Setari Cookie-uri

discopatie lombara si spondiloza cervicala

sufar de discopatie lombara si spondiloza cervicala ,stie cineva in ce statiune balneara se poate trata? cit ar trebui sa faci tratament?eu am incercat anul trecut la OCNELE SIBIULUI dar din lipsa de timp am stat numai 6 zile asi vrea sa stiu ,sa tratat cineva si a avut rezultate?medicamente si fizio terapie nu m-au ajutat multumesc anticipat.
kudika078676
Postat pe 8 August 2009 15:43
AICI ! (tratamente la cabinet)
ACOLO ! (tratamente distale)
Pentru ADULTI SI COPII
TERAPIE CU LUMINA SI APA VIE
ENGLEZA si ROMANA si EBRAICA.
PROFESIONALISM , RESPECT , CREATIVITATE , ARMONIE , SANATATE.
LIGHT MASSAGE and LIGHT COSMETIC ,
SUB SUPRAVEGHERE MEDICALA SI
CONSILIERE PSIHOLOGICA,
REFLEXOTERAPIE ,
MASAJ DE RELAXARE SI TERAPEUTIC,
TRATAMENTE COSMETICE
TRATAMENTE ENERGETICE
CU LUMINA POLARIZATA (BIOPTRON PRO) ,
RAZE INFRAROSII SI HELIU(CERAGEM).
dar si
TIBETAN REIKI , ASCENSION REIKI, PRANIC HEALING ,FENG SHUI, RADIESTEZIE si INFORENERGETICA,CHI_CHUNG MEDICAL, PSIHOTERAPIE PRANICA, FENG SHUI PRANIC&VASTU,
CRISTALOTERAPIE PRANICA , CROMOTERAPIE,MELOTERAPIE, AROMOTERAPIE , etc) dar si cursuri de
USUI and TIBETAN REIKI, ASCENSION REIKI, POWER KI
oferim gratuit cu IUBIRE SI RECUNOSTINTA
LEAVING WATER THERAPY
APA VIE
=apa structurata si energizata cu proprietati terapeutice si bactericide .
Cerem si oferim seriozitate.
Pentru informatii suplimentare si programare va rugam sa ne contactati.
ioana.bobocea@yahoo.com
0744.300.432 (IOANA)
Fix ; 021.420.80.96





IOANA1947
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:02
intra pe www.ne-tratam.ro si ai sa afli mai multe
multa sanatate iti doresc
naziru
Postat pe 9 Noiembrie 2009 22:26
de vreo 2 ani de zile am probleme cu ,coloana..am tot mers la medic(spania) si imi dau mereu aceleasi pastile(ibuprofeno care sunt bune si ptr durere de cap .de burta.....)miau facut radiografie si nu apare nik. insa durerea continua......????????
fata_healthy
Postat pe 14 Noiembrie 2009 17:08
buna mergi si fati un MRA sau cum se spune la noi remeneu si acolo o sa vezi exact ce ai si eu am luat foarte multe pastile antiflamatorii si nu mau ajutat decit citeva zile ,anul acesta am mers in rominia o luna jumate si am facut KINETOTERPIE SI ACOPUNCTURA si FITOTERAPIE asta este un tratament natural cu tincturi de plante nu te faci bine trebuie sa faci gimnastica zinlic si sa ei aceste tincturi mie mi-au redus nervozitatea starile emotive si tonifierea musculara am totusi o virsta daca vrei relatii contacteazama cu placere iti dau adresa doctorului si a chinetoterapeutuli cu care am facut eu dar trebuie sa stii ca rezultatele se vad dupa cel putin 4 luni multa sanatate
kudika078676
Postat pe 16 Noiembrie 2009 06:31
nu stiu sigur knd o sa merg in romania...oricum multumesc frumos
fata_healthy
Postat pe 16 Noiembrie 2009 20:16
buna a-si vrea sa iau si eu legatura cu tine in legatura cu spondiloza cervicala imi poti lasa si mie un nr de telefon sau cv sa vb cu tine te rog mult de tot
kudika490009
Postat pe 27 Decembrie 2011 19:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
TELEFONIE GRATIS 2 De la: wanderson 5 August 2013 16:03
Sa raman cu el sau nu?! 39 De la: kyru 16 Martie 2010 17:24
Planuri pentru Noul An 6 De la: office_salinasusesi_ro 17 Februarie 2010 10:22
Care este Solutia eficienta pentru combaterea rozatoarelor si a gandacilor de bucatarie ? 1 De la: kudika_977588 9 Decembrie 2014 16:19
Design interior 2 De la: adi04 25 Octombrie 2009 08:38