Setari Cookie-uri

salut...

mam despartit de prietenul meu de 10 luni..am stat cu el 5 luni..timp an care mo calcat an picioare...acuma dupa aproape u nan de la despartire..anca sufar pt ca lam iubit..sh am realizat..ca nu mai am ancredere an nimeni... sh ami rau...cu toti baieti cu care am iesit de atunci pana acuma...nu mam anteles..nu ma atrageau..cel mai mukt am stat cu unu 2 luni..ma inervau..nu stiu...miam pierdut 5 luni cu el..sh mio distrus alte 10 dupa..deoarece sufar an continuare... ce sa fac..va rog...as disperata..mentionez..prin mo calcat an picioare:vb urat...jigniri..neo anregistrat toate convorbirile telfonice...
d3lya_healthy
Postat pe 15 Decembrie 2009 15:06
Nu are rost sa suferi!mergi inainte,viata-i dura nu ai ce sa faci si mai ales gandeste-te k te-a batut ,te-a umilit si plus de asta nu e singurul barbat de pe lume!Intr-adevar e f greu sa treci peste dragoste dar nu imposibil!!!!Tinete tare si fa altceva ,iesi in oras,distreaza-te cu prietenele....Succes!!
bellaaa_healthy
Postat pe 15 Decembrie 2009 15:28
da totul, uitarii, si mergi mai departe.gindestete ca a fost un vis urit, si ca trebue sal uiti. ai grija pe viitor de cine te indragostesti. nu mai lasa pe nimeni, sa te calce in picioare. capul sus, si fii demna de tine. intro zi vei intilni fericirea. inca esti tinara. nu e timpul perdut.
kudika098645
Postat pe 17 Decembrie 2009 10:41
stiu ca iti va fi greu sal uiti, dar sincer, nu are rost sa suferi ptr. el. gindeste, ca daca el tear fi iubit si respectat, nu se purta asa cu tine.tu ai pus suflet in aceasta relatie, dar el cea facut? doar tea calcat in picioare, nu ia pasat de sentimentele tale. si vin acum si te intreb, merita sa mai suferi dupa el?fii constienta si nu te mai chinui ,nu are rost.intot deauna sa fie ei aceia care sa sufere dupa tine nu tu.
kudika098645
Postat pe 17 Decembrie 2009 10:48
E pacat sa m-ai suferi dupa un asa om ,nu mai privi in napoi si nu te mai lasa calcata de nimeni esti tinara si te poti indragocti din nou.Succes pe vitor ai grija de tine[in primu rind]
dianadi_healthy
Postat pe 3 Ianuarie 2010 20:02
nu trebuie sa suferi dupa asa om. nu merita sa stii
ion074640
Postat pe 23 Februarie 2010 07:08
De la: d3lya, la data 2009-12-15 15:06:25mam despartit de prietenul meu de 10 luni..am stat cu el 5 luni..timp an care mo calcat an picioare...acuma dupa aproape u nan de la despartire..anca sufar pt ca lam iubit..sh am realizat..ca nu mai am ancredere an nimeni... sh ami rau...cu toti baieti cu care am iesit de atunci pana acuma...nu mam anteles..nu ma atrageau..cel mai mukt am stat cu unu 2 luni..ma inervau..nu stiu...miam pierdut 5 luni cu el..sh mio distrus alte 10 dupa..deoarece sufar an continuare... ce sa fac..va rog...as disperata..mentionez..prin mo calcat an picioare:vb urat...jigniri..neo anregistrat toate convorbirile telfonice...




NU te intelegi cu nimeni pentru ca nu vrei,iti impui singura ca l-ai iubit si ca vrei sa fi-ti impreuna.Iubita uita-l,dar sti cum ?cu dorinta sa-ti gasesti pe alcineva.Eu am stat cu un baiat un an jumatate,ne-am inteles super,dar m-a inselat,am crezut ca pik cerul pe mine,am plans un timp,dar apoi mi-am dorit sa gasesc ceva mai bun,gandindu-ma ca merit mai mult.Dupa 3 luni am gasit un baiat serios,e adevarat, l-am tratat un pic rau pentru ca nu mai aveam incredere in baietii,dar cu rabdare m-a facut sa am incredere in el(explica-i viitorului iubit prin ce ai trecut,si spunei ca ai nevoie de un timp,penttru a capata incredere in el).Totul este sa-i acorzi o sansa si sa vezi toate calitatiile acelei persoane.Nu dispara,ala era un rahat(scuze,alt cuvant nu am gasit) daca te-a calcat in picioare,meriti mai mullt.Ti-am zis daca vrei poti sa-l uiti,daca nu vrei,ai sa ramai mereu singura, gandindu-te la un om care nu merita nimic.Bafta!
cami_goanga10
Postat pe 12 Martie 2010 09:33
Salina_SUSESI_Timisoara
Postat pe 14 Martie 2010 16:41
te-ai intrebat vreodata de ce il iubesti???pentru ca asa ti-a bagat el in cap? pentru ca te-ai chinuit atat de mult sa-i demonstrezi ca il iubesti incat acum nici tu nu iti mai poti scoate asta din cap?? ca sa iubesti o persoana trebuie sa merite daca acea persoana se poarta urat cu tine o face pentru ca tu ii permiti... chiar nu ai respect pentru tine ??mie mi-au trebuit 4 ani sa-mi dau seama de acest lucru asa ca nu fa si tu aceeasi greseala ..daca te vei intoarce la el va fi mult mai rau....de ce trebuie sa ai un alt iubit ca sa il uiti pe el?? mai bine scoate-ti din cap ideea asta sa-ti faci pe altcineva ca sa il uiti pe el si lasa totul sa vina de la sine . poti foarte bine si singura... sunt si barbati buni dar depinde de tine daca nu te vei face respectata atunci chiar nu te va respecta nici un barbat...ia-o ca pe o lectie de viata si mergi mai departe ... si nu uita daca ai luat bataie o data a fost vina lui daca ai luat de mai multe ori.....a fost vina ta pt ca el ti-a aratat de ce in stare tu, ai fost cea care ai acceptat....cand vei intalni iubirea adevarata vei intelege ca ceea ce simti tu acum nu e iubire.....iubirea trebuie sa ne faca fericiti nu sa ne distruga.....ce-i al tau e pus deoparte!!!! e o vorba din batrani dar adevarata!!!
Adelyna84
Postat pe 14 Martie 2010 19:06
Salina_SUSESI_Timisoara
Postat pe 17 Aprilie 2010 10:10
tarot_healthy
Postat pe 10 Iunie 2010 18:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
fibroadenom 4 De la: ioanabobocea 19 Noiembrie 2009 12:06
o intrebare 2 De la: nicusor 11 Aprilie 2009 20:15
Intermedieri consultatii medicale in Germania 1 De la: melia_azur 19 Septembrie 2009 23:25
problema sex oral 6 De la: Summer_ 16 Iulie 2010 15:05
ejaculare precoce 5 De la: healthy010613 28 Februarie 2010 22:19