Setari Cookie-uri

cine ma poate ajuta

am fost internata in spital pt o problema la picior.mi sa facut vaccinul antititan,am facut injectii cu antibiotice oxacilina.cand am iesit din spital la o zi dupa mi a venit menstruatia desi mie imi trecuse cu o sapt in urma.care poate fi cauza.mentionez ca am uitat sa i au anticonceptionalele timp de 2 zile (asta poate fi cauza?pt ca sa m ai int si nu sa mi a ve nit data trecuta)mi sa dat un tratament cu ciprolen 500mg.va rog sa imi dati un sfat pt ca imi curge mult si cu cheaguri .
kudikaoany
Postat pe 25 Iulie 2009 17:20
cel mai logic sfat e: MERGI LA DOCTOR! dar probabil k ti-ai rezolvat deja problema
floare_de_colt
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:08
cel mai important e sa mergi la medic.Eu nu am facut-o si dupa o displazie mamara m-am ales si cu micronoduli intracavitari
healthy008294
Postat pe 5 Noiembrie 2009 01:01
App stie cineva ce sunt acesti micronoduli intracavitari?Sunt tare speriata...
healthy008294
Postat pe 5 Noiembrie 2009 01:03
va rog sa ma ajutati cu un sfat sau o parere.de vreo 3 luni si mai bine ma confrunt cu o problema (daca poate fi num asa) ma apuca o moleseala lesin de la stomag apoi cu contractii musculare si tremur din tot corpul dureri de dupa cap si palpitatii cu noduri in gat.cand ajung la urgente de fiecare data imi spune:tetanie lipsa de calciu,spasmofilie si imi face calciu in vena si atat.la inima n-am prea mari probleme prolapsde insuficienta mitrala stanga.analizele sunt bune si totusi mie mi-e rau acum fac crize din trei in trei zile.nu stiu ce sa fac?daca as fi sanatoasa nu as avea starile astea.poate a trecut careva dintre voi prieteni prin asa ceva.si spuneti-mi ce ati facut voi.
bighiu
Postat pe 1 Decembrie 2009 14:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am fost la doctora ginecolog 35 De la: caisa 13 August 2013 13:12
sarcina 3 De la: olteancristinamaria 1 Martie 2010 15:18
constipatia la copii prescolari 16 De la: alexia4 20 Martie 2010 22:27
sangerari menstruale maro 5 De la: rebeca69 17 Ianuarie 2010 15:11
mai snt virgin 31 De la: Shhh 29 Iulie 2010 22:39