Setari Cookie-uri

DISTRIBUITOR ALOE VERA

Orice informatie e bine venita.
little_star
Postat pe 19 Octombrie 2009 11:17
pe site-ul www.forever-aloevera.ro/rezultate-cautare.html proprietarul induce in eroare potentialii clienti cu faptul ca are expuse preturile produselor in LEi,iar ele de fapt sunt valori exprimate in EURO...deci o mica inselatorie !!!!!
4Life
Postat pe 19 Octombrie 2009 11:24
Este important sa intalnesti un distribuitor care nu doar sa-si vanda produsele ci si sa fie preocupat intradevar de oamenii pe care ii consiliaza.
Este foarte important de stiut ca Aloe-Vera curata si detoxifica foarte bine interior, insa foarte, foarte important - este necesar a se bea 4 kg de apa plata /zi daca nu vrem sa ca toxinele eliberate sa se depuna in rinichi si ficat.
Cand am deschis acest subiect, ma gandeam sa fim constructivi..ce ziceti? :)
Altfel,sa hulim stim cu totii..e tipic romanilor :P
little_star
Postat pe 20 Octombrie 2009 14:58
De la: littlestar76, la data 2009-10-20 14:58:05Este important sa intalnesti un distribuitor care nu doar sa-si vanda produsele ci si sa fie preocupat intradevar de oamenii pe care ii consiliaza.
Este foarte important de stiut ca Aloe-Vera curata si detoxifica foarte bine interior, insa foarte, foarte important - este necesar a se bea 4 kg de apa plata /zi daca nu vrem sa ca toxinele eliberate sa se depuna in rinichi si ficat.
Cand am deschis acest subiect, ma gandeam sa fim constructivi..ce ziceti? :)
Altfel,sa hulim stim cu totii..e tipic romanilor :P
Important este sa intalnesc un OM ,inainte de a fi distribuitor,un Om care sa-mi spuna cinstit ca aceste produse au si ceva adaosuri de sinteza,unele din ele chiar foarte periculoase pentru consumul uman,un Om care sa-mi prezinte realitatea asa cum este,nu trunchiata iar eu sa pot lua o decizie corecta pentru mine in cunostinta de cauza....un OM care sa nu vada in relatia distribuitor - client numai avantajul material ce poate sa-l aiva din aceasta relatie...Consider mult mai corect sa-i spui omului toate detaliile din start,decat sa incerci sa i le ascunzi sau sa le maschezi cu multa vrajeala...nu crezi ca am dreoptate ??? stau si ma intreb de ce voi cei care sunteti distribuitori de asa ceva nu vorbiti si de adaosurile chimice din aceste produse ??? vad ca bateti toba numai de beneficiile aduse de catre aloe vera,dar de chimicalele din aceste produse nu spuneti nimic ??? oare prin acest comportament nu se incearca pacalirea eventualilor clienti ????
4Life
Postat pe 20 Octombrie 2009 19:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
schimbarea dioptriilor 8 De la: Monicamm85 21 Mai 2010 12:58
Faimoasele pastile chinezesti 165 De la: 18 Martie 2012 11:51
Studiu 7 De la: littlestar76 23 Octombrie 2009 09:02
Aparat manichiura-pedicura 2 De la: Luciana_T 17 Decembrie 2009 23:35
Solidaritate in fata crizei economice.Daca nu ne ajutam noi,atunci cine? 5 De la: doinitaeda 24 Noiembrie 2009 18:12