Setari Cookie-uri

ce parere aveti de angel slim?

Am o vecina pe scara care mi-a spus ca a slabit cu angel slim 11kg intr-o luna,arata f bine.am cautat informatii despre el pe internet si am vazut multe comentarii bune despre acest produs.Toate spune-au ca au slabit.as vrea sa mi-l comand...ce spuneti?
munteanu_andra
Postat pe 23 Octombrie 2009 19:29
Sa stii ca este f bun angel slim,eu am inceput de curand tratamentul deocamdata am slabit 2 kg iar colegele mele de serviciu au slabit considerabil ,8,10,si 11 kg.Este f bun si este natural.
jeanine_fashion
Postat pe 10 Noiembrie 2009 13:05
Angel slim este cel mai bun produs acum sunt la a 2a sticla de 100ml angel slim eu aveam 110kg ,dupa 6 saptamni cu acest produs,am ajuns la 101kg,acum am mai slabit 2kg ,mai am de luat din a 2a sticla 4 sapatamani.
liviu_constantin
Postat pe 10 Noiembrie 2009 13:16
adik sunt pastile.sau ce??? orice ar fi, nu cred ca sunt p bune.dc nu vrei sa slabesti printr-un mod mult mai matural, adik sa iti faci propiul tau regim d viata. adik stil d viata..sa renunti treptat la ce consumi in exces, dar sa nu renunti d tot! infometarea nu este o solutie, dkt pe moment.adoptand acel stil de viata, propiul stil, te vei simti excelent, vei slabi, si organismul se va obisnui si nu va cere mancare in exces plus sport, e cel mai important..la mn ultima solutie ar fi pastilele.am avut si eu pb , adik eram grasa si mi-am adoptat dieta mea, care acum este un stil de viata.plus merg la aerobic..si pot sa zic ca am slabit 15 kg , dar in timp.si nu cred ca organismul tau e atat de puternic sa slabeasca vreo 10 kg intr-o sapt.iti dai metabolismul peste cap.acum e alegerea ta. bafta
m_geani
Postat pe 10 Noiembrie 2009 13:23
scz.10 kg intr-o luna.oricum mi se pare mult
m_geani
Postat pe 10 Noiembrie 2009 13:25
Bv ,bine ca ai adoptat o dieta sanatosa de viata,asta ar trebui sa facem cu totii dar suntem atat de disperati unii incat apelam la toate medicamentele pentru slabit.Inclusiv eu am luat angel slim 1 luna si jumatate ,am slabit 8kg ,ma simt f bine insa nu stiu sa mananc sanatos, da maine o sa incap sa mananc numai fructe,legume,carne slaba si tot ce este sanatos.Oricum te felicit pentru ambitie!
marianaiacob
Postat pe 10 Noiembrie 2009 13:41
Bun produs...Am slabit 8kg,stari de oboseala am simtit destul de des dar a fost ok in rest.Important este ca sunt slaba:)
romina_healthy
Postat pe 10 Noiembrie 2009 17:09
Hei si eu am slabit cu angel,am fost cu el la un laborator de la mine din oras si este 100%natural,ca am luat destule pastile de slabit la viata mea si nu mai vreau sa imi fac rau.Produsul asta este minunat si pentru faptul ca este natural.
raluca_sima
Postat pe 10 Noiembrie 2009 17:23
sa sti ca si super slim e natural cik.si cd colo e chinezarie.
m_geani
Postat pe 10 Noiembrie 2009 18:05
Si eu am luat superslim si dupa 2 zile am zis ca mor.Angel slim nu se compara,am luat 6 saptamani si nu am avut nici un efect advers.Este adus din Canada,iar superslim este din China.Le-am incercat pe amandoua si este o diferenta intre ele.Cu angel slim am slabit 9kg si m-am simtit bine,iar cu superslim am simtit ca sunt nebuna,aveam stari ciudate,nu puteam sa dorm,eram nervoasa mereu,imi amortea limba.....
kelys_healthy
Postat pe 10 Noiembrie 2009 18:11
de unde le pot lua?
nu le am gasit nicaieri. chiar ajuta sau sunteti distribuitori si faceti reclama ascunsa?
kudika084630
Postat pe 10 Noiembrie 2009 19:15
In sfarsit am gasit un subiect cu angel slim pe net.
mi l-am comandat din revista bolero acum 2 luni si am slabit 6kg mi-am luat flacon la 50ml.Aveam 56kg ,acum am 50kg si ma simt super bine.
puf_puf_healthy
Postat pe 11 Noiembrie 2009 13:15
Cum va mentineti cele care ati slabit?
puf_puf_healthy
Postat pe 11 Noiembrie 2009 13:16
Am vazut reclama cu el in cancan ,mi-am comandat si eu tre sa imi ajunga,va tin la curent cu rezultatele.
tatiana_lo
Postat pe 11 Noiembrie 2009 13:23
Si eu iau angel slim da rezultate f bune,mi l-am comandat de pe net ,de aici:
http://angelslim.bloghit.ro/
raquelle
Postat pe 11 Noiembrie 2009 13:35
Am inceput si eu tratamentul cu angel slim acum 2saptamani si am slabit 4kg pana acum...Si eu am comandat tot de pe siteul ala ,am vazut reclama cu el si in carrefour erau pliante
pavela
Postat pe 11 Noiembrie 2009 20:16
pai va puteti da seama ca e reclama dupa urmatorul detaliu: toti utilizatorii care lauda vezi doamne produsul sunt inregistrati pe healthy aproape toti in aceeasi zi. si au fiecare aproximativ 1.3 postari. ar fi interesant de aflat ip-ul acestora.

stati linstite, angel slim sau slim angel NU ESTE un produs cunoscut. si nu mai aruncati banii aiurea.
eleain
Postat pe 11 Noiembrie 2009 20:38
Buna!eu de exemplu am scris pe google angel slim si am gasit acest subiect si m-am inregistrat acum ca nu ma lasa sa comentez subiectul care ma intereseaza,daca spun ca iau angel slim de 2saptamani fac reclama?
Mai bine nu mai comentam ca deja se face prea multa reclama si nu este cazul sa ne certam .Cel mai bine daca ati slabit sa nu mai postati comentarii ca automat se intelege ca este reclama.Am vazut reclama cu produsul asta si in cancan si in libertatea ,deci sa-i lasam pe altii sa fac reclama produsului.
Asa ca urmati-mi sfatul nu mai postati comentarii referitoare la produs,se intelege cu totul si cu totul altceva.Si eu sincer as crede la fel daca nu as fi luat acest produs.Fiecare alege ce doreste nu trebuie sa se lase influentat de nimeni.
kudika085358
Postat pe 11 Noiembrie 2009 22:37
De ce sa nu ne impartasim rezultatele?Hai ca ma enervez,am cautat pe forum sa mai vad discutii si am vazut ca doamna/ra eleain si altele isi fac reclama la alte produse si pentru ca nu au vanzari probabil, vin sa ne reproseze noua ca facem reclama unui produs care la mine a dat rezultate si la alte persoane....
Kiar e nesimtire
alina_fd
Postat pe 11 Noiembrie 2009 23:15
Apropo,cum puteti sa spuneti ca produsul nu exista,eu l-am comandat de pe siteul lor si am vazut ca ai vrea sa stii ip--urile asa la fiecare sa te convingi ca nu suntem disribuitori:ip=194.102.58.6
Sa va lasati cu totii ip-urile ca sa nu cumva sa ne mai reproseze doamnele acestea care vand produse pe net si vin cu comentarii proaste la adresa angel slim.Daca noi am slabit cu angel slim cum poti veni tu sa spui ca produsul nu exista sau ca suntem distribuitori?
E clar ca vindeti alte produse si va strica piata.Daca era sa fi incercat acest produs si sa nu dea rezultate as fi inteles sa vii sa spui ca nu ai slabit si sa ii sfatuiesti pe altii sa nu mai ia.E chiar culmea.
alina_fd
Postat pe 12 Noiembrie 2009 00:27
la ce-am facut eu reclama? la apa rece de izvor? eu nu vand nimic si nu am nimic impotriva celor care o fac, atata vreme cat produsele lor exista si sunt cunoscute de persoane, au site internet, se stie ce companie le produce si ce contin pentru ca omul sa poata sa se informeze, sa judece singur ce e si daca-i este necesar. cand aud de un produs ma duc pe google.com si scriu si ma astept sa-l vad pe google imagini. si sa citesc opinii, nu sa scriu numele produsului si sa ma trimita pe healthy unde unul cu 40 id-uri face reclama la ultima gaselnita din suburbiile shangai-ului. nu mi se pare ok, fata de un potential cumparator. si nu te mai obosi, nu trebuie sa-mi demonstrezi nimic, se vede ca esti aceeasi persoana care scrii dupa "caligrafie". toate bune
eleain
Postat pe 12 Noiembrie 2009 20:33
De la: romina, la data 2009-11-10 17:09:55Bun produs...Am slabit 8kg,stari de oboseala am simtit destul de des dar a fost ok in rest.Important este ca sunt slaba:)



la tn ce e mai important? sanatatea, sau faptul ca esti cu cateva kg in minus, care oriocum le vei acumula dk renunti la pastile. profa mea de aerobic are o vorba cd vine discutia de asa zisele 'metode' de slabit: ai ceva la mansarda?
m_geani
Postat pe 18 Noiembrie 2009 20:49


SUNTETI AMABILI SA NE DATI SI NOUA O ADRESA SAU NR DE TELEFON PENTRU COMENZI?AM VRUT SA INTRU PE ACEL BLOG,DAR NU MAI EXISTA,AM CAUTAT PE GOOGLE,DAR...:(( VA ROG DIN SUFLET SA DATI MAI MULTE INFORMATII CELOR CARE DORESC SA INCERCE ACEST PRODUS MINUNE!
kallia
Postat pe 24 Noiembrie 2009 15:25
vreau si eu da nu stiu de unde sa l comand k site ul nu merge



help me
denis_healthy
Postat pe 21 Ianuarie 2010 13:00
unde se gaseste si cat costa?
healthy014246
Postat pe 21 Martie 2010 17:45
pai daca vreti sa slabiti doamnelor, io zic sa lasati la mama draq tastatura si forumul -ca pe mine tot aici ma gasiti, si sa sariti pe adidasi, biciclete, role, sau care nu aveti , pe furci, coase si topoare si la miscare in aer liber !calcati iarba pana plange! ca asa, din sfaturi virtuale, mare lucru nu obtineti...
100101
Postat pe 21 Martie 2010 17:49
Buna cat costa picaturile angel slim ?as dori si eu si de unde le comand
Amyra_Marya_1
Postat pe 7 Mai 2015 18:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ulei de palmier 51 De la: m_nicole 30 Decembrie 2010 14:33
alimente in stare naturala sau gatite?? 5 De la: camy77 4 August 2009 10:37
Decat nutritionisti...mai bine documentati-va pe cont propriu ! 8 De la: kudika_961227 15 Aprilie 2014 11:57
Cum sa slabesc? 26 De la: kudika331129 16 Septembrie 2013 17:30
Clonarea la romani 11 De la: fratia 8 Ianuarie 2010 13:41