Setari Cookie-uri

probleme sexuale in cuplu-cam urgent...

fetelor am o problema, cine ma poate ajuta?am un iubit de 3 ani si ceva....si de un timp nu prea mai are chef, ultima data in timpul actului.......nu mai avea chef, si eu am ramas cu buza umflata....si el mi-a spus ca ii pare rau dar ca i sa taiat cheful...si zambea..aproape ca il pufnea rasul.......si mie imi venea sa plang....am plecat acasa si nu am mai spus nimica........nu stiu cum trebuie sa procedez........nu stiu ce sa mai spun......in ultimu timp parca numai eu vreau, parca a devenit pt el o obligatie, asa simt...nu pot vorbi cu el , ca se enerveaza....ca asta este, ce exagerez??va rog sa imi dati un sfat cum sa procedez...
healthy010638
Postat pe 29 Decembrie 2009 22:31
Pai si pe mine ma pufneste rasul cand te citesc! Uite asa !
Si tu nu ai inteles nimc din atitudinea lui? Mai vrei si explicatii?
100101
Postat pe 9 Ianuarie 2010 10:50
ti-a transmis un mesaj clar ...o face cu alta ...si se simte bine cu aia ...pt tine nu mai simte nimik te pup
lil
Postat pe 9 Ianuarie 2010 13:05
din atitudinea lui rezulta ca e clar k nu te mai vrea:(dar cel mai bn e sa discuti aceasta tema cu el decat sa o aduci pe forum..
fata_healthy
Postat pe 9 Ianuarie 2010 16:58
Incearca cu altul ,noul aduce exact ce iti doresti ,adica un final care sa te satisfaca.
healthy010635
Postat pe 9 Ianuarie 2010 22:42
Ce te tot framinti atita? au disparut cumva barbatii? solutia, dute la altul nu fi bleaga.
kudika098645
Postat pe 10 Ianuarie 2010 02:58
Sa fie vorba despre puterea negarii?
Daca face nazuri, capul sus si mergi mai departe.
Stiu ca nu este usor dar daca baiatul are chef de misto sa-l aplice cu amanta si nu cu tine!
Respecta-te ca sa te respecte si altii!
blue_little_angel
Postat pe 10 Ianuarie 2010 14:07
n-ai observat, prezinta cumva disfunctii erectile? poate despre asta e vorba si se 'retrage' inainte ca tu sa iti dai seama...de cum sta treaba.
artemisor
Postat pe 10 Ianuarie 2010 14:54
@artemisor ...cata fantezie ai in capul tau! perversa mica ce esti
100101
Postat pe 10 Ianuarie 2010 17:33
E usor de dat sfaturi cand nu esti implicat sentimental dar eu ti-as recomanda un lucru pune punct relatiei incearca sa treci peste pentru ca i-ti spun unde scanteia sa stins poate doar o despartire o mai poate aprinde (in cazurile fericite)sau nimic Trebuie sa fim constiente de faptul ca sexul are o pondere mare in viata de cuplu iar ceea ce ti sa intamplat tie este un lucru cu care se confrunta cel putin 80%dintre persoanele care formeaza un cuplu de mai multi ani.Asa ca ar fii o alegere buna (parerea mea),daca nu vrei sa te trezesti cu lipsa totala de de incredere in tine.Mai tarziu va fii mult mai greu.
elissa_healthy
Postat pe 11 Ianuarie 2010 15:34
rau mai esti kyru... pai daca ti-ar spune a ta nevasta/iubita ca nu mai vrea,zambind,cum ar fi mai ? barbatii astia,cocosi pana la proba contrarie;))
NimeniDoarEu
Postat pe 11 Ianuarie 2010 22:26
De la: ssoricel, la data 2010-01-11 22:26:04rau mai esti kyru... pai daca ti-ar spune a ta nevasta/iubita ca nu mai vrea,zambind,cum ar fi mai ? barbatii astia,cocosi pana la proba contrarie;))

Bine punctat. Cocosi...hei depinde daca au cu ce..................!!!!!!!!!!!!!!! Se tin tare si cand colo rata celor care sufera de impotenta e mare si se incadreaza tocmai cocosii
protopa
Postat pe 12 Ianuarie 2010 15:20
@economa...cred ca tu esti urmarita de ghinion, daca ai ajuns la concluzia asta. bine ca si eu daca asi fi sau nu impotent, tot nu m-asi lauda in gura mare. Asi sta cuminte sa fiu "demascat".

@soricel...ce prietena imi esti tu, daca ma tot rontzai la radacina, peste tot pe unde ma prinzi?
100101
Postat pe 12 Ianuarie 2010 20:10



De la: kyru, la data 2010-01-12 20:10:16
@soricel...ce prietena imi esti tu, daca ma tot rontzai la radacina, peste tot pe unde ma prinzi?
eleain
Postat pe 12 Ianuarie 2010 21:12
Mai fratilor,mari figuri sunteti!!!!Iar pt autoarea acestui topic:toti cei care au scris aici au dreptate.Mai insista si mai cauta,ca barbati sunt destui.Incearca totusi,si o sa-ti dai seama ca bine ai facut.Voi fetelor stiti ca sunt barbati care abia asteapta un semn de la voi?Numai ca exista o retinere,si anume ca,ar putea fi refuzat.
pescarul_healthy
Postat pe 14 Ianuarie 2010 17:57
ciao...imi pare rau pt tine ,dar de ce nu faci tu asa cum face el ,incepeti sa faceti dragoste dupa putin timp te retragi tu ,asa il faci pe el sa se simta de nimic,A si ii zici ,,Sti nu simt nimic atunci inseamna ca nu esti barbat,,Cred ca o sa mearga si asa o sa inveti in viitor.............Iti urez bafta
alis_healthy
Postat pe 14 Ianuarie 2010 23:01
cerere si oferta.
Spunand "am plecat acasa" ai spus ca tu esti oferta.Adica te duci tu la el.
Intradevar, are pe alta care il satisface, de aceea isi permite sa rada.
Sper ca l-ai lasat pana acuma, nu mai merita deranjul.
kudika083996
Postat pe 16 Ianuarie 2010 12:24
De obicei cind sunt siguri pe ei barbatii incep sa faca figuri, asa ca pune-l pe jar! Atital dupa care ii spui senina ca nu ai chef, iar cind esti sigura ca vrea sa te recistige incearca si povestestei niste fantezi de ale tale! E clar ca a dat peste alta persoana care il satisface si s-ar putea ca obisnuinta sa nu ii mai placa! Propunei lucruri noi la care cu siguranta viseaza dar nu are curajul sa spuna. Multa bafta!
otil73
Postat pe 16 Ianuarie 2010 12:57
poate ca ai nevoie de un stimulent vizual, de schimbarea pozitiilor. Incearca sa uiti de griji cind faci acest lucru sa creezi alaturi d epartener o atmosfera placuta si eventual un pahar d evin rosu sau alb nu ar strica. Dar nu mai mult d eun pahar !
Aproape_eu
Postat pe 16 Ianuarie 2010 13:32
De la: livia, la data 2010-01-09 13:05:52ti-a transmis un mesaj clar ...o face cu alta ...si se simte bine cu aia ...pt tine nu mai simte nimik te pup
poate ca face prea mult laba ,poate este pederast sau vrea sex oral
LASCIVA
Postat pe 8 Februarie 2010 12:00
De la: otil73, la data 2010-01-16 12:57:43De obicei cind sunt siguri pe ei barbatii incep sa faca figuri, asa ca pune-l pe jar! Atital dupa care ii spui senina ca nu ai chef, iar cind esti sigura ca vrea sa te recistige incearca si povestestei niste fantezi de ale tale! E clar ca a dat peste alta persoana care il satisface si s-ar putea ca obisnuinta sa nu ii mai placa! Propunei lucruri noi la care cu siguranta viseaza dar nu are curajul sa spuna. Multa bafta!
aveti grija ce miros raspinditi cind lasati chilotii jos !
LASCIVA
Postat pe 8 Februarie 2010 12:01
mdea.. au spus ft corect cei care ti-au scris,intr-adevar are pe cineva... iar tu nu da capul jos,caci chear daca sa vb cu el pe aceasta tema e ca si cum ai bate toaca la urechea surdului crede-ma...
healthy013339
Postat pe 28 Februarie 2010 16:52
De la: kentfarafiltru, la data 2010-01-16 13:32:17poate ca ai nevoie de un stimulent vizual, de schimbarea pozitiilor. Incearca sa uiti de griji cind faci acest lucru sa creezi alaturi d epartener o atmosfera placuta si eventual un pahar d evin rosu sau alb nu ar strica. Dar nu mai mult d eun pahar !


eu am inteles ca el ar avea nevoie de stimulente, nu ea... pt ca el e cel care se opreste...
camiflorea
Postat pe 3 Aprilie 2010 12:42
lasa`l un timp in pace...nu il mai cauta tu... si poate o sa isi dea si el seama k greseste si o sa te caute....
as1n3d
Postat pe 8 Aprilie 2010 23:12
cam grava treaba...
andrei_10
Postat pe 9 Aprilie 2010 15:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
intrebare 3 De la: office_salinasusesi_ro 19 Martie 2010 05:52
sex oral 122 De la: lindaa 9 Mai 2015 08:17
anticonceptionale novynette 42 De la: caraianiroxana 16 Ianuarie 2014 09:14
disparitia acneei 11 De la: kudika226393 13 Iulie 2010 23:55
Nodul La San 6 De la: healthy016863 2 Iunie 2010 23:04