Setari Cookie-uri

abonament ptr sanatatea ta !!!

Buna fetelor
Am vazut ca sunteti toate foarte interesate de sanatate si ca puneti mare accent pe acest aspect , tocmai d aceea vroiam sa va spun deste carduri d sanatate d la medlife ,eu una mi am facut un astfel d abonament si sunt f multumita , chiar dak nu ma duc f f des la doctor , makr cu acest abonament dak patesc cv v-oi avea cele mai bune ingrijiri medicale
Haidetzi sa ma sp dsp ce este vb , sunt 3 tipuri d abonamente : classic( pret 189 euro pe an ) bisness(299) si executive ( 498) in functie d complexitatea pb dvs medicale , cel pe care vi l recom este bisness , e super ok d.p.d.v al raportului calitate plet .+ ptr femeile insarcinate sunt ideale , economisiti f multi bani , la bisness stiu k sunt f multe analize care se fac in acea periada
ganditiva ca aceste ab , va ofera pos sa va ducetzi ori d cate ori vreti la medfile , fara a mai da nici un ban in plus , chiar dak avetzi nev d dermatolog, ofl, cardiolog etc etc

daca v ar interesa un astfel d ab putetzi baga in lista d mess id ul asta : dtza22@yahoo.com e o tipa care lucreaza la bcr , doar banca asta din cate stiu coopereaza cu medfile .... in fn sper k v am fost d folos cu cv , multa bafta
healthy006322
Postat pe 13 Octombrie 2009 16:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ochelari de soare 17 De la: Cornelia 27 Aprilie 2010 13:37
Ajutor!!! Boala necrutatoare a revenit :( 1 De la: serenity575 22 Aprilie 2014 22:51
TRATAMENT PT.RACELI-COPIII 3 De la: eleain 2 Februarie 2010 08:52
dureri de burta groaznice 8 De la: kudika_2008 16 Iulie 2013 13:56
Dragoste sau cariera? 30 De la: camiflorea 23 Ianuarie 2010 08:08