Setari Cookie-uri

nu pot ramane insarcinata

sunt cu viitorul meu sot de 6 ani,niciodata in acesti ani nu am ramas insarcinata.De trei ani cel putin suntem cu gandul continuu sa facem un copilas,dar tot nimic.Am fost la medic pt.ca am avut un chist la ovarul stang,am vb cu doctorul si de problema asta,mi-a zis ca la mine se prezinta totul ok si ca nu e nici un impedimend sa nu raman.El nu stiu daca e problema,pt.ca el are deja un baiat din prima casatorie de 13 ani.Intrebarea mea e totusi ce se intampla????????
carmen_nikol
Postat pe 9 Noiembrie 2009 11:02
draga mea , v-ati pus vreodata intrebarea , daca nu e copilul lui?
emoke_grindeanu
Postat pe 23 Noiembrie 2009 15:04
Poate ar trebui sa faci o verificare a trompelor. Ti-a spus medicul ca esti ok, dar trompele nu se vad nici la ecograf, nici la control, asa ca ... In plus sa stii ca in 13 ani se poate schimba foarte mult calitatea spermei unui barbat.
healthy005488
Postat pe 23 Noiembrie 2009 18:23
Draga mea,
De ce nu incerci produse naturiste? Mama mea a facut tratamente peste tratamente sa apar eu pe lume, iar in mommentul in care a facut un tratament cu laptisor de matca pur,natural, nu cel din pastile sau fiole, timp de 6 luni,cate 2 g pe zi.....surpriza...am aparut eu!
Incearca-l si tu! Nu ai nimci de pierdut, pt ca nu are nici un fel de efecte secundare si poate fi consumat in deplina siguranta.

Multa bafta!
kudika116665
Postat pe 2 Martie 2010 10:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu am un baietel de 7 ani,am auzit ca exista un vaccin contra meningitei?,ati facu careva copilului vostru?Eu am avut meningita si nu vreau sa patesca si baiatul meu la fel,eu am avut noroc in comparatie cu ce mi se putea intampla... 4 De la: office_salinasusesi_ro 25 Iunie 2010 08:37
medic de familie 1 De la: gelena 16 Iulie 2009 11:04
posibila sarcina? 8 De la: adardna 7 Mai 2011 12:38
polipi 4 De la: Simply_i 22 Noiembrie 2009 15:54
bube pe pielea capului 4 De la: tarot 10 Iunie 2010 18:15