Setari Cookie-uri

intepaturi sub sanul stang

va rog ajutati-ma...eu momentan sunt in spania...am fost la medic...am crezut k e vb de ceva probleme la inima...zice k nu e nimic la inima...dar pe mine ma inteapa sub sanul stang...muschii...mi s-a spus odata in tara k e de la spondiloza...dar nu stiu....la medic am programare doar peste o sapt sa vedem exact ce e...dar eu sunt foarte ingrijorata...va rog ajutati-ma...va multumesc
tzutzy29
Postat pe 11 August 2009 22:53
De la: tzutzy29, la data 2009-08-11 22:53:49va rog ajutati-ma...eu momentan sunt in spania...am fost la medic...am crezut k e vb de ceva probleme la inima...zice k nu e nimic la inima...dar pe mine ma inteapa sub sanul stang...muschii...mi s-a spus odata in tara k e de la spondiloza...dar nu stiu....la medic am programare doar peste o sapt sa vedem exact ce e...dar eu sunt foarte ingrijorata...va rog ajutati-ma...va multumesc
daca esti in madrid poate te pot ajuta cumva...scrie-mi pe privat cum putem lua legatura
4Life
Postat pe 11 August 2009 22:59
Vad ca mai vrea cineva sa te ajute.
Eu stiu ca acolo ai o scoala foarte buna de reflexologie.
Costello
clungu@hotmail.com
kudika009311
Postat pe 4 Septembrie 2009 07:07
posibil sa fie si de la aciditatea din stomac, am citit undeva pe net scris de un medic, cautati.
zinna_healthy
Postat pe 4 Septembrie 2009 07:48
poate fi vorba de un junghi iontercostal, de la inima nu este, inima nu doare , daca ai probleme ti se pune ca o gheara pe piept si dureaza mai mult de 20 de secunde...
uroseviteanu
Postat pe 4 Septembrie 2009 08:32
si eu am patit la fel , am facut un eco doppler la inima si un EKG ... nu am nimic ... cu toatea aste mai am junghiuri ... am luat magne B6 ( magneziu cu vit B6 ) si nu mai sant de asa intensitate mare ... mai iau vit C da lichida de la life care ... ma simt mai bine ... ce mi ciuda ca dau o groaza de bani la medici ... si n-am nimik !!!!
Schatt
Postat pe 4 Septembrie 2009 09:49
va multumesc mult pt sfaturi,ma doare din cand in cand,mi s-a spus k si de la oboseala,si k sa stau linistita k nu am nimic la inima...sunt de acord cu tine Schatt...asa fac si eu ...umblu la medici aiurea k nu am nimic,dar e cateodata k ma inteapa asa de rau k mi se taie respiratia si cam dureaza durerea,si tot nu inteleg de ce pt k aici mare lucru nu mi-au explicat......sa nu credeti k dak sunt in Spania sunt medici foarte buni...cel putin aici unde sunt eu sunt niste habarnisti de nu imi vine sa cred k sunt medici,aatata k aici nu trebuie sa dai spaga la nimeni dar daca mai are cineva niste sfaturi le primesc cu multa placere...iar pt TF nu sunt in Madrid...ti-am lasat mesaj dar nu mi-ai mai raspuns...
tzutzy29
Postat pe 4 Septembrie 2009 15:25
spondiloza am si eu si la fel ma inteapa sub sanul stang.la fel ca tine am fost si la cardiolog si mi a zis k nu am nimic la inima problema e spondiloza asta mi a afectat cam multe....
steauabenicia
Postat pe 4 Septembrie 2009 19:52
am avut si eu problema asta si chiar am ajuns la garda , dar acolo mi-a spus ca la inima nu am nimic ,doar lipsa de calciu si magneziu...am luat calciu cu vit D si magne B6 dupa doar 3 zile nu am mai avut nimic, de atunci au trecut 3 luni si nu am mai avut nici o problema,iar inainte erau in fiecare zi , si ultima data cand am ajuns la spital au tinut aproape 2 ore incat m-am speriat crezand ca sunt de la inima , ma durea si nu mai aveam aer si parca ma strangea ceva.........a fost oribil.
efigia
Postat pe 4 Septembrie 2009 23:02
AICI ! (tratamente la cabinet)
ACOLO ! (tratamente distale)
Pentru ADULTI SI COPII
TERAPIE CU LUMINA SI APA VIE
ENGLEZA si ROMANA si EBRAICA.
PROFESIONALISM , RESPECT , CREATIVITATE , ARMONIE , SANATATE.
LIGHT MASSAGE and LIGHT COSMETIC ,
SUB SUPRAVEGHERE MEDICALA SI
CONSILIERE PSIHOLOGICA,
REFLEXOTERAPIE ,
MASAJ DE RELAXARE SI TERAPEUTIC,
TRATAMENTE COSMETICE
TRATAMENTE ENERGETICE
CU LUMINA POLARIZATA (BIOPTRON PRO) ,
RAZE INFRAROSII SI HELIU(CERAGEM).
dar si
TIBETAN REIKI , ASCENSION REIKI, PRANIC HEALING ,FENG SHUI, RADIESTEZIE si INFORENERGETICA,CHI_CHUNG MEDICAL, PSIHOTERAPIE PRANICA, FENG SHUI PRANIC&VASTU,
CRISTALOTERAPIE PRANICA , CROMOTERAPIE,MELOTERAPIE, AROMOTERAPIE , etc) dar si cursuri de
USUI and TIBETAN REIKI, ASCENSION REIKI, POWER KI
oferim gratuit cu IUBIRE SI RECUNOSTINTA
LEAVING WATER THERAPY
APA VIE
=apa structurata si energizata cu proprietati terapeutice si bactericide .
Cerem si oferim seriozitate.
Pentru informatii suplimentare si programare va rugam sa ne contactati.
ioana.bobocea@yahoo.com
0744.300.432 (IOANA)
Fix ; 021.420.80.96



IOANA1947
Postat pe 23 Octombrie 2009 14:18
da...intr-adevar poate s afie de la spondiloza ,fiindca mi s-a spus in tara acum vreo 5 ani k sufar de spondiloza dar pe-atunci nu ma intepa...mi-a zis si medicul meu de familie de aici din spania k nu e de la inima...asa k sunt linistita acum...ma mai doare dar foarte rar
...
tzutzy29
Postat pe 23 Octombrie 2009 15:54
AICI ! (tratamente la cabinet)
ACOLO ! (tratamente distale)
Pentru ADULTI SI COPII
TERAPIE CU LUMINA SI APA VIE
ENGLEZA si ROMANA si EBRAICA.
PROFESIONALISM , RESPECT , CREATIVITATE , ARMONIE , SANATATE.
LIGHT MASSAGE and LIGHT COSMETIC ,
SUB SUPRAVEGHERE MEDICALA SI
CONSILIERE PSIHOLOGICA,
REFLEXOTERAPIE ,
MASAJ DE RELAXARE SI TERAPEUTIC,
TRATAMENTE COSMETICE
TRATAMENTE ENERGETICE
CU LUMINA POLARIZATA (BIOPTRON PRO) ,
RAZE INFRAROSII SI HELIU(CERAGEM).
dar si
TIBETAN REIKI , ASCENSION REIKI, PRANIC HEALING ,FENG SHUI, RADIESTEZIE si INFORENERGETICA,CHI_CHUNG MEDICAL, PSIHOTERAPIE PRANICA, FENG SHUI PRANIC&VASTU,
CRISTALOTERAPIE PRANICA , CROMOTERAPIE,MELOTERAPIE, AROMOTERAPIE , etc) dar si cursuri de
USUI and TIBETAN REIKI, ASCENSION REIKI, POWER KI
oferim gratuit cu IUBIRE SI RECUNOSTINTA
LEAVING WATER THERAPY
APA VIE
=apa structurata si energizata cu proprietati terapeutice si bactericide .
Cerem si oferim seriozitate.
Pentru informatii suplimentare si programare va rugam sa ne contactati.
ioana.bobocea@yahoo.com
0744.300.432 (IOANA)
Fix ; 021.420.80.96




IOANA1947
Postat pe 27 Octombrie 2009 20:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
scolioza...s-a operat cineva pt asa ceva? 1 De la: relu_eu2001 28 Octombrie 2009 21:42
Anticonceptionale 53 De la: marco918 13 Ianuarie 2012 00:32
probleme de comportament? 40 De la: DANA_DGG 29 Septembrie 2009 21:41
Pete de la soare sau Psoriazis?????? 6 De la: office_salinasusesi_ro 21 Martie 2010 11:18
simptome ciudate 5 De la: adina18 30 Iunie 2011 08:13