Setari Cookie-uri

sunt frigida... cum ma tratez?

De la: afross, la data 2010-02-23 11:17:08Buna sunt in barbat matur am 50 de ani,eu stiu care e cauza,barbatul ca nu stie sa fie tandru cu femeia sa aiba rabdare sa astepte pana ce ea doreste cu toata fiinta,sufletul si din inima sa faca dragoste abia atunci totul va fi bine,mirific si frumos.Sa stii ca barbatul e de vina ,eu ma cunosc bine si cunosc si femeile,nu exista femeie frigida exista barbat nepriceput in arta iubirii.


pai bai Lache,daca spui ca te cunosti,de ce vorbesti in numele tuturor barbatilor?Ori daca tu esti defect,inseamna ca toti barbatii sunt?Logic ca tu nu ai rabdare ca daca vezi o femeie zici c-ai apucat pe Dumnezeu de-un picior,dar sa stii ca mai sunt si barbati dupa care alearga femeile pe lumea asta,nu doar mascarici ahtiati dupa gaura ca tine.Si cand prind din greseala una,nici macar atunci nu au rabdare sa vrea si ea cu adevarat.Cum dracu' tocmai maimutoii astia ca tine se gasesc sa vorbeasca,dupa ce ca ne faceti de ras?
gbispas
Postat pe 23 Februarie 2010 16:13
GPIAS intotdeauna atat de caustic? Si-a zis omul parerea n-a dat cu paru.Este mai in varsta ca tine si ar trebuii macar sa-l respecti.O stii el ceva nu?
iupi24
Postat pe 23 Februarie 2010 17:04
pune-l sa-ti faca cunigulus inainte de penetraresi pe urma sa-mi spui
yndy
Postat pe 23 Februarie 2010 19:40
De la: iupi24, la data 2010-02-23 17:04:12 GPIAS intotdeauna atat de caustic? Si-a zis omul parerea n-a dat cu paru.Este mai in varsta ca tine si ar trebuii macar sa-l respecti.O stii el ceva nu?



Cum adica si-a dat cu parerea?Eu sunt barbat si avand in vedere ca a afirmat ca barbatii sunnu stiu cum,si-a permis sa vorbeasca si in numele meu sau despre mine.Sa spuna asta cand stie despre ce-i vorba.Doar ca el nu e decat un plange-n p-da(scuze de exprimare)la care nu se uita nimeni si atunci crede ca toata lumea e ca el.Daca vorbea in nume propriu,era altceva,dar sa spuna tocmai el ca stie cum sunt femeile(retine,a spus ca stie,nu doar si-a dat cu parerea,cum afirmi tu),cand el n-a vazut o femeie in adevaratul sens al cuvantului decat poate la tv si ca stie el cum sunt barbatii,mi se pare o prostie enorma.Ce stie ala ce inseamna un barbat adevarat?
Si sa va intre in cap,faptul ca esti mai in varsta,nu inseamna ca esti si cu experienta,mai ales in ceea ce priveste sexul.SI nu inseamna ca cineva trebuie respectat doar pt ca e mai in varsta.Respectul se castiga,nu se dobandeste.Ori in acest caz eu sunt cel care am fost jignit de lache ala,nu invers.Mai gandeste-te putin si osa vezi ca am dreptate.
gbispas
Postat pe 23 Februarie 2010 19:42
De la: afross, la data 2010-02-23 11:17:08Buna sunt in barbat matur am 50 de ani,eu stiu care e cauza,barbatul ca nu stie sa fie tandru cu femeia sa aiba rabdare sa astepte pana ce ea doreste cu toata fiinta,sufletul si din inima sa faca dragoste abia atunci totul va fi bine,mirific si frumos.Sa stii ca barbatul e de vina ,eu ma cunosc bine si cunosc si femeile,nu exista femeie frigida exista barbat nepriceput in arta iubirii.


ma tem ca-ti bate "talanga" a moarte, si simti ca-i pe ultima suta de metri. Si in aceste conditiuni, impuse de varstra nu mai stii cum s-o periezi pe doamna "pasarica" doar-doar ai sa-i intri in gratiile-i adanci, si necunoscute!
nenea...chestia ai cu barbatii nepriceputi, n-o mai inghit nici frigidele!
Si uite cu ajutorul unor aberatii, ca cea sustinuta de tine, frigidele nu-si cauta la doctori de problemele lor.
Esti tare -acuma sa vezi tu cate invitatii la prietenie vei avea din partea frigidelor! De noroc sa-ti fie!
100101
Postat pe 23 Februarie 2010 20:22
De la: yndy, la data 2010-02-23 19:40:40pune-l sa-ti faca cunigulus inainte de penetraresi pe urma sa-mi spui

...zise fierarul, si mai sufla odata in carbuni.
100101
Postat pe 23 Februarie 2010 20:25
Da sotul tau ce zice de problema asta? Ca noi ne dam cu parerea pe aici poate degeaba.
iupi24
Postat pe 24 Februarie 2010 10:08
De la: fatafata, la data 2010-01-27 20:55:33salut
sunt noua pe forum pentru ca am o problema si nu stiu ce sa fac... sunt casatorita de 2 ani, ergem pe al treilea... pb este ca nu am dorinta, nu am chef, nu am nimic. nici orgasm nu am avut niciodata... cand incepe imi doresc sa se termine mai repede... am citit ca anticonceptionalele pot fi o cauza... stiti ceva?






Buna,aceiasi problema am avut si eu(nu iau anticonceptionale).Si am rezolvato asfel.Am dicutat cu iubitul meu,i-am spus ceea ce tu ai mentionat mai sus:ca nu am chef,ca sunt incordata,ca abia astept sa termine,faptu ca eram incuradata imi dadea si o usturime (pentru ca se freca mai mult o anumita parte in interior=asa mi-a explicat ginecologul cand am fost la consult,speriata pentru ca nu stiam de ce ma ustura),de aseamenea mi-a pus ca nici el nu se simte f bine,vazandu-ma incordata,fara chef si ca il deranjeaza faptul ca-l resping.Asa ca ne-am gandit sa prelungim preludiul(care era f scurt ,sau uneori saream peste el).Dupa o saptamana in am fost plecata de langa iubit,cand ne-am revazut,fiindu-ne f dor unul de altul,el a luat in seama ideea de a prelungi preludiul,si a inceput tot mai mult sa ma sarute,pe fiecare particica a corpului,sa ma mangaie,sa ma privesca cat mai frumos,sa-mi sopteasca: ca sunt cea mai frumoasa din lume,ca ma iubeste,(de obicei imi spunea vorbe frumoase,dar nu cand ne iubeam)etc.Pot spune ca de atunci nu mai simt nici o durere,disconfort si nu-l mai resping,din contra .Ideea este ca dupa o anumita perioada ca si in cazul nostru apare monotonia,se mai sare peste preludiu ,etc si asta duce la disconfort si lipsa dorintei de a va iubi,incerca-ti cat mai multe lucruri noi..Bafta
cami_goanga10
Postat pe 24 Februarie 2010 18:23
Bravo goanga! asta e solutia, comunicarea.
100101
Postat pe 24 Februarie 2010 19:53
si mie mi s-a intamplat sa fiu frigida candva ...credeam ca nu voi putea sa iubesc ,sa-mi doresc sa fiu atinsa...eu nu puteam sa suport relatia si la fel ca tine credeam ca e vina mea dar am cunoscut pe altcineva si a fost flacara ce m-a aprins si mistuie si acum...cred ca el nu stie sa se apropie de tine sau poate nu este dragoste posibil nici din partea lui dar nici din partea ta...nepotrivire...eu stiam ca unele anticonceptionale te ajuta dar depinde de organism...eu nu cred ca exista femeie frigida ci barbat nepriceput
healthy011998
Postat pe 25 Februarie 2010 00:23
io cred ca tu habar`nai ce inseamna de fapt "frigida'. Ai fost frigida si ti-o trecut, asa hocus-pocus! Cu cate femei te-ai culcat tu de sti povestea cu barbatii nepriceputi? La barbat trebuie sa-i mai si placi, ca sa fie priceput.
100101
Postat pe 25 Februarie 2010 20:13

" La barbat trebuie sa-i mai si placi, ca sa fie priceput."....
sagara_laksami
Postat pe 26 Februarie 2010 15:14
cati barbati sunt care nu stiu ce trebuie sa faca cu o femeie sa fiti voi sanatosi...cu cateva femei m-am culcat nu mai stiu nr ca nu le-am trecut in agenda ...povestea cu nepriceputii o stiu de la multe femei care i-au intalnit intai pe nepriceputi apoi pe ceilalti si au facut diferenta...care barbat vrea o femeia daca nu o place ?
healthy011998
Postat pe 26 Februarie 2010 20:15
http://www.agentiasmile.ro/index.php?pag_index=2&id_oferta=572&title_pag=OFERTA+PASTE+2009
STATIUNEA SINAIA

PENSIUNEA BOEMA 3*

CAZARE 3 NOPTI CU MIC DEJUN SI CINA + MASA TRADITIONALA DE PASTE
TARIF 549 LEI / PERSOANA / PACHET.


cornel_sabin
Postat pe 27 Februarie 2010 00:20
De la: healthy011998, la data 2010-02-26 20:15:11cati barbati sunt care nu stiu ce trebuie sa faca cu o femeie sa fiti voi sanatosi...cu cateva femei m-am culcat nu mai stiu nr ca nu le-am trecut in agenda ...povestea cu nepriceputii o stiu de la multe femei care i-au intalnit intai pe nepriceputi apoi pe ceilalti si au facut diferenta...care barbat vrea o femeia daca nu o place ?




Ca tu scrii aberatii,mie mi-e foarte clar asta.Pai citeste si tu ce-ai scris.Adica ce sa intelegem?Deci tu te-ai culcat si cu femei sau citezi pe altcineva?La profil scrie FEMEIE.Nu ca ar fi ceva josnic,dar sa stim si noi.Oricum formularea =m-am culcat cu cateva femei,de nu le mai stiu numarul= poate sa produca doar hilaritate.Pai ori sunt cateva numai ori nu le mai stii numarul ? Hotaraste-te.
Si sa stii ca nu cred ca antevorbitorii mei vroiau sa spuna ca nu exista chiar nici un barbat care sa nu se priceapa la femei,ca mai sunt si d-astia,dar numarul lor e infinit mai mic decat al femeilor ce nu au habar ce trebuie sa faca in pat.Sau sub pat sau pe plaja sau in apa marii sau unde mai facem noi oamenii sex.Nu mai vorbesc ca sunteti multe care pe langa faptul ca habar nu aveti de asa ceva si nu inspirati absolut nimic in pat,mai sunteti care va imbracati din reviste,va parfumati,machiati,.... dar cand sunteti dezbracate sunteti niste nespalate,duhoarea voastra facand pe orice barbat sa fuga oriunde numai cu voi sa nu mai fie sa se gandeasca cum dracu' sa scape de voi mai repede,cu orice pret..Repet,nu ma refer la cine stie ce janghine de femei ci la femei care pe dinafara(sau imbracate)arata super tare.Si cu posibilitati,nu d-alea ca n-au unde se spala.D-alea de merg prin Bamboo sau e plin Dorobanti-ul de ele.
Si avti apoi tupeu tot voi sa spuneti ca uite ala nu e bun de nimic in pat.Pai nu e,ca vrea omul sa scape de voi,nu sa faca sex cu voi,e logic.Si exemplele pot continua.
gbispas
Postat pe 27 Februarie 2010 16:01
e treaba mea ce sunt ca sunt femeie sau barbat...cu cine ma culc si cu cine nu...nu stii cum arat ,daca ma spal sau daca nu...cand faci un com general nu te referi la mine ...daca spui ceva de mine spune ce stii nu ce ai intalnit tu prin patul tau...deocamdata nu s-a plans nimeni de cum sunt eu pe dedesupt sau pe deasupra si nici nu se va plange ...am si eu o educatie si nu ma dezbrac pe oriunde...imi pare rau pt tine ca te uiti doar la ce izbeste ochiul si la toale ...o femeie ce umbla prin baruri nu prea mai are timp sa se spele si nici sa pastreze o relatie ...eu nu ma laud cu multe relatii pt ca nu a fost nevoie de urmatoarea...se stie ca femeia frigida ajunge asa datorita unui "barbat "si poate fi tratata cu ajutorul altuia fara ghilimele...sunt multi barbati care se cred barbati ca au ceva in pantaloni diferit de femeie ...au impresia ca ei sunt totul dar fara o femeie nu valoreaza mai nimik...cei care sunt barbati stiu sa respecte o femeie si va gasi ce cauta fara prea mult efort ceilalti se vor impiedica de gunoaie pt ca nu vor sti unde sa caute sau vor sa incerce cat mai multe ...femeile curate n-au timp sa stea prin baruri
healthy011998
Postat pe 1 Martie 2010 21:02
De la: healthy011998, la data 2010-03-01 21:02:59e treaba mea ce sunt ca sunt femeie sau barbat...cu cine ma culc si cu cine nu...nu stii cum arat ,daca ma spal sau daca nu...cand faci un com general nu te referi la mine ...daca spui ceva de mine spune ce stii nu ce ai intalnit tu prin patul tau...deocamdata nu s-a plans nimeni de cum sunt eu pe dedesupt sau pe deasupra si nici nu se va plange ...am si eu o educatie si nu ma dezbrac pe oriunde...imi pare rau pt tine ca te uiti doar la ce izbeste ochiul si la toale ...o femeie ce umbla prin baruri nu prea mai are timp sa se spele si nici sa pastreze o relatie ...eu nu ma laud cu multe relatii pt ca nu a fost nevoie de urmatoarea...se stie ca femeia frigida ajunge asa datorita unui "barbat "si poate fi tratata cu ajutorul altuia fara ghilimele...sunt multi barbati care se cred barbati ca au ceva in pantaloni diferit de femeie ...au impresia ca ei sunt totul dar fara o femeie nu valoreaza mai nimik...cei care sunt barbati stiu sa respecte o femeie si va gasi ce cauta fara prea mult efort ceilalti se vor impiedica de gunoaie pt ca nu vor sti unde sa caute sau vor sa incerce cat mai multe ...femeile curate n-au timp sa stea prin baruri

Cum a zis Brancoveanu; Mori in legea ta fiule!
100101
Postat pe 3 Martie 2010 09:28
De la: healthy011998, la data 2010-03-01 21:02:59e treaba mea ce sunt ca sunt femeie sau barbat...cu cine ma culc si cu cine nu...nu stii cum arat ,daca ma spal sau daca nu...cand faci un com general nu te referi la mine ...daca spui ceva de mine spune ce stii nu ce ai intalnit tu prin patul tau...deocamdata nu s-a plans nimeni de cum sunt eu pe dedesupt sau pe deasupra si nici nu se va plange ...am si eu o educatie si nu ma dezbrac pe oriunde...imi pare rau pt tine ca te uiti doar la ce izbeste ochiul si la toale ...o femeie ce umbla prin baruri nu prea mai are timp sa se spele si nici sa pastreze o relatie ...eu nu ma laud cu multe relatii pt ca nu a fost nevoie de urmatoarea...se stie ca femeia frigida ajunge asa datorita unui "barbat "si poate fi tratata cu ajutorul altuia fara ghilimele...sunt multi barbati care se cred barbati ca au ceva in pantaloni diferit de femeie ...au impresia ca ei sunt totul dar fara o femeie nu valoreaza mai nimik...cei care sunt barbati stiu sa respecte o femeie si va gasi ce cauta fara prea mult efort ceilalti se vor impiedica de gunoaie pt ca nu vor sti unde sa caute sau vor sa incerce cat mai multe ...femeile curate n-au timp sa stea prin baruri



Dar de unde stii tu ca nu s-au plans?Faptul ca nu s-au plans la tine,nu inseamna ca au fost satisfacuti.Esti varza,ca de fiecare data.SI mai si puti.Auzi mentalitate si perceptie.Femeile care si-o ard prin baruri,nu au timp sa se spele.Ma dar tu asta,care lucrezi la strung,in trei schimburi,ai?Si ce te face sa crezi ca tu ai mai mult timp ca alea?Vai de capul tau.Ai avut si tu doi barbati in viata ta,ca altii nu s-au uitat la o stramba si acum ai impresia ca esti printesa.Voi astea sunteti cele mai nespalate si mai jegoase,care va spargeti in figuri si aveti impresii in capatanile alea seci.Ori crezi ca daca nu se uita nimeni la tine de urata si nespalata ce esti,o fi de bine.Bine,stiu,o sa vii acum si o sa spui ca nu e asa,ca tu esti spaima barbatilor,ca toata lumea intoarce capul dupa tine pe strada,....bla,....bla,....bla.Mai bine te-ai duce sa faci un dus,ti-ar prinde mai bine,decat sa pierzi vremea pe aici,degeaba.Oricum scrii doar aberatii.
gbispas
Postat pe 21 Aprilie 2010 10:21
tarot_healthy
Postat pe 10 Iunie 2010 18:18
dar care este meseria ta? poate ca educatia mai severa te-a facut sa fii asa. iti trebuie multa rabdare si ajutorul sotului tau. fii mai curajoasa! Sa fii iubita! Doamne ajuta!
kudika182838
Postat pe 11 Iunie 2010 21:40
Ei,lasa-ma,chiar asa?Nu-i asa ca tocmai alfa bank cea care este a unor mafioti te ajuta?Fugi repede....
gbispas
Postat pe 12 Iunie 2010 15:11
la mine e si mai si, treaba, da sunt frigida de 2 ani simulez orgasm dar in timpul procesului nu am rabdare sa se termine odata...imi iubesc sotul nespus dar el paremise ca se plictiseste si imi cere ca sa fac cumva si sa il atrag, adica sa il excit cumva,fetelor ajutati-ma ca ma leapada..
prima experienta a fost un viol, cred ca e un factor psihic, si de asta nu am placere... am obtinut in citeva rinduri orgasm cu ajutorul jucariilor si vibratoarelor dar nu vreau sa traiesc asa vreau sa am o relatie normala nu sa fiu dorita cel putin de iubitul meu caci acesta dupa toate imi descide diferite siteuri unde se spune cum femeia sa atraga un barbat *el nu e atras de mine* fetele mele dar eu daca nu imi doresc asta o fac a lehamite mii greata si ma simt foarte murdara in timp ce fac sex ....sunt disperata ce sa fac? poate exista injectii sau ceva ce stimuleaza punctul G pentru ca sa am posibilitatea sa imi doresc sotul
suntem o pereche tinara 25 si respectiv 23 este o problema foarte rusinoasa dar va rog sa imi dea cineva vriun sfat.
kudika_945585
Postat pe 10 Decembrie 2013 00:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cat timp sa mai iau anticonceptionale? 75 De la: marco918 21 August 2011 22:41
de vanzare vaccin IBC10 IMPOTRIVA CANDIDEI 4 De la: AdrianaR 26 Ianuarie 2011 16:14
rana pe col vb sa faci dragoste (?) 80 De la: kudika411486 5 Iulie 2011 16:02
grup dezvoltare personala 1 De la: Ioana_Flavia_1 18 Septembrie 2012 21:16
sangerare inainte de terminarea foliei 16 De la: bunika 25 Aprilie 2016 09:25