Setari Cookie-uri

gripa porcina si gradinitele

fetelor am nevoie de un sfat in leg cu gripa asta porcina.nu stiu ce sa fac cu fetita,sa o mai duc la cresa sau nu.i-am facut injectii acu 3 sap si am mai tinut-o ink o saptamana pt convalescenta.knd a fost f bolnava de la o viroza.acu vreau sa o duc din nou dar nush ce sa fac pt k a aparut cateva cazui de gripa si in bacau.kiar nu stiu ce sa fac.
ciresik_dulce
Postat pe 9 Noiembrie 2009 09:40
De la: ciresik_dulce, la data 2009-11-09 09:40:04fetelor am nevoie de un sfat in leg cu gripa asta porcina.nu stiu ce sa fac cu fetita,sa o mai duc la cresa sau nu.i-am facut injectii acu 3 sap si am mai tinut-o ink o saptamana pt convalescenta.knd a fost f bolnava de la o viroza.acu vreau sa o duc din nou dar nush ce sa fac pt k a aparut cateva cazui de gripa si in bacau.kiar nu stiu ce sa fac.
Simplu,administreaza-i suplimente alimentare bogate in vitamina c,echinaceea,propolis si nu te mai gandi la gripa porcilor este o inventie a OMS pentru a se imbogatii,protejeaza-ti copilul cu suplimente alimentare naturale si astfel v-a capata un sistem imunitar foarte greu de infrant chiar de o banala gripa porcina.
ene_m_gabriel
Postat pe 9 Noiembrie 2009 11:25
banala gripa porcina a omorat un copil in austria..
kt de imunitate ii dau si naturiste si de vreo 2 ani ii tot fac skema de imunizare.da-ti seama k-s mutatii aiurea cu gripa asta.deci kiar exista doar de aia s-au si facut vaccin anti .k sa-si faca astia bani.dar din pacate trag copiii :(
ciresik_dulce
Postat pe 10 Noiembrie 2009 19:21
De la: ciresik_dulce, la data 2009-11-10 19:21:04banala gripa porcina a omorat un copil in austria..
kt de imunitate ii dau si naturiste si de vreo 2 ani ii tot fac skema de imunizare.da-ti seama k-s mutatii aiurea cu gripa asta.deci kiar exista doar de aia s-au si facut vaccin anti .k sa-si faca astia bani.dar din pacate trag copiii :(
banala gripa(nu inventata porcina) a omorat si omoara aproape zilnic.Cat despre naturiste,nu comentez.Eu ma refer la naturale,nu plafaruri si alte bazaconii.
ene_m_gabriel
Postat pe 10 Noiembrie 2009 20:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
premenopauza sau amenoree 13 De la: gabitza75 25 Martie 2013 20:16
Ginecolog bun in iasi 1 De la: kudika_1007509 28 Martie 2016 17:05
de la ce varsta se face testul papanicolau? 32 De la: office_salinasusesi_ro 2 Martie 2010 23:01
ASLO 9 De la: Delee 21 Octombrie 2011 20:45
mi;a intarziat 3 zile...un sfat va rog 6 De la: mikydutza 3 Noiembrie 2009 16:48