Setari Cookie-uri

Londra.

Daca iti doresti mai mult de la viata,vrei sa ai o sanatate de fier,sa calatoresti,sa ai prieteni,sa fi recunoscut ,sa-ti fie recunoscute meritele,sa ajungi sa fi liber,atunci va astept pe mail sau mesenger pentru detalii.
mail:petreflp@yahoo.com
mes:petreflp
enemgabriel
Postat pe 9 Iulie 2009 22:24
De la: enemgabriel, la data 2009-07-09 22:24:32Daca iti doresti mai mult de la viata,vrei sa ai o sanatate de fier,sa calatoresti,sa ai prieteni,sa fi recunoscut ,sa-ti fie recunoscute meritele,sa ajungi sa fi liber,atunci va astept pe mail sau mesenger pentru detalii.
mail:petreflp@yahoo.com
mes:petreflp



cea mai mare teapa posibila !!!! nu iti mai merge afacerea petrica tata ??? ai trecut la recrutarea pe net ?? nu se face asa MLM fratele meu...si te mai laudai ca stii joaca...nu stii nimic dupa 5 ani de MLM,esti ZERO BARAT...numai vorba este de capul tau...
4Life
Postat pe 9 Iulie 2009 22:32
De la: TF_, la data 2009-07-09 22:32:51
De la: enemgabriel, la data 2009-07-09 22:24:32Daca iti doresti mai mult de la viata,vrei sa ai o sanatate de fier,sa calatoresti,sa ai prieteni,sa fi recunoscut ,sa-ti fie recunoscute meritele,sa ajungi sa fi liber,atunci va astept pe mail sau mesenger pentru detalii.
mail:petreflp@yahoo.com
mes:petreflp



cea mai mare teapa posibila !!!! nu iti mai merge afacerea petrica tata ??? ai trecut la recrutarea pe net ?? nu se face asa MLM fratele meu...si te mai laudai ca stii joaca...nu stii nimic dupa 5 ani de MLM,esti ZERO BARAT...numai vorba este de capul tau...

Citeste "al treilea val" gogule,asta daca poti sa ajungi si sa ai rabdarea sa citesti introducerea.Teapa esti tu cu colastra ta si galbenusul.Iata tancule ce inseamna forever ca"teapa""
:http://www.youtube.com/watch?v=zQTxgDCB6Ao&feature=related
si Londra:http://www.youtube.com/watch?v=b49lZQcpddA
enemgabriel
Postat pe 9 Iulie 2009 22:57
De la: enemgabriel, la data 2009-07-09 22:57:46
De la: TF_, la data 2009-07-09 22:32:51
De la: enemgabriel, la data 2009-07-09 22:24:32Daca iti doresti mai mult de la viata,vrei sa ai o sanatate de fier,sa calatoresti,sa ai prieteni,sa fi recunoscut ,sa-ti fie recunoscute meritele,sa ajungi sa fi liber,atunci va astept pe mail sau mesenger pentru detalii.
mail:petreflp@yahoo.com
mes:petreflp



cea mai mare teapa posibila !!!! nu iti mai merge afacerea petrica tata ??? ai trecut la recrutarea pe net ?? nu se face asa MLM fratele meu...si te mai laudai ca stii joaca...nu stii nimic dupa 5 ani de MLM,esti ZERO BARAT...numai vorba este de capul tau...

Citeste "al treilea val" gogule,asta daca poti sa ajungi si sa ai rabdarea sa citesti introducerea.Teapa esti tu cu colastra ta si galbenusul.Iata tancule ce inseamna forever ca"teapa""
:http://www.youtube.com/watch?v=zQTxgDCB6Ao&feature=related
si Londra:http://www.youtube.com/watch?v=b49lZQcpddA
ce rau imi pare ca nu-ti mai merge caruta gogule....esti jalnic daca ai ajuns sa te miloesti pe net ca sa-ti cooptezi "adepti"...sa vina fraierii sa se inscrie,sa ia produse ce nu le sunt de trebuinta de bani multi ca tu sa faci punga mare...cine crezi ca mai pune botul la asemenea gogosi ???
4Life
Postat pe 10 Iulie 2009 21:56
Tancule,fac acest lucru tocmai ca-mi mege afacerea si vreau sa ofer posibilitatea celorlalti sa devina ceea ce isi doresc.Sanatate.Prosperitate.Prieteni.Excursii,ETC.Tu poti oferi asa ceva?
enemgabriel
Postat pe 10 Iulie 2009 22:00
De la: enemgabriel, la data 2009-07-10 22:00:32Tancule,fac acest lucru tocmai ca-mi mege afacerea si vreau sa ofer posibilitatea celorlalti sa devina ceea ce isi doresc.Sanatate.Prosperitate.Prieteni.Excursii,ETC.Tu poti oferi asa ceva?
cum poti oferi tu ceva unui individ daca el nu-si doreste asta ??? batranelule,pui problema foarte gresit,de aceea dupa 5 ani de MLM te invarti tot in jurul cozii si incerci cu disperare sa racolezi oameni pe internet....altii dupa 5 ani de MLM sunt cu adevarat LIBERI,pe cand tu te scalzi tot in mocirla de inceput....asa ca ciocul mic si joc de glezne,de sloganuri populiste suntem satui pana in gat !!!!

p.s. Cand ai sa intelegi cum trebuie cartea lui FLORENCE LITHAUER " Personalitate Plus" atunci cu adevarat ai sa stii sa prospectezi,pana atunci doar vorbe-n vant
4Life
Postat pe 10 Iulie 2009 22:06
De la: TF_, la data 2009-07-10 22:06:01
De la: enemgabriel, la data 2009-07-10 22:00:32Tancule,fac acest lucru tocmai ca-mi mege afacerea si vreau sa ofer posibilitatea celorlalti sa devina ceea ce isi doresc.Sanatate.Prosperitate.Prieteni.Excursii,ETC.Tu poti oferi asa ceva?
cum poti oferi tu ceva unui individ daca el nu-si doreste asta ??? batranelule,pui problema foarte gresit,de aceea dupa 5 ani de MLM te invarti tot in jurul cozii si incerci cu disperare sa racolezi oameni pe internet....altii dupa 5 ani de MLM sunt cu adevarat LIBERI,pe cand tu te scalzi tot in mocirla de inceput....asa ca ciocul mic si joc de glezne,de sloganuri populiste suntem satui pana in gat !!!!

p.s. Cand ai sa intelegi cum trebuie cartea lui FLORENCE LITHAUER " Personalitate Plus" atunci cu adevarat ai sa stii sa prospectezi,pana atunci doar vorbe-n vant

Asta nu iti doresti tu, ceea ce este ilogic.Mesaje infantile si idei comuniste asta ai in tine.Te-am intrebat daca poti oferi asa ceva?Poti?Nu,atunci nu iti ramane decat sa ramai in continuare ceea ce esti:un nimeni.
enemgabriel
Postat pe 10 Iulie 2009 22:12
De la: enemgabriel, la data 2009-07-10 22:12:12
De la: TF_, la data 2009-07-10 22:06:01
De la: enemgabriel, la data 2009-07-10 22:00:32Tancule,fac acest lucru tocmai ca-mi mege afacerea si vreau sa ofer posibilitatea celorlalti sa devina ceea ce isi doresc.Sanatate.Prosperitate.Prieteni.Excursii,ETC.Tu poti oferi asa ceva?
cum poti oferi tu ceva unui individ daca el nu-si doreste asta ??? batranelule,pui problema foarte gresit,de aceea dupa 5 ani de MLM te invarti tot in jurul cozii si incerci cu disperare sa racolezi oameni pe internet....altii dupa 5 ani de MLM sunt cu adevarat LIBERI,pe cand tu te scalzi tot in mocirla de inceput....asa ca ciocul mic si joc de glezne,de sloganuri populiste suntem satui pana in gat !!!!

p.s. Cand ai sa intelegi cum trebuie cartea lui FLORENCE LITHAUER " Personalitate Plus" atunci cu adevarat ai sa stii sa prospectezi,pana atunci doar vorbe-n vant

Asta nu iti doresti tu, ceea ce este ilogic.Mesaje infantile si idei comuniste asta ai in tine.Te-am intrebat daca poti oferi asa ceva?Poti?Nu,atunci nu iti ramane decat sa ramai in continuare ceea ce esti:un nimeni.
fii sigur ca pot...numai ca o fac corect,nu pacalind oamenii asa cum incerci sa faci TU...asta este diferenta intre noi,eu ajut oamenii sa prospere fara sa le cer nimic in schimb,iar tu ai nevoie de acei 60-300 euro pe care oamenii ii " investesc " in afacerea TA...este o diferenta destul de mare,nu crezi ????????
4Life
Postat pe 10 Iulie 2009 22:25
Investesc in afacerea lor,nu,nu mi-se pare mult pentru a demara o afacere proprie,o afacere clasica necesita de 10-15 ori mai mult,in afara de marfa.Si ,da ,vreau si eu bani de la tine fara sa-mi ceri nimic,cat imi dai?
enemgabriel
Postat pe 10 Iulie 2009 22:30
De la: enemgabriel, la data 2009-07-10 22:30:54Investesc in afacerea lor,nu,nu mi-se pare mult pentru a demara o afacere proprie,o afacere clasica necesita de 10-15 ori mai mult,in afara de marfa.Si ,da ,vreau si eu bani de la tine fara sa-mi ceri nimic,cat imi dai?
Cat muncesti ,atata castigi...si nu trebuie sa investesti nimic !!! ZERO !!!numai ca trebuie sa inveti sa muncesti inteligent....


nu vezni la mine cu exemple din afacerile clasice ca nu stii cu ce se mananca acelea...tu ai fost decat un simplu angajat de la ELECTRICA....transformat peste noapte in mare bussines man de MLM
4Life
Postat pe 10 Iulie 2009 22:34
A,si munca pentru tine inseamna sa nu faci nimic?Mda ,ciudata concluzie,ciudat ins esti?Si ce muncesc ca mie nu-mi place munca cu carca,imi place sa muncesc inteligent.Si steven spielberg a fost u elev mediocru si a devenit un mare om de cinematografie,ce sa-i faci, eu ma inspir de la oameni de succes nu de la inculti ca tine.
enemgabriel
Postat pe 10 Iulie 2009 22:38
De la: enemgabriel, la data 2009-07-10 22:38:19A,si munca pentru tine inseamna sa nu faci nimic?Mda ,ciudata concluzie,ciudat ins esti?Si ce muncesc ca mie nu-mi place munca cu carca,imi place sa muncesc inteligent.Si steven spielberg a fost u elev mediocru si a devenit un mare om de cinematografie,ce sa-i faci, eu ma inspir de la oameni de succes nu de la inculti ca tine.
mincinosule...daca te inspirai de la oameni de succes,numai cautai adepti pt mica ta pravalie pe aici pe net...ESTE CLARA TREABA,ti-au spalat grav de tot creierul de numai percepi realitatea corect...
4Life
Postat pe 10 Iulie 2009 22:41
Da,mi-au spalat creierul de idei de prost gust pe care le lansezi tu in eter.Eu nu caut adepti,ofer posibilitatea oamenilor sa folosesca cele mai bune suplimente nutritive din lume si sa castige in functie de valoarea fiecaruia si nu in functie de rasa,studii,etc.
enemgabriel
Postat pe 10 Iulie 2009 22:48
De la: enemgabriel, la data 2009-07-10 22:48:59Da,mi-au spalat creierul de idei de prost gust pe care le lansezi tu in eter.Eu nu caut adepti,ofer posibilitatea oamenilor sa folosesca cele mai bune suplimente nutritive din lume si sa castige in functie de valoarea fiecaruia si nu in functie de rasa,studii,etc.
tu oferi numai un model de om anagramat si disperat dupa castig...oamenii nu au nevoie de asa model...si nici de suplimentele tale de 1 leu si cinspe' bani...sunt pe piata mult mai bune si mult mai ieftine !!!!
4Life
Postat pe 10 Iulie 2009 22:53
Care,colastra ta=zero.amway=zero,nutrilite=zero,am demonstrat dar tu erai inecat cu colastra si nu aveai cum sa vezi pentru ca nu era subtitrare.
enemgabriel
Postat pe 10 Iulie 2009 22:56
De la: enemgabriel, la data 2009-07-10 22:56:36Care,colastra ta=zero.amway=zero,nutrilite=zero,am demonstrat dar tu erai inecat cu colastra si nu aveai cum sa vezi pentru ca nu era subtitrare.
cel mam mare demonstrator in viata esti Tu...eu stau si ma intreb inca nu te-ai prins pana acuma ca eu fac un misto grav de tine ??? cam cate minte iti trebuie sa pricepi asta ??
4Life
Postat pe 10 Iulie 2009 23:03
De la: TF_, la data 2009-07-10 23:03:54
De la: enemgabriel, la data 2009-07-10 22:56:36Care,colastra ta=zero.amway=zero,nutrilite=zero,am demonstrat dar tu erai inecat cu colastra si nu aveai cum sa vezi pentru ca nu era subtitrare.
cel mam mare demonstrator in viata esti Tu...eu stau si ma intreb inca nu te-ai prins pana acuma ca eu fac un misto grav de tine ??? cam cate minte iti trebuie sa pricepi asta ?? [/quoteTu nu te-ai prins ca asta este un site unde cuvantul asta nu ar trebui sa fie?Iti bati joc de acesti oameni care cauta solutii la problemele lor?Atunci iti pot spune ca esti NESIMTIT.
enemgabriel
Postat pe 10 Iulie 2009 23:09
De la: enemgabriel, la data 2009-07-10 23:09:18
De la: TF_, la data 2009-07-10 23:03:54
De la: enemgabriel, la data 2009-07-10 22:56:36Care,colastra ta=zero.amway=zero,nutrilite=zero,am demonstrat dar tu erai inecat cu colastra si nu aveai cum sa vezi pentru ca nu era subtitrare.
cel mam mare demonstrator in viata esti Tu...eu stau si ma intreb inca nu te-ai prins pana acuma ca eu fac un misto grav de tine ??? cam cate minte iti trebuie sa pricepi asta ?? [/quoteTu nu te-ai prins ca asta este un site unde cuvantul asta nu ar trebui sa fie?Iti bati joc de acesti oameni care cauta solutii la problemele lor?Atunci iti pot spune ca esti NESIMTIT.
treaba ta ce poti spune...crezi ca intereseaza pe cineva ??? NU !!! oamenii sa caute solutii la problemele lor,eu le am la o mare diversitate,crede-ma...Ce paretre ai,azi a inceput cura cu TRANSFER FACTOR un pacient cu diabet de tip I si cu boala basedow...daca in 3-4 luni se insanatoseste,te bagi cu mine in afacere ??? te iau partenerul meu si te invat cum sa traiesti EXTRAORDINAR DE BINE !!! in 2-3 ani faci 10000 $/lunar ,te bagi ?
4Life
Postat pe 10 Iulie 2009 23:14
Pune analizele de acum si cele de peste 3 luni,dupa sa te arunci intr-un wc,pentru ca vei fii intr-un mare rahat.A,si retine eu nu mint oamenii ca sa ma imbogatesc.eu ii imbogatesc pe ei prin realizarea telurilor.
enemgabriel
Postat pe 10 Iulie 2009 23:17
De la: enemgabriel, la data 2009-07-10 23:17:11Pune analizele de acum si cele de peste 3 luni,dupa sa te arunci intr-un wc,pentru ca vei fii intr-un mare rahat.A,si retine eu nu mint oamenii ca sa ma imbogatesc.eu ii imbogatesc pe ei prin realizarea telurilor.
pai aici nu intelegi tu care este spilul,acel om stie deja cum sa faca sa-si autofinanteze cura proprie prin ajutorul dat altor oameni sa-si rezolve problemele !!! si mai depaerte de asta poate sa-si realizeze si visurile si crede-ma ca are posibilitatea !!! Hai ca te las dragule,ma bag la somn ca maine ma duc sa mai inscriu 2 persoane,sa-i ajut sa puna stapanire pe propria viata....eu nu fac MLM virtual cum faci tu...
4Life
Postat pe 10 Iulie 2009 23:25
De la: TF_, la data 2009-07-10 23:25:24
De la: enemgabriel, la data 2009-07-10 23:17:11Pune analizele de acum si cele de peste 3 luni,dupa sa te arunci intr-un wc,pentru ca vei fii intr-un mare rahat.A,si retine eu nu mint oamenii ca sa ma imbogatesc.eu ii imbogatesc pe ei prin realizarea telurilor.
pai aici nu intelegi tu care este spilul,acel om stie deja cum sa faca sa-si autofinanteze cura proprie prin ajutorul dat altor oameni sa-si rezolve problemele !!! si mai depaerte de asta poate sa-si realizeze si visurile si crede-ma ca are posibilitatea !!! Hai ca te las dragule,ma bag la somn ca maine ma duc sa mai inscriu 2 persoane,sa-i ajut sa puna stapanire pe propria viata....eu nu fac MLM virtual cum faci tu...

Pai ce faci tu este ilegal,imi spui si mie daca firma asta de smecheri si hoti daca este inregistrata in Romania?Imi spui si mie cum esti tu inregistrat fiscal din moment ce firma nu este inregistrata in Romania?Miroase a evaziune fiscala.Sa-i inscri unde,in depasire,pun pariu ca esti deja la munca cu seful langa tine si iti spune:hai mai somnorosule,iar a fost noaptea scurta pentru tine?
enemgabriel
Postat pe 11 Iulie 2009 07:27
De la: enemgabriel, la data 2009-07-11 07:27:14
De la: TF_, la data 2009-07-10 23:25:24
De la: enemgabriel, la data 2009-07-10 23:17:11Pune analizele de acum si cele de peste 3 luni,dupa sa te arunci intr-un wc,pentru ca vei fii intr-un mare rahat.A,si retine eu nu mint oamenii ca sa ma imbogatesc.eu ii imbogatesc pe ei prin realizarea telurilor.
pai aici nu intelegi tu care este spilul,acel om stie deja cum sa faca sa-si autofinanteze cura proprie prin ajutorul dat altor oameni sa-si rezolve problemele !!! si mai depaerte de asta poate sa-si realizeze si visurile si crede-ma ca are posibilitatea !!! Hai ca te las dragule,ma bag la somn ca maine ma duc sa mai inscriu 2 persoane,sa-i ajut sa puna stapanire pe propria viata....eu nu fac MLM virtual cum faci tu...

Pai ce faci tu este ilegal,imi spui si mie daca firma asta de smecheri si hoti daca este inregistrata in Romania?Imi spui si mie cum esti tu inregistrat fiscal din moment ce firma nu este inregistrata in Romania?Miroase a evaziune fiscala.Sa-i inscri unde,in depasire,pun pariu ca esti deja la munca cu seful langa tine si iti spune:hai mai somnorosule,iar a fost noaptea scurta pentru tine?
fratemele,un spre deosebire de tine,un parlit de electrician,sunt liber din 1997 !!!...si mai departe de asta sa-ti traduc....nu are nevoie ca firma sa fie inregistrata in Romania...tu esti talamb si nu ai cum sa fi auzit de societati off shore...!! deoarece neuronul este inecat in aoleu vara....dar asta este alta treaba...sa dai de zor din palme sa te vada sponsorul cat de umil esti,ca altfel isi indreapta atentia catre altul si tu mai faci profit la sfantul asteapta !!!
4Life
Postat pe 11 Iulie 2009 15:51
Ai auzit de evaziune fiscala?tu unde platesti impozit,sper ca nu la casa de copii?
enemgabriel
Postat pe 11 Iulie 2009 19:35
http://www.youtube.com/watch?v=uaHYVZOKbG8&feature=channel_page
enemgabriel
Postat pe 18 Iulie 2009 19:28
De la: enemgabriel, la data 2009-07-18 19:28:19http://www.youtube.com/watch?v=uaHYVZOKbG8&feature=channel_page
ce milogi !!!
4Life
Postat pe 19 Iulie 2009 00:06
De la: TF_, la data 2009-07-19 00:06:06
De la: enemgabriel, la data 2009-07-18 19:28:19http://www.youtube.com/watch?v=uaHYVZOKbG8&feature=channel_page
ce milogi !!!

Donsoara sau cucoana roxana modoran alias tf alias cine vrei tu,cine sunt milogi si cine sunt sarlatani?
enemgabriel
Postat pe 19 Iulie 2009 09:50
De la: enemgabriel, la data 2009-07-19 09:50:26
De la: TF_, la data 2009-07-19 00:06:06
De la: enemgabriel, la data 2009-07-18 19:28:19http://www.youtube.com/watch?v=uaHYVZOKbG8&feature=channel_page
ce milogi !!!

Donsoara sau cucoana roxana modoran alias tf alias cine vrei tu,cine sunt milogi si cine sunt sarlatani?
domnule petre sau enemgabriel,ma confunzi groaznic !!! de aceea iti tot spun ca esti un IDIOT !!!! saraca femeie,ce oi mai avea si cu ea....
4Life
Postat pe 19 Iulie 2009 15:15
De la: TF_, la data 2009-07-19 00:06:06
De la: enemgabriel, la data 2009-07-18 19:28:19http://www.youtube.com/watch?v=uaHYVZOKbG8&feature=channel_page
ce milogi !!!

Ia zi mai milogule sau miloaga nesimtita ce esti de ce suntem noi milogi?Ai bunul simt si dezvaluie identitatea ta aici,sau iti este teama de infatisare ?Vrem sa stim si noi de cine ne ferim sa nu ne omoare pe drum cu masina sau prin tribunale.
enemgabriel
Postat pe 19 Iulie 2009 15:16
De la: enemgabriel, la data 2009-07-19 15:16:36
De la: TF_, la data 2009-07-19 00:06:06
De la: enemgabriel, la data 2009-07-18 19:28:19http://www.youtube.com/watch?v=uaHYVZOKbG8&feature=channel_page
ce milogi !!!

Ia zi mai milogule sau miloaga nesimtita ce esti de ce suntem noi milogi?Ai bunul simt si dezvaluie identitatea ta aici,sau iti este teama de infatisare ?Vrem sa stim si noi de cine ne ferim sa nu ne omoare pe drum cu masina sau prin tribunale.
nu-mi bat eu capul cu idioti ca tine petrica frate....spor la intins mana...poate,poate faci de 20 puncte sa te pricopsesti cu vre-un bilet pe stadionul wembley...daca nu,o punem de o cheta si te trimitem noi la londra...punem cate 1 euro la fiecare produs 4 Life vandut in Romania si in 7-10 zile facem banii de drum ,de cazare si de bilet,ca sa te simti si tu odata in viata important...

p.s. numai vorbi tu in numele unor oameni inteligenti,ca-i insulti grav !!!
4Life
Postat pe 19 Iulie 2009 15:24
De la: TF_, la data 2009-07-19 15:24:11
De la: enemgabriel, la data 2009-07-19 15:16:36
De la: TF_, la data 2009-07-19 00:06:06
De la: enemgabriel, la data 2009-07-18 19:28:19http://www.youtube.com/watch?v=uaHYVZOKbG8&feature=channel_page
ce milogi !!!

Ia zi mai milogule sau miloaga nesimtita ce esti de ce suntem noi milogi?Ai bunul simt si dezvaluie identitatea ta aici,sau iti este teama de infatisare ?Vrem sa stim si noi de cine ne ferim sa nu ne omoare pe drum cu masina sau prin tribunale.
nu-mi bat eu capul cu idioti ca tine petrica frate....spor la intins mana...poate,poate faci de 20 puncte sa te pricopsesti cu vre-un bilet pe stadionul wembley...daca nu,o punem de o cheta si te trimitem noi la londra...punem cate 1 euro la fiecare produs 4 Life vandut in Romania si in 7-10 zile facem banii de drum ,de cazare si de bilet,ca sa te simti si tu odata in viata important...

p.s. numai vorbi tu in numele unor oameni inteligenti,ca-i insulti grav !!!

Tu excursie?Poate la azuga.Am cateva poze laprofil din Malaga anul asta,in martie cand am sa vin de la londra(daca mai traiesti) am sa-ti postez poze din arena de la Londra.Te oftici,da?
enemgabriel
Postat pe 19 Iulie 2009 16:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
tratament naturist pt fibrom uterin? 12 De la: pisik_healthy 18 Octombrie 2016 12:12
Dureri de stomac ,arsuri stomacale 63 De la: marinela_diana 18 August 2014 21:58
NOUTATI pentru domnisoare si doamne ! 3 De la: office_salinasusesi_ro 23 Februarie 2010 14:09
Apa Vie Romania 19 De la: ioanabobocea 10 Aprilie 2010 17:55
Helecobanter 4 De la: healthy001662 22 Septembrie 2009 08:44