Setari Cookie-uri

Probleme in relatie

Acum 2 ani de zile am cunoscut-o iesid la un suc cu mai multi prieteni si prietene...... am vazut-o prima oara atunci era si verisoara ei ( mihaela ) am uitat sa spun c ape prietena mea o cheama sorina.. in fine nu am dat mare importanta atunci era pentru prima oara cand o vazusem nu stiam absolut nik de ea . A trecut o perioada de vreo 3 zile in care m'am trezit cu un id la mine in lista si nu stia mcine este .. ( asta se intampla acum 2 ani de zile ) ERA SORI , intre timp am iesit cu mihaela la un suc la o plimbare in park si asa a inceput relatia cu mihaela , dupe o scurta perioada de timp mam despartit de ea dintr'o mare prostie a vb cu o fata pe id meu si acea persoana ia spus ca am isit la suc si multe altele in fine neam despartit .. si am inceput sa vb cu actuala mea prietena sori mai deschis ne intelegeam de minune
In fine ea avea prieten sa despartit de el cam acum 10 luni am fost alaturi de ea ii era foarte greu.. pana intr'o zi cand am avut un accident de motor coma 3 zile a stat la mine la spital si asta a insemnat mult ff mult ptr mine.. am trecut cu bine peste toate si la un moment dat ma-m indragostit de ea iam spus si asa a inceput relatia.
Anul acesta am avut bacul si eu si ea( eu sant din buk ea nu este din buk distanta sete cam de 240 de km in fine asta nu a contat ) mi-a spus ca o sa vinasa dea la fac in bucuresti am spus ac o ajut cu tot ce pot dar aici interveneau problemele trebuia sai spuna verisoarei ei ca santem impreuna si nu stia cum o sa reactioneze ..... a trecut bacul a ajuns in buk sa inscris la facultate ... eu am fost plecat din buk am revenit si trebuia sa ne intalnim si nu avea cum ptr ca verisoara ei plecase la mare in fine a vb cu verisoru daca o lasa cu mine in park aici incepe cea mai mare prostie care a putut sa o faca........ verisorul ei a intrebat-o de unde ma cunoaste ea pe mine ea a spus dupa net ma vazut vreodata nu desi verisorul ei ma cunostea de mult .... pur si simplu sori a mintit ca nu ma cunoaste.... acum nu mai are cum sai spuna verisorului ca ma cunoaste si santem impreuna de 4 luni ca am fost si la ea aks... si asa au inceput certurile ca nu poate sai spuna ce o sa creada el despre ea si am rugat-o lasama pe mine sa vb cu el si ii spun ca nu a stiut cum reactioneaza .. eu tot o bateam la cap spunei spunei sau ii spun u si ea tot o tinea pe a ei nui spun si nici u nui spui nik si mi-a spus daca ii spui ceva nu mai vb cu tine .. poi si cum vrei sa ne vedem.. nuj...akm relatia este fff rece dar tin la ea ff mult si nu vreau sa ne despartim ( poate sa aiba pe altcineva ? ).... Va rog ajutatima cu un sfat
Sorinel_healthy
Postat pe 25 Iulie 2009 11:36
esti sigur ca acel baiat este verisorul ei?
ank_jupiter
Postat pe 26 Iulie 2009 13:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
avortul pe timpul lui Ceausescu 197 De la: Mihaela214 18 Mai 2014 23:56
help pls 1 De la: kudika455821 20 Februarie 2012 20:03
buna 4 De la: kudika330957 15 Martie 2011 21:26
Buna ziua! 51 De la: kudika_28433 19 Februarie 2013 07:51
laparoscopie 10 De la: healthy002115 2 Octombrie 2009 22:13