ulei ricin

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

MoneyKidu Avatarul lui MoneyKidu

26 mesaje
Oras: craiova

am cumparat de la farmacie ulei de ricin(pt uz intern), as putea sa il folosesc pt uz extern: sa ma dau pe gene?
Raporteaza abuz de limbaj
budimir_lili Avatarul lui budimir_lili

7 mesaje

se poate da si pe gene si pe sprincene pentru indesarea lor si creste daca sint rare

26 mesaje

ce se intampla dak imi intra in ochi? si tre sa il aplic numai noaptea, iar spalarea se face doar cu apa?
healthy009442 Avatarul lui healthy009442

59 mesaje

Buna, dar cum se foloseste uleiul de ricin pt par? Se da inainte de baie pe par , la radacina?sau....Cat se lasa pe par?Am mai citit ca daca il folosesti pt gene si se intampla sa iti intre in ochi, daca e mai vechi de doua luni, te ustura foarte tare si e o senzatie foarte nashpa, se clateste cu multa apa in cazul asta! Ideea e sa fie proaspat cand il cumperi! Apropo... se gaseste doar la plafar sau si la farmaciile obisnuite??Poop!

26 mesaje

mie mi l-a cumparat tati de la farmacie:D
healthy009442 Avatarul lui healthy009442

59 mesaje

Pe prospect scrie k se fol si pt uz extern, specifik pt par, gene si unghii!Eu ma dau pe gene deocamdata sa vad in cat timp se vede rezultatul, daca se vede : , Eu nu ma dau doar seara, si ziua, cand nu plec nikaieri normal, ca se cunoaste pe gene!Poop!L-am luat de la un plafar, 4,5 lei!

26 mesaje

pai asta este la mine, scrie pe cutie k doar pt uz intern, de extern nimic nu spune. dar pt buze se poate folosi?stiti ceva?
doravan Avatarul lui doravan

13 mesaje

eu folosesc pentru par uleiul de ricin ; dau la radacina ,la varfuri si stau toata noaptea cu el in par apoi,fac baie ,de dimineata.parul creste mult ma repede si cu firul gros,rezistent.puteti sa il folositi si pentru buze sau cearcane,dar sa nu fie vechi ca devine toxic.
Fosta membra Kudika.ro
normal k merge si uz extern !