Setari Cookie-uri

recomandati-mi un Reumatolog foarte bun

La Centrul Medical Focus merg si eu, numai ca la cardiologie. Am incercat intai din cauza ca era aproape de mine, si am mers in continuare pentru ca sunt multumita de modul in care-si trateaza pacientii
kudika_18791
Postat pe 8 Ianuarie 2013 17:11
DR.GEORGESCU EMILIA DE LA CENTRUL DE BOLI REUMATISMALE ION STOIA BUCURESTI-CEL MAI BUN MEDIC REUMATOLOG
kudika148478
Postat pe 15 Iulie 2013 10:29
Este regretabil faptul ca si pe acest forum au aparut BISNITARII.Ei fac o reclama nerusinata pentru produse pentru care nu exista nici o confirmare sau testare medicala si care aproape intotdeauna fac mai mult rau decat bine.Aceste suplimente nutritive sunt o mana ceresca pentru talharii cu activitate farmaceutica, deoarece spre deosebire de medicamente care au nevoie de ani intregi de teste pe pacienti si sunt permanent monitorizate si scoase din uz in caz de incidente, suplimentele nutritive inunda shop-urile si internetul cu o nesimtire criminala, fara teste, fara verificari, fara monitorizare si control medical.In cel mai fericit caz ele sunt ca aghiazama adica nu iti fac nici bine nici rau, desi in cele mai multe cazuri fac foarte mult rau.
La desfacerea acestor produse, furnizorii sunt obligati sa posteze vizibil anuntul ca produsul nu este testat medical, nu este monitorizat ca utilizare si nu poate fi folosit pentru tratamentul anumitei afectiuni, dar BISNITARII de astfel de produse UITA sa mai posteze si aceste amanunte.
Atentie marita deci: NU CONSUMATI SUPLIMENTE NUTRITIVE DECAT DACA NU MAI AVETI ALTERNATIVA MEDICALA !
Postare conform careia auplimentul X vindeca definitiv afectiunea respectiva este postarea unei persoane care habar nu are de medicina dar care vrea sa faca bani cu orice pret chiar prin amplificarea suferintei unor bolnavi disperati !

kudika_961856
Postat pe 19 Aprilie 2014 11:31
Buna, mi-ar fi de mare ajutor daca puteti sa imi dati nr. de mobil al doamnei dr. Georgescu Emilia, am probleme grave de sanatate cu mama mea care locuiesti in provincie si as dori sa iau legatura cu d-na dr. pentru a putea stabili o zi cand poate sa o interneze. Stiu ca dansa nu consulta in policlinica si ca este doar in spital. Multumesc anticipat.
kudika_999117
Postat pe 5 Ianuarie 2016 11:34
De la: kudika_999117, la data 2016-01-05 11:34:55Buna, mi-ar fi de mare ajutor daca puteti sa imi dati nr. de mobil al doamnei dr. Georgescu Emilia, am probleme grave de sanatate cu mama mea care locuiesti in provincie si as dori sa iau legatura cu d-na dr. pentru a putea stabili o zi cand poate sa o interneze. Stiu ca dansa nu consulta in policlinica si ca este doar in spital. Multumesc anticipat.


Adresa: Str. Thomas Masaryk nr. 5
Localitate: Sectorul 1, Bucuresti

Telefon: 0213175025, 021/2116848 int219
Fax: 021.211.68.48
Email: centrulbolireuma@yahoo.com
Web: http://centru-reumatologie.ro
Nume complet: Georgescu (Catarig) Emilia Maria
.
kudika_988778
Postat pe 5 Ianuarie 2016 12:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
maladie 6 De la: office_salinasusesi_ro 18 Martie 2010 21:23
Calvarul a trei generatii! 5 De la: kiss_my_ass 15 Februarie 2012 12:11
Are nevoie de ajutorul nostru! 2 De la: tarot 19 Mai 2010 13:08
Recomandare medic ginecolog din Iasi? 3 De la: kudika_27897 28 Martie 2014 13:51
Omini Clinic Iasi 2 De la: kudika332239 31 Ianuarie 2012 22:16