Setari Cookie-uri

idee cadou pentru mame, sotii, matusi, surori- masaj la domiciliu

Buna ziua, vin in intampinarea celor ce nu au timp sa se deplaseze la un salon sau clinica pentru a se bucura de masaj sau reflexoterapie. Este vorba despre masaj de relaxare, intretinere, anticelulitic,drenaj limfatic, reflexoterapie. Sunt din Bucuresti si ma deplasez la domiciliul clientului (cu masa masaj, creme, uleiuri). Am avut rezultate spectaculoase in ceea ce priveste greutatea corporala in sensul ca datorita masajului efectuat cu cremele potrivite, a unei diete "de bun simt" (despre care putem vorbi si o putem individualiza), a unui set de exercitii care se pot efectua acasa (program pe care il facem impreuna in functie de poasibilitatile fiecaruia) rezultatele nu au intarziat sa apara (kilogramele au scazut fara un efort exagerat din partea "beneficiarului" iar celulita in unele cazuri a disparut complet). Masajul reflexogen il pot face oricarei persoane pentru majoritatea afectiunilor cu cateva exceptii.
Numele meu este Adriana si nr. de telefon este 0722677819, e-mail elf_micut@yahoo.com.
Poate fi o idee pentru un cadou inedit de sarbatori (un pachet de 3-5 sedinte) pentru sotii, mame, matusi, surori etc. si credeti-ma ca se vor simti altfel chiar dupa prima sedinta.
elf_micut
Postat pe 7 Decembrie 2009 08:36
De la: elf_micut, la data 2009-12-07 08:36:30Buna ziua, vin in intampinarea celor ce nu au timp sa se deplaseze la un salon sau clinica pentru a se bucura de masaj sau reflexoterapie. Este vorba despre masaj de relaxare, intretinere, anticelulitic,drenaj limfatic, reflexoterapie. Sunt din Bucuresti si ma deplasez la domiciliul clientului (cu masa masaj, creme, uleiuri). Am avut rezultate spectaculoase in ceea ce priveste greutatea corporala in sensul ca datorita masajului efectuat cu cremele potrivite, a unei diete "de bun simt" (despre care putem vorbi si o putem individualiza), a unui set de exercitii care se pot efectua acasa (program pe care il facem impreuna in functie de poasibilitatile fiecaruia) rezultatele nu au intarziat sa apara (kilogramele au scazut fara un efort exagerat din partea "beneficiarului" iar celulita in unele cazuri a disparut complet). Masajul reflexogen il pot face oricarei persoane pentru majoritatea afectiunilor cu cateva exceptii.
Numele meu este Adriana si nr. de telefon este 0722677819, e-mail elf_micut@yahoo.com.
Poate fi o idee pentru un cadou inedit de sarbatori (un pachet de 3-5 sedinte) pentru sotii, mame, matusi, surori etc. si credeti-ma ca se vor simti altfel chiar dupa prima sedinta.


Spune-mi te rog cat costa o sedinta si daca faci si la persoane operate de hernie de disc? Multumesc anticipat.
kukla
Postat pe 18 Aprilie 2010 20:36
Buna.Imi cer scuze ca raspund asa tarziu insa nu am avut timp sa stau la calculator ceva timp. Masajul este indicat dupa operatia de hernie de disc. Medicul este insa cel care da verdictul final, daca medicul spune ca in cazul respectiv este indicat masajul atunci este ok, insa pot fi cazuri diferite si recomandari diferite. Pe langa masaj trebuie sa respecte si un program de kinetoterapie. Pretul Despre pret iti pot spune ca pentru o ora de masaj (orice tip) pretul este de 50 ron, pentru 30 minute 30 ron.
O zi placuta.
elf_micut
Postat pe 26 Aprilie 2010 15:41





------------------------------
Salina_SUSESI_Timisoara
Postat pe 29 Aprilie 2010 11:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
va rog rasp 4 De la: lumi_1978 12 Decembrie 2009 14:23
Dr Gineccolog Craiova 4 De la: kassandra_delicia 26 Februarie 2012 13:24
Memorialul durerii - vizionare integrala pe net 1 De la: stiricaremerita 21 Ianuarie 2011 21:13
ingrijorata 3 De la: Carmina0525 30 Octombrie 2010 16:46
VAGINOPLASTIE STIE CINEVA UN MEDIC BUN? 10 De la: healthy005206 31 August 2015 11:40