Setari Cookie-uri

mancarimi in zona anala...

as vrea sa stiu daca e posibila infectarea anusului cu candida.Prezint aceste simptome de cate luni,am incercat cu clotrimazol fara rezultat.La medic nu merg..de jena.Va rog,daca stie cineva vreun tratament sau crema.Mentionez ca am citit despre hemoroizi,nu cred sa fie acesta problema,intrucat nu am dureri sau fisuri..doar mancarime insuportabila.MULTUMESC!
kika25
Postat pe 30 Decembrie 2009 19:02
mai bine lasi jena deoparte si mergi la medic....daca este candida, este destul de simplu, dar sa nu fie altceva mai grav !!!

stau si ma intreb de ce oare iti este jena ????

http://www.google.ro/search?hl=ro&source=hp&q=transfer+factor+plus+candidasis&btnG=C%C4%83utare+Google&meta=&aq=f&oq=

uite aici ceva care te poate ajuta...daca vrei detalii amanuntite, scrie-mi
4Life
Postat pe 30 Decembrie 2009 20:03
De la: andreeasimion, la data 2009-12-30 19:02:15 as vrea sa stiu daca e posibila infectarea anusului cu candida.Prezint aceste simptome de cate luni,am incercat cu clotrimazol fara rezultat.La medic nu merg..de jena.Va rog,daca stie cineva vreun tratament sau crema.Mentionez ca am citit despre hemoroizi,nu cred sa fie acesta problema,intrucat nu am dureri sau fisuri..doar mancarime insuportabila.MULTUMESC!


pot fi paraziti intestinali. dar mergi totusi la medic!
camiflorea
Postat pe 30 Decembrie 2009 20:14
De la: andreeasimion, la data 2009-12-30 19:02:15 as vrea sa stiu daca e posibila infectarea anusului cu candida.Prezint aceste simptome de cate luni,am incercat cu clotrimazol fara rezultat.La medic nu merg..de jena.Va rog,daca stie cineva vreun tratament sau crema.Mentionez ca am citit despre hemoroizi,nu cred sa fie acesta problema,intrucat nu am dureri sau fisuri..doar mancarime insuportabila.MULTUMESC!

lasa rusinea!am gasit tot aici nr de tlf al unui medic intraba-l prin telefon ceea ce ar trebui sa faci! este sanatatea ta in joc. Nr. de tlf. este 0745 369 597, are adresa cuilisir@yahoo.com. Sper sa fie cineva serios. nu cunosc amanunte si sunt bine intentionata. Iti doresc sanatate si sa fii curajoasa
kudika182838
Postat pe 8 Ianuarie 2010 20:51
De la: andreeasimion, la data 2009-12-30 19:02:15 as vrea sa stiu daca e posibila infectarea anusului cu candida.Prezint aceste simptome de cate luni,am incercat cu clotrimazol fara rezultat.La medic nu merg..de jena.Va rog,daca stie cineva vreun tratament sau crema.Mentionez ca am citit despre hemoroizi,nu cred sa fie acesta problema,intrucat nu am dureri sau fisuri..doar mancarime insuportabila.MULTUMESC!
Buna!Probabil ai paraziti intestinali dar,mergi la medic,fa un coproparazitologic,cum sa iti fie jena,mergi la medic fara jena si spunei prb ta.Bafta!
doinitaeda
Postat pe 9 Ianuarie 2010 18:25
cei cu atata jene de doctor nu inteleg sincer, cred ca daca te-ar deranja cu adevarat problema te-ai duce de buna voie, nu tre sa te traga nimeni de manecuta...
kudika_bibi
Postat pe 11 Ianuarie 2010 20:47
offff Doamne cand o sa intelegem ca din cauza rusinii, lipsei de timp si multi alti factori pe care eu nu ii gasesc plauzubili atunci cabd este vorba de sanatatea noastra...de aia mor atataia oemani ca stau pana pe ultima suta de metri
izab33lla
Postat pe 18 Ianuarie 2010 13:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
HELP!!! Pot sa fiu insarcinata? :O 6 De la: goanga 18 Martie 2010 13:53
relatie - herpes 1 De la: kudika_1015194 25 Iunie 2016 13:41
APARAT REVOLUTIONAR DE BIOREZONANTA 1 De la: healthy006304 1 Iunie 2010 12:54
Cariera sau familie ????? 116 De la: polin 8 Decembrie 2011 19:21
contraceptie 7 De la: darksukkubus69 23 Februarie 2009 21:00