Setari Cookie-uri

cum sa iti mentii greutatea

salutare.vreau sa va impartasesc cateva din secretele mele in ceaa ce priveste slabitul si mentinerea greutatii ideale.in primul rand nici o cura de slabire nu este universal valabila si nu este de folos daca nu este susutinuta de efort fizic.ceea ce ne intereseaza cu adevarat nu este dieta perfecta ci regimul de viata asa zis perfect care sa ne asigura forta de care avem nevoie in fiecare zi, sanatatea,frumusetea, feminitatea si desigur longevitatea.orice cura de slabire( si credeti ma da rezultate) incepe cu 2 zile de infometare este singura solutie pt a transmite organismului semnalul ca de acum inainte va fi nevoit sa consume din depoziltul propriu, mai pe romaneste stomacul se micrsoreaza astfel incat din a 3 zi cand incepem regimul porpriu zis el va ajunge mult mai usor la senzatia de satietate.a 3 zi de regim care va dura depinde de organism pana la 1 sapt poate chiar 2 maxim incepe cu un micdejun consisntent dar fara grasimi cum ar fi iaurt cu cereale iaurt simplu, clatite cu gem, iaurt cu banane ( atentie iaurt simplu si banana separat fiind excluse iaurturile cu diferite arome si gusturi) sau banalele cereale cu lapte si 1 cana de cafea ( exclusa cea la pliculete 3 in 1 sau alte prostii), la pranz o masa din tr un singur fel adik fie o supa ,fie o salata fie o friptura cu orez sau piurea, peste la cuptor, pui, curcan, etc.aici trebuie sa avem in vedere o serie de regului : SA SPUNEM NU URMATOARELOR: PAINE, PRAJEALA, ULEI DE FLOAREA SOARELUI- INLOCUIT CU ULEI DE MASILINE SAU PORUMB, NU COMBINATII DEZASTRUASE ALEA ALIMENTELOR CUM AR FI PASTELE CU PAINE SAU CIORBA CU PAINE , MANCARURI SEMIPREPARATE - LA PLIC ETC., intre pranz si cina vine momentul de rasfat si anume al desertului fie inghetata fie ciocolata neagra fie fructe desigur in cantitati rezonabile, si cina care poate fi bazata pe o salata ,in cazul in care anumite alimente nu ne provoaca acidatate- depinde de fiecare organism, fie ocana de lapte cu 2 biscuiti, sau 1 punga de pufuleti romanesti simpli, un covrig orice care sa ne lase sa dormim satui.
foarte important este faptul ca fiecare organism are propriul sau ritm asa incat nu poti fixa ore pt fiecare moment al mesei, desigur este de preferat sa ne stabilim intervale regulate de a lua masa si sa ne facem timp pt cel putin jum de ora de exervcitii fizice de tot felul, sau de alergat de sarit coarda de orice.atentie curatenia sau munca de la serviciu ,joaca cu copilul nu ajuta intru cat organismul este deja obisnuit cu aceaste miscari deci el nu consuma din depozitul adipos.duminica este singura zi in care masa de pranz poate fi completa cu 2 feluri de mancare. atentie la prietenii binevoitori sau la parintii insistenti care si manifestea afectiunea prin oferirea unuei gustari cu putina detrminare si mult uitat in oglinda cu dezgust te vor aduce pe linia de plutire.pe mine ma ajutat enorm sa ma uit la colaceii inestetici si la gusa pe care o capatasem. constientizarea aspectului norstru din ce in ce mai diform este primul pas spre un look mai placut. dupa primele 5 kg peirdute va recomand sa faceti o vizita la un salon sa va pensati sa va tundeti orice care va face sa va simtiti mai feminina in functie de buget- in plus veti auzi complimente si veti constientiza ca rezultatele se vad. va urez succces. eu am acum45 de kg si duc un regim de viata minunat nu simt nevoia de a manca paine, cu dulciurile e mai greu :)))fac sport ,manancd oar carne alba legume, salate, multe lactate.secretul este mentinerea unui echilibru daca azi mamanci lactatate mai multe urmatoarele zile le vei dedica legumelor si fructelor, sau carnii. este de fapot iideea de baza a regimului disociat care dupa cum stiti a facut minuni in multe cazuri.
grasuta
Postat pe 3 Septembrie 2009 17:14
dupa cum ai spus regimul nu da roade la toata lumea . asa k las'o ... numai aberatii ai scris ... am vrut sa inkid pagina de la primele cuvinte cand ai pomenit de infomentare ... nici un nutritionist nu te'ar sfatui sa faci asta ... de unde veniti voi astia care le stiti p toate . mai studiaza nutritionismul si ai sa iti skimbi opinia

cu placere pentru sfaturi.
filipsvaricek
Postat pe 17 Octombrie 2009 09:08
De la: grasuta, la data 2009-09-03 17:14:50salutare.vreau sa va impartasesc cateva din secretele mele in ceaa ce priveste slabitul si mentinerea greutatii ideale.in primul rand nici o cura de slabire nu este universal valabila si nu este de folos daca nu este susutinuta de efort fizic.ceea ce ne intereseaza cu adevarat nu este dieta perfecta ci regimul de viata asa zis perfect care sa ne asigura forta de care avem nevoie in fiecare zi, sanatatea,frumusetea, feminitatea si desigur longevitatea.orice cura de slabire( si credeti ma da rezultate) incepe cu 2 zile de infometare este singura solutie pt a transmite organismului semnalul ca de acum inainte va fi nevoit sa consume din depoziltul propriu, mai pe romaneste stomacul se micrsoreaza astfel incat din a 3 zi cand incepem regimul porpriu zis el va ajunge mult mai usor la senzatia de satietate.a 3 zi de regim care va dura depinde de organism pana la 1 sapt poate chiar 2 maxim incepe cu un micdejun consisntent dar fara grasimi cum ar fi iaurt cu cereale iaurt simplu, clatite cu gem, iaurt cu banane ( atentie iaurt simplu si banana separat fiind excluse iaurturile cu diferite arome si gusturi) sau banalele cereale cu lapte si 1 cana de cafea ( exclusa cea la pliculete 3 in 1 sau alte prostii), la pranz o masa din tr un singur fel adik fie o supa ,fie o salata fie o friptura cu orez sau piurea, peste la cuptor, pui, curcan, etc.aici trebuie sa avem in vedere o serie de regului : SA SPUNEM NU URMATOARELOR: PAINE, PRAJEALA, ULEI DE FLOAREA SOARELUI- INLOCUIT CU ULEI DE MASILINE SAU PORUMB, NU COMBINATII DEZASTRUASE ALEA ALIMENTELOR CUM AR FI PASTELE CU PAINE SAU CIORBA CU PAINE , MANCARURI SEMIPREPARATE - LA PLIC ETC., intre pranz si cina vine momentul de rasfat si anume al desertului fie inghetata fie ciocolata neagra fie fructe desigur in cantitati rezonabile, si cina care poate fi bazata pe o salata ,in cazul in care anumite alimente nu ne provoaca acidatate- depinde de fiecare organism, fie ocana de lapte cu 2 biscuiti, sau 1 punga de pufuleti romanesti simpli, un covrig orice care sa ne lase sa dormim satui.
foarte important este faptul ca fiecare organism are propriul sau ritm asa incat nu poti fixa ore pt fiecare moment al mesei, desigur este de preferat sa ne stabilim intervale regulate de a lua masa si sa ne facem timp pt cel putin jum de ora de exervcitii fizice de tot felul, sau de alergat de sarit coarda de orice.atentie curatenia sau munca de la serviciu ,joaca cu copilul nu ajuta intru cat organismul este deja obisnuit cu aceaste miscari deci el nu consuma din depozitul adipos.duminica este singura zi in care masa de pranz poate fi completa cu 2 feluri de mancare. atentie la prietenii binevoitori sau la parintii insistenti care si manifestea afectiunea prin oferirea unuei gustari cu putina detrminare si mult uitat in oglinda cu dezgust te vor aduce pe linia de plutire.pe mine ma ajutat enorm sa ma uit la colaceii inestetici si la gusa pe care o capatasem. constientizarea aspectului norstru din ce in ce mai diform este primul pas spre un look mai placut. dupa primele 5 kg peirdute va recomand sa faceti o vizita la un salon sa va pensati sa va tundeti orice care va face sa va simtiti mai feminina in functie de buget- in plus veti auzi complimente si veti constientiza ca rezultatele se vad. va urez succces. eu am acum45 de kg si duc un regim de viata minunat nu simt nevoia de a manca paine, cu dulciurile e mai greu :)))fac sport ,manancd oar carne alba legume, salate, multe lactate.secretul este mentinerea unui echilibru daca azi mamanci lactatate mai multe urmatoarele zile le vei dedica legumelor si fructelor, sau carnii. este de fapot iideea de baza a regimului disociat care dupa cum stiti a facut minuni in multe cazuri.
sfaturi,hm.un sfat dovedit ar fi acela ca nicio cura de slabire nu poate da roade fara o detoxifiere in prealabil.
ene_m_gabriel
Postat pe 17 Octombrie 2009 10:32
fiecare organism reactioneaza diferit la o cura de slabire.. deci nu merge la toti
m_geani
Postat pe 17 Octombrie 2009 11:53
De la: M_Geany, la data 2009-10-17 11:53:41fiecare organism reactioneaza diferit la o cura de slabire.. deci nu merge la toti
Ba da,dar rezultatele sunt diferite.
ene_m_gabriel
Postat pe 17 Octombrie 2009 15:57
grasuta, ce spui tu ca orice cura de slabire incepe cu doua zile de infometare e cam aiurea.. aia-i mai degraba o cura de slabire esuata. dupa doua zile in care te infometezi, a treia zi (eventual) te pui sa infuleci. apoi, nu ai moment de rasfat cand esti la cura..cat despre complimente, daca mai si apleci urechea la ele, ajungi sa te pacalesti singura; sunt niste cuvinte spuse ca sa te faca sa te simti bine.. nu inseamna neaparat ca ai slabit cine-stie-ce.
iar in ce priveste mersu' la saloane de infrumusetare is de parere ca o fata/femeie trebuie sa se ingrijeasca (atent) si inainte, si in timpul, si dupa o cura de slabire.
spor!
artemisor
Postat pe 17 Octombrie 2009 16:33
ma miram ca sa iti multumeasca cineva in romania asta.daca nu sunteti de acord ,foarte bine ,dar taceti din gura railor ce sunteti,ca fata nu a dat in cap la nimeni.bravo tie ca ai ambitia sa iti menti greutatea.
healthy001744
Postat pe 17 Octombrie 2009 16:53
Daca incepi cu 2 zile de infometare si ti se micsoreaza stomacul...apoi cand vei manca normal arderile nu vor mai fi atat de rapide...si te vei ingrasa mai mult.Dupa parerea mea o cura de slabire incepe treptat prin eliminarea alimentelor "rele" si muuult sport.
Luvly
Postat pe 17 Octombrie 2009 18:30
da "Daiana" cred ca ai dreptate si eu am incercat 7 zile sa nu mananc dulciuri deloc si paine iar dupa ora 18 nimic doar un fruct si am reusit sa slabesc 4kg dar mai mult am slabit in cm ...deci se poate totul tine de vointa iar pt gurmande este ..o super vointa ....
fifi_healthy
Postat pe 18 Octombrie 2009 15:40
Sunt noua pe aici...dar nu si in ale "slabitului" ca sa zic asa...referitor la ceea ce a zis gresuta..intr-adevar a functionat pt ea si nu e obligatoriu sa functioneze pt toata lumea...a dat un exemplu...cu infometarea insa nu sunt de acord! Am tinut si eu o cura de slabire catvea luni si nu pot spune ca m-am infometat..mi-am facut singura un regim alimentar cu informatii culese de pe unde am putut...am luat si niste suplimente naturiste care mi-au mai redus pofta de mancare..de la calivita sunt...mie mi-au folosit si tin sa precizez ca n-au avut efecte adverse...dimpotriva..rezultatele au aparut relativ repede si mi-am reglat si tranzitul intestinal totodata...nu m-am infometat dar am redus portiile, am mancat doar 2 felii de paine pe zi, mai putin mancare gatita, salate, carne la gratar chiar si de porc dar slaba, fara dulciuri(daca chiar nu puteam luam cateva cubulete de ciocolata neagra), fructe si legume cat cuprinde si ff important:nu mancam dupa ora 19.00! in prima luna am dat jos 5 kg....apoi am slabit constant...in total 14 kg! de la 92...faceti voi socoteala.. . Neglijenat fata de propria persoana si cateva deceptii ale vietii m-au adus aici...dar am zis stop! Acum as vrea sa ajung macar la 70...nu-mi doresc mai putin..,am 1.70 si 32 ani..un copil...cred ca e suficient in cazul meu. Am o slujba sedentara si cu miscarea stau cam prost insa..pe perioada regimului(care a avut loc anul trecut timp de vreo 4 luni...de atunci ma mentin la greutatea de mai sus)am mers f mult pe jos...atat puteam sa fac...dar a dat roade...si am alt tonus acum..muream daca urcam doua etaje...am si ceva probleme cu coloana vertebrala si chiar era nevoie sa slabesc....acum vreau sa merg mai departe cu regimul dar si cu miscarea...de aceea ma gandesc serios la un aparat pt exercitii....la sala nu pot merge ca nu am in zona asa ceva...stau la cativa km buni de Buc..dar cu vointa rezolvam multe...asta incerc sa spun..iei proportii usor si pe nesimtite si parca e greu sa renunti la multe...dar cand te urci pe cantar si te sperii, cum s-a intamplat cu mine si ti-ai dori sa imbraci unele haine si constati cu frustrare ca nu au masura ta asta te ambitioneaza! Bafta fetelor si luati ce este mai bun de aici si ceea ce vi se potriveste...eu nu am fost la nutritionist, am incercat singura cu informatii de pe carti, din carti, reviste si am reusit. Recomand cartea Mihaelei Bilic...o nutritionista extraordinara...acolo veti citi ca nu e nevoie sa mergi la nutritionist regulat. Poate ca e nevoie de ceva analize la inceput sa vezi daca organismul tau e ok....niste teste hormonale..in rest vointa si miscare:)
Bafta tuturor!
crissy_danielle
Postat pe 19 Octombrie 2009 11:55
Eu cred,ca,Grasuta nu se referea la faptul de a sta nemancat ,ci,ca orice ai manca,indicat in cura respectiva de slabit,te va infometa,nefiind organismul obisnuit,deci in primele zile vei fi infometat,lipsit de mancarurile obisnuite organismului.
healthy005889
Postat pe 19 Octombrie 2009 13:59
Da..e o diferenta..normal..cantiatatea este mai mica, de aceea simti senzatia de foame chiar si dupa ce ai mancat...in afara de cele trei mese principale pe zi eu mai mancam intre un fruct sau un iaurt...deci 3 mese principale si 2 gustari
crissy_danielle
Postat pe 19 Octombrie 2009 14:05
buna, am sa va spun in mare povestea mea in mare legat de surplusu de kilograme. In urma cu vro 5 ani cand aveam cam 20 de ani, am inceput sa observ ca orice beam sau orice mancam era dezastru pt mine ca ma ingrasam si de la apa fara nici o explicatie. iar mama mea care mergea la un nutritionist pt problemele de sanatate, si intr-un final am ascultat-o sa merg cu ea la acel doctor. Iar doctorul nu mia sp sa ma infometez pt a slabi ci din contra ca mia sp sa exclud din alimentatia mea " grasimile, dulciurile, sucurile acidulate si cele neacidulate" si daca vreau sa beau un suc natural sa mil fac in casa si mia sp cat de mult sport. Doar ca din pacate la mine nu era doar din cauza alimetatiei ci din cauza inceputuilui de glanda tiroida, si am respectat tot ce mia sp iar la ora actuala sunt fara probleme, dar infometarea este cea mai MARE PROSTIE.
mikydutza_healthy
Postat pe 20 Octombrie 2009 10:26
http://calitateavietii.wordpress.com/2009/10/26/dieta-cu-lamai/
camiflorea
Postat pe 26 Octombrie 2009 08:01

ACUM !
AICI (local ) !
ACOLO(distal) !
Pentru dumneavoastra
LIGHT& LEAVING WATER THERAPY
ENGLEZA & ROMANA & EBRAICA.
PROFESIONALISM , RESPECT , CREATIVITATE , ARMONIE , SANATATE.
LIGHT MASSAGE & LIGHT COSMETIC ,
SUB SUPRAVEGHERE MEDICALA SI
CONSILIERE PSIHOLOGICA,
REFLEXOTERAPIE ,
MASAJ DE RELAXARE SI TERAPEUTIC,
TRATAMENTE COSMETICE
TRATAMENTE ENERGETICE
CU LUMINA POLARIZATA , RAZE INFRAROSII SI HELIU.
dar si
TIBETAN REIKI , ASCENSION REIKI, PRANIC HEALING ,FENG SHUI, RADIESTEZIE si INFORENERGETICA,CHI_CHUNG MEDICAL, PSIHOTERAPIE PRANICA, FENG SHUI PRANIC&VASTU,
CRISTALOTERAPIE PRANICA , CROMOTERAPIE,MELOTERAPIE, AROMOTERAPIE , etc) dar si cursuri de
USUI & TIBETAN REIKI, ASCENSION REIKI, POWER KI
oferim gratuit cu “IUBIRE SI RECUNOSTINTA
”LEAVING WATER THERAPY”
APA VIE
=apa structurata si energizata cu proprietati terapeutice si bactericide .
Cerem si oferim seriozitate.
Pentru informatii suplimentare si programare va rugam sa ne contactati.
ioana.bobocea@yahoo.com
0744.300.432 (IOANA)
Fix ; 021.420.80.96


IOANA1947
Postat pe 28 Octombrie 2009 15:28
infometare? cn te-a prostit asa?
m_geani
Postat pe 31 Octombrie 2009 11:41

Dragele mele doresc sa va ofer cateva detalii despre absorbantele si tampoanele atat de necesare pentru igiena intima.
Stiati ca pentru albirea lor se utilizeaza DIOXINA .Stiati ca de obicei se pune ceva mai multa DIOXINA pentru a produce sangerare mai abundenta si pentru a cumpara in consecinta …noi si noi absorbante sau tampoane.

Dar stiati ca
DIOXINA PRODUCE CANCER DE COL UTERIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,
asa se explica incidenta masiva a acestei grave afectiuni in lume.

Acum si in ROMANIA au aparut TAMPOANE ANIONICE CU PROTECTIE ACTIVA , produse care genereaza IONI NEGATIVI , in lume fiind deja un miliard de beneficiari

Acestea sunt ……….absorbantele active LOVE MOON ,

Aceste absorbante au incorporate in ele o banda dintr-un materal special (brevetat)care, in contact cu corpul emite o mare concentratie de ioni negativi.

Acesti Ionii negativi (anionii),datorita sarcinii electrice negative
distrug bacteriile anaerobe(care au sarcina electrica pozitiva) avand astfel efecte benefice in starea dvs. de sanatate si in numeroase afectiuni : eroziune si infectii ale colului uterin cu toate tipurile de bacterii, candidoze, chist ovarian, miom uterin, fibromiom, endometrioza, infectia cailor urinare, prolaps vaginal, incontinenta urinara, arsuri si uscaciune vaginala (la menopauza), dismenoree, scurgeri excesive, herpes, cancer de col uterin etc.

Actiunea generarii de anioni este complet naturala si nu are nici o contraindicatie.
In plus, elimina mirosurile.

Atentie ! - foarte important este ca se livreaza impreuna cu un card de autoanalize (GRATIS !) pentru aflarea imediata a starii de sanatate (in special a colului uterin).
Produsele au certificate FDA-USA si UE.

Diferenta de pret fata de absorbantele obisnuite este nesemnificativa, in raport cu multele avantaje oferite de tampoanele anionice cu protectie activa.

EXISTA :
• absorbantele pentru ciclu normal,
• ciclu abundent sau
• pentru uz zilnic,
dar si
• absorbante mini,
• absorbantele pentru bikini,

Acum despre alte produse utile pentru sanatatea dvs.:
Talpici cu emisii de infrarosii si de ioni negativi
Si
Seturi cu plasturi impotriva durerilor de ciclu
(ofera mai mult de 16 ore de alinare a durerilor, disconfort abdominal,
eliminarea durerilor si este ideal
pentru intretinerea ovarelor sau
ingrijirea dupa avort.

Nu trebuie sa devii DISTRIBUITOR daca nu vrei
dar poti cumpara aceste produse cu reducere de 25%
in calitate de CLIENT PREFERENTIAL.
Ce zici ,VREI ?


Pentru informatii suplimentare si programare va rugam sa ne contactati.
ioana.bobocea@yahoo.com
0744.300.432 (IOANA)
Fix ; 021.420.80.96

…..atunci…. te rog citeste in continuare..









ACUM !
AICI (local ) !
ACOLO(distal) !
Pentru dumneavoastra
LIGHT& LEAVING WATER THERAPY
ENGLEZA & ROMANA & EBRAICA.
PROFESIONALISM , RESPECT , CREATIVITATE , ARMONIE , SANATATE.
LIGHT MASSAGE & LIGHT COSMETIC ,
SUB SUPRAVEGHERE MEDICALA SI
CONSILIERE PSIHOLOGICA,
REFLEXOTERAPIE ,
MASAJ DE RELAXARE SI TERAPEUTIC,
TRATAMENTE COSMETICE
TRATAMENTE ENERGETICE
CU LUMINA POLARIZATA , RAZE INFRAROSII SI HELIU.
dar si
TIBETAN REIKI , ASCENSION REIKI, PRANIC HEALING ,FENG SHUI, RADIESTEZIE si INFORENERGETICA,CHI_CHUNG MEDICAL, PSIHOTERAPIE PRANICA, FENG SHUI PRANIC&VASTU,
CRISTALOTERAPIE PRANICA , CROMOTERAPIE,MELOTERAPIE, AROMOTERAPIE , etc) dar si cursuri de
USUI & TIBETAN REIKI, ASCENSION REIKI, POWER KI
oferim gratuit cu “IUBIRE SI RECUNOSTINTA
”LEAVING WATER THERAPY”
APA VIE
=apa structurata si energizata cu proprietati terapeutice si bactericide .
Cerem si oferim seriozitate.
Pentru informatii suplimentare si programare va rugam sa ne contactati.
ioana.bobocea@yahoo.com
0744.300.432 (IOANA)
Fix ; 021.420.80.96




IOANA1947
Postat pe 19 Noiembrie 2009 11:25
De la: artemisor, la data 2009-10-17 16:33:08grasuta, ce spui tu ca orice cura de slabire incepe cu doua zile de infometare e cam aiurea.. aia-i mai degraba o cura de slabire esuata. dupa doua zile in care te infometezi, a treia zi (eventual) te pui sa infuleci. apoi, nu ai moment de rasfat cand esti la cura..cat despre complimente, daca mai si apleci urechea la ele, ajungi sa te pacalesti singura; sunt niste cuvinte spuse ca sa te faca sa te simti bine.. nu inseamna neaparat ca ai slabit cine-stie-ce.
iar in ce priveste mersu' la saloane de infrumusetare is de parere ca o fata/femeie trebuie sa se ingrijeasca (atent) si inainte, si in timpul, si dupa o cura de slabire.
spor!


mkr sti ce vorbesti?
m_geani
Postat pe 19 Noiembrie 2009 21:40
De la: artemisor, la data 2009-10-17 16:33:08grasuta, ce spui tu ca orice cura de slabire incepe cu doua zile de infometare e cam aiurea.. aia-i mai degraba o cura de slabire esuata. dupa doua zile in care te infometezi, a treia zi (eventual) te pui sa infuleci. apoi, nu ai moment de rasfat cand esti la cura..cat despre complimente, daca mai si apleci urechea la ele, ajungi sa te pacalesti singura; sunt niste cuvinte spuse ca sa te faca sa te simti bine.. nu inseamna neaparat ca ai slabit cine-stie-ce.
iar in ce priveste mersu' la saloane de infrumusetare is de parere ca o fata/femeie trebuie sa se ingrijeasca (atent) si inainte, si in timpul, si dupa o cura de slabire.
spor!


da sigur
m_geani
Postat pe 19 Noiembrie 2009 21:41
scz sincer am vrut sa rasp la eme gabriel da nuj ce are..hmm nu pricep dc m-ai contrazis? mkr sti ce spui?
m_geani
Postat pe 19 Noiembrie 2009 21:42
Eu am 26ani si 1.65 si raman fie intre 48-50kg sau cateodata 50-52kg si nu ma infometez ever NEVER, inca mananc castroane de paste, ciocolata pot sa manac si una pe zi, mananc carne dar mai rarut si nu o combin decat cu salate sau legume, deserturile sunt o masa separata si mai am cateva reguli de genul.... si sunt foarte ok. Sunt activa, merg mult pe jos, alerg, sala din cand in cand si da am un pic de celulita si eu... dar mi-e ok fix asa.
Nu conteaza cate kilograme am ci mai degraba sa fiu sanatoasa, ma simteam bine si la 55 si sunt ok si la 50. Depinde de ce vreti pentru corpul vostru, pentru voi.... invatati sa va controlati corpul bine si sa ii dati ce are nevoie in loc sa luati pastile si sa faceti diete idioate care va pot duce la dezechilibre serioase.

Succese!
hessome
Postat pe 20 Noiembrie 2009 10:06
sunt de acord cu tine
adelia_healthy
Postat pe 4 Decembrie 2009 22:13
Buna! Puteti slabi in mod natural cu Hoodia Gordonii 1000mg. Acesta este un supliment 100% natural din catcusul numit hoodia gordonii care va reduce pofta de mancare. Trebuie doar sa inlocuiti o masa pe zi cu o capsula de Hoodia Gordonii 1000 mg.
Daca doriti sa stiti mai multe detalii va las id-ul: oana_eu2009
Va pup
O zi buna!
scumpica20
Postat pe 5 Ianuarie 2010 13:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Evaluare Nutritionala GRATUITA!!! 1 De la: mihaela2009 22 Ianuarie 2009 17:22
BUNA 3 De la: office_salinasusesi_ro 27 Februarie 2010 09:04
INFECTIE LA COLOANA CU PIOCIANIC-AJUTATI-MA!! 2 De la: camiflorea 21 Martie 2010 12:45
Caut fata sa merg la sala in galati 8 De la: Alutza86 18 Februarie 2011 15:14
dieta cu supa de varza 15 De la: kudika_36746 9 Iulie 2013 19:37