebui sa faci niste MINI exercitii . Oare care sunt..? Adresa mea de mail este kris_kat2002@yahoo.com
sexy

19 mesaje

De la: sexy, la data 2009-06-24 22:22:49hi sunt din bucuresti azi am deja 24 de zile de cand m am operat ma simt ok dar ma intereseaza ce exercitii pot face post operatorii , am inteles ca trebui sa faci niste MINI exercitii . Oare care sunt..?Imi poti lasa mesaj privat daca vrei
sexy
felixx Avatarul lui felixx

2 mesaje

buna fetelor,sunt noua pe forum,sunt foarte interesata de abdominoplastie;am ramas cu o burtica foarte mare si urata dupa o nastere gemelara;ma intereseaza unde v-ati facut operatiile,la ce medici si cat ajunge o astfel de interventie? Mailul meu feliciastil@yahoo.com
miki_robc Avatarul lui miki_robc

14 mesaje

Si eu as vrea sa stiu unde se fac astfel de operatii si care sunt preturile?

19 mesaje

Hi, eu mi am facut operatie pe 1 iunie si acum sunt ok cat costa e greu de spus am luat la rand mai toate clinicile dar am gasit undeva mai ieftin si tot odata super bun, daca vreti scrieti mi adresa de mess vb acolo . Intru mai rar pe aici bye
sexy

19 mesaje

hi, eu mi am facut operatie pe 1 iunie si acum sunt ok cat costa e greu de spus am luat la rand mai toate clinicile dar am gasit undeva mai ieftin si tot odata super daca vrei scrie mi adresa ta de mess vb acolo . Intru mai rar pe aici pa
sexy
xadela Avatarul lui xadela

10 mesaje

Pentru operatii de acest tip, va recomand sa va interesati la Esthera. Eu am facut acolo o rioplastie, si sunt super incantata si de rezultat dar si de clinia si doctori. Stiu ca fac si abdominoplastii, ridicari de sani si altele din gama asta.