Setari Cookie-uri

dieta?!

buna.numele meu e Ioana.am o luna de cand am renuntat la paine,paste fainoase,bauturi carbogazoase si binenteles sare, zahar, grasimi si totusi nu vad nici un rezultat.dar nu ma dau batuta. am inteles ca se poate traii si fara.mananc iaurturi,supa,carne de pui(fiarta sau la gratar) pepene pt ca acum e sezonul si batoane de la fitness pt ca au fibre si putine calorii(nu mai mult de 2 pe zi), apa si ceai la discretie daca va ajuta cu ceva va spun ca eu am comparat alimentele interzise cu tigarile si daca la tigari poti renunta cu ceva vointa de ce nu poti si in cazul mancatului excesiv. cred ca functioneaza
va astept pe forum pt discutii
healthy004745
Postat pe 19 August 2009 03:09

AICI ! (tratamente la cabinet)
ACOLO ! (tratamente distale)
Pentru ADULTI SI COPII
TERAPIE CU LUMINA SI APA VIE
ENGLEZA si ROMANA si EBRAICA.
PROFESIONALISM , RESPECT , CREATIVITATE , ARMONIE , SANATATE.
LIGHT MASSAGE and LIGHT COSMETIC ,
SUB SUPRAVEGHERE MEDICALA SI
CONSILIERE PSIHOLOGICA,
REFLEXOTERAPIE ,
MASAJ DE RELAXARE SI TERAPEUTIC,
TRATAMENTE COSMETICE
TRATAMENTE ENERGETICE
CU LUMINA POLARIZATA (BIOPTRON PRO) ,
RAZE INFRAROSII SI HELIU(CERAGEM).
dar si
TIBETAN REIKI , ASCENSION REIKI, PRANIC HEALING ,FENG SHUI, RADIESTEZIE si INFORENERGETICA,CHI_CHUNG MEDICAL, PSIHOTERAPIE PRANICA, FENG SHUI PRANIC&VASTU,
CRISTALOTERAPIE PRANICA , CROMOTERAPIE,MELOTERAPIE, AROMOTERAPIE , etc) dar si cursuri de
USUI and TIBETAN REIKI, ASCENSION REIKI, POWER KI
oferim gratuit cu IUBIRE SI RECUNOSTINTA
LEAVING WATER THERAPY
APA VIE
=apa structurata si energizata cu proprietati terapeutice si bactericide .
Cerem si oferim seriozitate.
Pentru informatii suplimentare si programare va rugam sa ne contactati.
ioana.bobocea@yahoo.com
0744.300.432 (IOANA)
Fix ; 021.420.80.96




IOANA1947
Postat pe 23 Octombrie 2009 10:23
e chiar ok ce ai facut tu :D eu sunt la o dieta cam drastica acuma. mananc numai fructe multe (kiwi,portocale si mere) si amestecuri de legume (din acelea congelate) si uneori mai mananc si carne, pt proteine. Asta combinat cu sport, incerc sa ard minim 400 de calorii.
Fa si sport,poate de aia nu apar rezultate. Ce inaltime si greutate ai?
GreenBubbles
Postat pe 14 Ianuarie 2010 16:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Tahitian Noni® Extra Bioactive Beverage™ 41 De la: kudika226898 29 Ianuarie 2011 01:01
Concert Mozart Rock la Sala Palatului Exceptional! 1 De la: deliapetrescu@yahoo.com 9 Iunie 2009 18:28
Mancaruri rapide inainte de servici 7 De la: Rusu_Andrei_Andrei_1 17 Iulie 2016 22:20
celulita 7 De la: kudika382973 10 Mai 2011 15:43
Dieta South Beach 21 De la: Ronnie_Coleman 12 Noiembrie 2010 18:04