sex

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

am si eu o intrebare...este posibil sa ramai insarcinata in urma contactului sexual oral daca ai inghitit... ?
Fosta membra Kudika.ro
De la: pepsi, la data 2009-06-22 21:06:07am si eu o intrebare...este posibil sa ramai insarcinata in urma contactului sexual oral daca ai inghitit... ?

Da' cati ani ai?asta este o intrebare a unui om cu slabe cunostinte elementare sau poate esti la o varsta foarte frageda.Si ca sa-ti raspund la intrebare:pune mana pe anatomie.
Raporteaza abuz de limbaj
Una din cele mai răspândite «maladii» ale prezentului este cea a «buzunarului gol». Dacă vrei să reduci numărul celor suferinzi, dă-le oamenilor șansa să câștige pe măsura propriei valori. Este cel mai bun remediu!
Fosta membra Kudika.ro
De la: pepsi, la data 2009-06-22 21:06:07am si eu o intrebare...este posibil sa ramai insarcinata in urma contactului sexual oral daca ai inghitit... ?

Fosta membra Kudika.ro

Categoric! cum sa nu se poata ?
Fosta membra Kudika.ro
Fa-ti un test de sarcina! Numai ca de data tre' sa scuipi pe el !
tarot_healthy Avatarul lui tarot_healthy

754 mesaje

Dacă ați ajuns să citiți aceste rânduri și vă stârnesc interesul, nu este o pură întâmplare; ci este posibil ca tocmai eu să fiu persoana care vă poate ajuta cu anumite răspunsuri referitoare la viața dumneavoastră, fără să îmi dezvăluiți detalii despre viața personală, ca apoi să presupuneți că m-am inspirat. Rămâne doar să vă convingeți! Dacă sunteți interesat/ă, lăsați un E-mail pe: cassey.cassey20@yahoo.com și vă voi contacta în cel mai scurt timp posibil. http://cassey-tarot.weebly.com/ O săptămână frumoasă, vă doresc!
florisaigau Avatarul lui florisaigau

2 mesaje

in nici un caz nu ramai insarcinata daca ai facut sex oral.stai linistita!iar voi nu mai radeti de un om care nu stie
hapciucalipta Avatarul lui hapciucalipta

40 mesaje

***N.U***
hapciucalipta o fata simpla :)
Iskander_ Avatarul lui Iskander_

108 mesaje

De la: , la data 2009-06-22 21:06:07am si eu o intrebare...este posibil sa ramai insarcinata in urma contactului sexual oral daca ai inghitit... ?

... sigur ... mai ales daca ai carii ... ... dar nu te scapa de niste ''bonusuri'' ... de, chupa-chip-usul poate fi periculos chiar daca ambalajul se prezinta bine ...
darksukkubus69 Avatarul lui darksukkubus69

1008 mesaje
Oras: bucuresti

krmenutza Avatarul lui krmenutza

1 mesaj

NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU ai cum sa ramai, e logic!!!!!!!!!
healthy006555 Avatarul lui healthy006555

35 mesaje

nu se poate ramane insarciata in nici un caz.sperma inghitita va ajunge in stomac si digerata ca orice alt aliment
ffbianca85 Avatarul lui ffbianca85

88 mesaje
Oras: constanta

De ce ai inghitit? Te-a mintit ca face bine la gastrita? Vezi daca data viitoare tragi pe nas din greseala, sa nu ne intrebi daca face bine la sinuzita
healthy005515 Avatarul lui healthy005515

3 mesaje

doamne cit e de mare gradina lu dumnezeu.
michelle_healthy Avatarul lui michelle_healthy

75 mesaje

Nu ne-am nascut invatati, in mod cert am avut si noi un moment in care nu stiam lucrurile astea! Nu mai radeti pentru ca cineva pune o intrebare, bine ca macar incearca sa afle niste lucruri si sa iasa din ignoranta! Cu atitudinea asta nu incurajati deloc copiii astia sa se informeze ci dimpotriva. Nu e rusine sa intrebi cand nu stii!
Fosta membra Kudika.ro
cati ani ai? normal ca NU
Fosta membra Kudika.ro
ai inghitit?
stefania2005 Avatarul lui stefania2005

51 mesaje

Draga mea, citi ani ai? sint f curioasa...de ramas nici intr-un caz nu ramii insarcinata in urma unui act intim oral,dar...te rog eu ai mare grija...nu mai practica asa ceva ca nici nu banuiesti tu, si poate nici altii...ce boli poti contacta
cocoboos_yahoo_es Avatarul lui cocoboos_yahoo_es

14 mesaje
Oras: targoviste

stai linistita ca nu ramii... dar punel si pe el sati faca sex oral
Plopia Avatarul lui Plopia

30 mesaje

Nu ai cum sa ramai insarcinata, scumpa. Stai linisita. Ramai numai daca faci sex normal, prin vagin...
gabriela_2907 Avatarul lui gabriela_2907

17 mesaje

draguta in primul rand ar trebui sa afli mai multe despre viata sexuala si despre sexul oral si apoi sa-l practici din intrebarea ta se vede ca nu sti mai ninic si atunci te intreb de ce faci sex oral ar trebui sa te intrebi mai intai la ce boli te poti expune si apoi sa vezi daca merita.
gabi
kudika104733 Avatarul lui kudika104733

24 mesaje

Sigur ca poti raa in cinatmane insarcinata in urma sexului oral..........
Si pe copii ii aduce barza ................